تور آنتالیا شهریور ۱۴۰۲

4.5
از 16 رای
آگهی رهگذران اوج آرام - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور و هتل
تاریخ رفت و برگشت
ایرلاین و آژانس
قیمت و جزيیات
برای این شرایط موردی یافت نشد. می‌توانید با حذف فیلترها به نتایج بیشتری دست پیدا کنید.
مقصد
ماه سفر
همچنین میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفرساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

تور آنتالیا شهریور ۱۴۰۲ در این صفحه جداگانه دسته‌بندی شده تا اگر شما هم مسافر تور آنتالیا شهریور هستید، با چند کلیک بتوانید به تور مدنظرتان برسید.

تورهای آنتالیا شهریور، همچنان جزو تورهای پرطرفدار هستند؛ چرا که هنوز هم آب‌وهوا خوب است و هم تفریحات آبی برقرار است و می‌توانید از آخرین روزهای تابستانی آنتالیا استفاده کنید.

تور آنتالیا شهریور ۱۴۰۲

تور آنتالیا شهریور همراه با رزرو هتل، بلیط هواپیما، وعده‌های صبحانه و بیمه مسافرتی ارائه می‌شود. اگر از آن دسته افرادی هستید که به قصد استراحت و تفریح در هتل سفر می‌کنید و ترجیحتان این است که از هتل خارج نشوید، بهترین گزینه برای شما اقامت در هتل‌های آل و یوآل آنتالیاست. در این سبک هتل‌ها، اقامت شما همراه با وعده‌های غذایی است و می‌توانید حسابی لذت سفرتان را تکمیل کنید.

تورهای آنتالیا شهریور هم مثل سایر اوقات یک هفته‌ای برگزار می‌شود و هوایی است. از ایرلاین‌های ایرانی ایران‌ایرتور، قشم‌ایر، معراج و تابان‌ایر پرواز دارند و پگاسوس و ترکیش‌ایرلاین هم از پروازهای خوب خارجی هستند.

قیمت تور آنتالیا شهریور ۱۴۰۲

قیمت تور آنتالیا شهریور هنوز رو به کاهش چندانی نرفته و در دسته اوقات گران آنتالیا قرار می‌گیرد. اما این نکته را هم باید بدانید که این گرانی قیمت به دلیل پرطرفدار بودن شهریور آنتالیاست. البته با توجه به اینکه شهریور گاهی اوقات ممکن است هوا کمی خنک شود، احتمال پیدا کردن تورهای ارزان آنتالیا بیشتر از ماه قبلش است.

در حال حاضر، قیمت تور آنتالیا شهریور ۱۴۰۲ در هتل ۳ ستاره با ۶ شب اقامت و پرواز ایران‌ایرتور، از قیمت ۱۷،۲۵۰،۰۰۰ تومان شروع می‌شود. البته ممکن است در شرایط لحظه‌آخری بتوانید همین تور را با قیمت کمی ارزانتر هم تهیه کنید.

وضعیت آب‌وهوای آنتالیا در شهریور ۱۴۰۲

هوای آنتالیا در شهریور ۱۴۰۲، کمی خنک‌تر از ماه قبل می‌شود و میانگین دمای هوا روی ۲۵ تا ۳۵ درجه قرار می‌گیرد. هر چه به پایان شهریور نزدیک می‌شویم، دمای هوا کمتر می‌شود و حتی بیشینه آن به ۳۰ درجه می‌رسد.

روزهای شهریور ۱۴۰۲ در آنتالیا معمولا هوا آفتابی است، فقط یکی دو روز هوای نیمه ابری پیش‌بینی شده. بنابراین اگر به قصد تفریحات آبی آنتالیا سفر می‌کنید، همچنان شهریور می‌تواند زمان مناسبی برای سفرتان باشد.

مشاوره خرید تور آنتالیا شهریور

انتخاب هتل مناسب و خرید تور آنتالیا، برای بعضی افراد کار دشواری است و ممکن است میان انواع تور سردرگم شوند. سرویس مشاوره سفر لست‌سکند برای حل این مسئله طراحی شده. به این صورت که می‌توانید با مشاوران سفر به صورت رایگان صحبت کنید و از آن‌ها برای خرید تورتان راهنمایی بگیرید.

تماس با تیم مشاوره سفر ۹۱۰۱۸۰۰۰-۰۲۱