تور کیش مهر ۱۴۰۲

4.5
از 4 رای
آگهی رهگذران اوج آرام - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور و هتل
تاریخ رفت و برگشت
ایرلاین و آژانس
قیمت و جزيیات
برای این شرایط موردی یافت نشد. می‌توانید با حذف فیلترها به نتایج بیشتری دست پیدا کنید.
مقصد
ماه سفر
همچنین میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفرساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

تور کیش همیشه پرطرفدار است اما هر فصل و ماه، حال و هوای مخصوص به خودش را دارد. در این صفحه به صورت اختصاصی اطلاعات و تورهای کیش مهر ماه را در اختیار شما گذاشته‌ایم که اگر قصد سفر به کیش در مهر را دارید، همین جا پاسختان را بیابید. پس در ادامه اطلاعاتی که درباره تور کیش مهر باید بدانید را دنبال کنید.

قیمت تور کیش مهر ۱۴۰۲

اگر به دنبال تور کیش ارزان قیمت هستید، مهرماه آخرین فرصت‌های یافتن تور کیش به‌صرفه است، زیرا به مرور فصل پرطرفدار کیش از راه می‌رسد و قیمت‌ها افزایش پیدا می‌کند. بنابراین می‌توان گفت قیمت تور کیش مهر ۱۴۰۲ هنوز نسبت به ماه قبل خیلی گرانتر نشده است.

در این صفحه قیمت تور کیش مهر ۱۴۰۲ را به‌روز و به همراه جزئیات هر تور و هتل محل اقامت، می‌بینید. با استفاده از فیلترهای موجود در صفحه می‌توانید بهترین هتل های کیش را پیدا کرده و قیمت تورشان را با یکدیگر مقایسه کنید.

در حال حاضر قیمت تور کیش مهر ۱۴۰۲، با ۳ شب اقامت در هتل ۳ ستاره، از قیمت ۴،۳۰۰،۰۰۰ تومان شروع می‌شود.

انواع تور کیش در مهر ماه ۱۴۰۲

تور کیش مهر مثل سایر تورها با تعداد روزهای مختلفی برگزار می‌شود. در این صفحه می‌توانید انواع تور کیش مهر ۱۴۰۲ را ببینید و با استفاده از فیلترهای موجود، آن‌ها را دسته‌بندی کنید.

تورهای کیش در مهر ۱۴۰۲ از ۳ شب شروع می‌شوند و تا یک هفته هم اجرا می‌شوند. بدون شک اگر قصد دارید از قیمت تورتان بکاهید، لازم است از تعداد روزهای سفر کم کنید تا هزینه‌ها پایین بیاید.

مزیت تور کیش مهر ۱۴۰۲

مزیت تور کیش مهر این است که هم هوا کمی خنک شده و گرمای غیرقابل تحمل ماه‌های قبلش را ندارد و هم هنوز قیمت تور کیش مهر آنقدر گران نشده که برای سفر نیاز به بودجه زیادی باشد. ضمن اینکه اگر تقویم مهر ۱۴۰۲ را دیده باشید، تعطیلات متعدد این ماه سبب می‌شود با خیال راحت‌تری برای سفرهای چند روزه مثل کیش اقدام کنید.

جاهای دیدنی کیش با جزئیات

آب و هوای تور کیش مهرماه

همانطور که می‌دانید، کیش از جزایر جنوبی ایران است، بنابراین اقلیم گرم و مرطوب دارد. اگر نمی‌توانید گرما و رطوبت شدید کیش در تابستان را تحمل کنید، در مهر هوا قدری خنک‌تر می‌شود.

با وجود اینکه اختلاف دمای شب و روز در کیش زیاد نیست، اما در مهر انتظار می‌رود شب‌های کیش خنک‌تر از ماه قبلش شود، گر چه همچنان لازم است برای رفت و آمد در گرمای روز، لباس خنک همراه خودتان ببرید.

مشاوره سفر به کیش با تیم لست‌سکند

اگر قصد سفر به کیش دارید و در انتخاب یک تور کیش متناسب با شرایطتان مردد هستید، میتوانید با تیم مشاوره سفر لست‌سکند تماس بگیرید تا کارشناسان تخصصی کیش، صحبت های شما را بشنوند و متناسب با نیازهایتان، شما را راهنمایی کنند.

تلفن مشاوره سفر لست‌سکند : ۹۱۰۱۸۰۰۰-۰۲۱