تور کیش آبان ۱۴۰۲

3.4
از 5 رای
آگهی آویسا - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور و هتل
تاریخ رفت و برگشت
ایرلاین و آژانس
قیمت و جزيیات
برای این شرایط موردی یافت نشد. می‌توانید با حذف فیلترها به نتایج بیشتری دست پیدا کنید.
مقصد
ماه سفر
همچنین میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفرساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

با وارد شدن به ماه‌های سرد، مسافران جنوب افزایش پیدا می‌کنند و بین آنها تور کیش آبان‌ماه طرفداران بسیاری دارد. به همین دلیل در این صفحه به صورت جداگانه هم می‌توانید تورهای کیش آبان ۱۴۰۲ را ببینید و هم توضیحات لازم درباره آن.

تور کیش آبان ۱۴۰۲

تور کیش آبان ۱۴۰۲ هم هوای مطلوبی دارد و هم شهر خلوت است. در واقع در آبان ماه کیش، هوای متعادلی مثل بهار را با تعداد مسافر کمتر تجربه می‌کنید. از این جهت آنهایی که از گرما و سرما فراری هستند معمولا تور کیش آبان را انتخاب می‌کنند.

در تور کیش آبان ۱۴۰۲، آژانس مسافرتی حداقل رفت و برگشت، اقامت و بیمه مسافرتی را برای شما فراهم می‌کند. گاهی اوقات آژانس‌ها ممکن است خدماتی مثل گشت شهری، راهنما و وعده‌های غذایی بیشتر را هم به شما ارائه دهند.

تور کیش آبان با تعداد روزهای مختلفی برگزار می‌شود که با توجه به میزان بودجه و برنامه سفرتان می‌توانید از ۲ روز تا ۱ هفته را برای سفر به کیش انتخاب کنید.

قیمت تور کیش آبان ۱۴۰۲

قیمت تور کیش آبان ۱۴۰۲ در این صفحه و کاملا به‌روز نمایش داده می‌شود و در حال حاضر تورهایی را می‌بینید که هنوز برگزار نشده‌اند و در حال ثبت نام مسافران هستند. قیمت تور کیش آبان، بخاطر خنک شدن هوا و استقبال بیشتر مسافران، شاید کمی نسبت به ماه قبلش افزایش داشته باشد. اما هنوز خیلی گران نشده و نسبت به ماه های پرتقاضا، اقتصادی محسوب می‌شود.

با توجه به هتل و خدماتی که انتخاب می‌کنید، قیمت تور کیش آبان ۱۴۰۲ تغییر می‌کند. معمولا هتل‌های نزدیک دریا گرانتر از سایر هتل‌ها هستند. پس اگر قصد دارید تور کیش آبان را ارزان بخرید، باید از نزدیک بودن به دریا یا حتی اتاق با منظره دریا صرف نظر کنید.

ویژگی‌های تور کیش آبان ۱۴۰۲

تور آبان کیش برای آنهایی که گرمای بیش از اندازه کیش اذیتشان می‌کند مناسب است. ضمن اینکه چون هنوز هوا سرد نشده، بعضی تفریحات آبی کیش را می‌توانید انجام دهید.

ویژگی دیگر تور کیش آبان این است که به دلیل نبود تعطیلات در این ماه، قیمت تورها خیلی گران نمی‌شود و با جور کردن چند روز مرخصی می‌توانید تور کیش آبان را با قیمت مناسب تهیه کنید و از گشت و گذار در جاهای دیدنی کیش لذت ببرید.

هوای کیش در آبان ۱۴۰۲

هوای کیش در آبان ۱۴۰۲ مطلوب است و دیگر گرمای ماه‌های قبل را ندارد. البته چندان هم انتظار هوای سرد نداشته باشید چون موقعیت جغرافیایی کیش در جنوب ایران، سبب می‌شود هوایش دیرتر سرد شود.

دمای هوای کیش در آبان ۱۴۰۲ بین ۲۰ تا ۳۰ درجه در نوسان است و پیشبینی‌ها آسمانی آفتابی و صاف را نشان می‌دهند. با توجه به میزان رطوبتی که جزیره کیش دارد، هوای روز و شب اختلاف زیادی با هم ندارد، اما قطعا شب‌ها هوای خنک‌تری را تجربه می‌کنید. اگر قصد دارید در خیابان‌ها پیاده‌روی کنید یا در فضای باز باشید پیشنهاد می‌کنیم بعد از ظهرها یا اوایل روز را برای این کار انتخاب کنید زیرا هنگام ظهر گرمای هوا کمی زیاد می‌شود.

مشاوره سفر به کیش با لست‌سکند

شاید توانسته باشیم به سوال‌های ابتدایی شما درباره تور کیش آبان ۱۴۰۲ پاسخ دهیم، اما طبیعی است که همچنان سوالاتی درباره شرایطی که برای سفرتان لازم دارید، ذهنتان را درگیر کرده باشد. اگر چنین است به راحتی می‌توانید از راهنمایی‌های رایگان تیم مشاوره سفر لست‌سکند درباره تور کیش استفاده کنید.

تماس با مشاوران لست سکند ۹۱۰۱۸۰۰۰-۰۲۱