تور کیش آذر ۱۴۰۲

4.2
از 5 رای
آگهی سپهران - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور و هتل
تاریخ رفت و برگشت
ایرلاین و آژانس
قیمت و جزيیات
برای این شرایط موردی یافت نشد. می‌توانید با حذف فیلترها به نتایج بیشتری دست پیدا کنید.
مقصد
ماه سفر
همچنین میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفرساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

تور کیش آذر برای افرادی که از کیش هم هوای خنک می‌خواهند و هم کمی گرما، بسیار مناسب است. اگر قصد سفر به کیش دارید، این صفحه ویژه تور کیش آذر ۱۴۰۲ است تا با بررسی انواع تور کیش آذر ۱۴۰۲ و توضیحاتی که در ادامه آورده شده، بهترین تور را انتخاب کنید. بدون شک در این موقع از سال که تعداد تورهای کیش افزایش پیدا می‌کند، پیدا کردن بهترین گزینه کمی دشوار است.

تور کیش آذر ۱۴۰۲

شما با خرید تور کیش آذر، قسمت زیادی از هزینه‌های سفرتان را پرداخت کرده‌اید. در واقع تور کیش آذرماه، حداقل شامل بلیط رفت و برگشت، بیمه و اقامت می‌شود. بعضی از تورها هم ممکن است خدمات بیشتری مثل بازدید جاذبه‌ها را هم شامل شوند.

معمولا افرادی که ترجیح می‌دهند گشت و گذار و برنامه‌ریزی سفر با خودشان باشد و فقط می‌خواهند هواپیما و اقامتشان به‌صرفه شود، تور کیش آذر را با حداقل خدماتش تهیه می‌کنند.

قیمت تور کیش آذر ۱۴۰۲

معمولا افرادی که قصد دارند در اوقات خوش آب و هوا مثل آذرماه به کیش سفر کنند، انتظار دارند قیمت تور بیشتر از ماه‌های گرم و آزاردهنده باشد. بنابراین قیمت تور کیش آذر ۱۴۰۲ را اگر با ماه قبلش مقایسه کنید، متوجه کمی افزایش قیمت می‌شوید ولی هنوز به بیشترین حدش نرسیده است.

اگر می‌خواهید قیمت تور کیش آذر ۱۴۰۲ برایتان اقتصادی‌تر تمام شود، پیشنهاد می‌کنیم حداقل خدمات را از آژانس مسافرتی دریافت کنید و گردش و بازدیدها به عهده خودتان باشد.

مزیت تور کیش آذر

مزیت تور کیش آذر این است که هر جا را برای گردش یا بازدید انتخاب کنید، هوای گرم یا سرد آزارتان نمی‌دهد. در واقع در آذرماه کیش، همه جا هوا مناسب است، چه در هوای آزاد و کنار دریا باشید، چه در پاساژها و بازارها در حال خرید و چه مشغول بازدید از جاهای دیدنی کیش.

ویژگی دیگر سفر با تور کیش آذر این است که جزیره، شلوغی ایام عید را ندارد و همه جا آرامش حاکم است. از طرفی چون در آذرماه تعطیلات پشت سر هم وجود ندارد، قیمت تور هم آنچنان افزایش پیدا نمی‌کند و می‌توانید با بودجه متوسطی به کیش سفر کنید.

آب و هوای کیش در آذر ۱۴۰۲

هوای کیش در آذر ۱۴۰۲ بین ۱۷ تا ۲۸ درجه سانتی‌گراد متغیر است. هر چه به انتهای آذر نزدیک شویم، درجه حرارت پایین می‌آید اما اختلاف ابتدا تا انتهای آذر ۱۴۰۲ چندان زیاد نیست. همچنین پیشبینی‌های هواشناسی معتقدند در آذر ۱۴۰۲ کیش، بیشتر روزها هوا آفتابی است اما چند روز هم نیمه ابری و ابری می‌شود و احتمال دارد کمی باران هم به همراه داشته باشد.

اگر قصد دارید تفریحات آبی کیش را در تور کیش آذر ۱۴۰۲ تجربه کنید، پیشنهاد می‌کنیم اوقات ظهر یا نزدیک ظهر را انتخاب کنید که دمای هوا به بیشترین حد خود می‌رسد، چون سایر اوقات روز که دمای هوا کاهش پیدا می‌کند برای تفریحات آبی کیش چندان مناسب نیست.

مشاوره با لست‌سکند در مورد تور کیش

مواردی که در این قسمت مطرح شد، نکات کلی درباره تور کیش آذر ۱۴۰۲ بودند امّا ممکن است هر مسافر با توجه به شرایطش، نیاز به راهنمایی‌های بیشتری داشته باشد. ما این امکان را فراهم کرده‌ایم که بتوانید به راحتی با متخصصان این حوزه گفت و گو کنید و از راهنمایی‌هایشان استفاده کنید. منظورمان سرویس مشاوره سفر لست‌سکند است که به صورت رایگان راه‌اندازی شده و شما را تا خرید بهترین تور کیش راهنمایی می‌کند.

تماس با تیم مشاوره سفر ۰۲۱۹۱۰۱۸۰۰۰