تور استانبول آذر ۱۴۰۲

3.5
از 4 رای
آگهی رهگذران اوج آرام - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور و هتل
تاریخ رفت و برگشت
ایرلاین و آژانس
قیمت و جزيیات
برای این شرایط موردی یافت نشد. می‌توانید با حذف فیلترها به نتایج بیشتری دست پیدا کنید.
مقصد
ماه سفر
همچنین میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفرساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

آخرین فرصت‌های استانبول پاییزی را در آذر می‌توانید لمس کنید. اگر تصمیم دارید با تور استانبول آذر ۱۴۰۲ همراه شوید، این صفحه برای راهنمایی شما ایجاد شده تا هم تورهای استانبول آذر را دقیقتر ببینید و هم توضیحات ویژه این ماه را به شما ارائه دهیم. پس پیشنهاد می‌کنیم توضیحات این صفحه را مطالعه کنید.

تور استانبول آذر ۱۴۰۲

معمولا تورهای استانبول آذرماه، شامل بلیط رفت و برگشت، اقامت، بیمه و ترنسفر می‌شوند. برخی گمان می‌کنند اگر با تور استانبول آذر همراه شوند، ناچارند برنامه‌هایشان وابسته به تور باشد در صورتی که در واقع با خرید تور استانبول آذر، شما اقامت هتل و بلیط هواپیما رفت و برگشت را با قیمت به‌صرفه‌تری می‌خرید و به مقصد که می‌رسید، برنامه خودتان را می‌توانید داشته باشید.

البته بعضی تورهای استانبول، گشت شهری هم دارند اما اگر تمایل دارید با گروه به بازدید جاذبه‌ها بروید، می‌توانید در تورهای گردشی استانبول ثبت نام کنید.

پیشنهاد می‌کنیم برای تور استانبول آذر، دنبال تورهای زمینی نگردید چون هم تعدادشان کم است و هم این موقع از سال هوا رو به سرما می‌رود و ممکن است در مسیر اذیت شوید. پس تور استانبول هوایی در آذرماه، گزینه بهتری از زمینی است.

قیمت تور استانبول آذر ۱۴۰۲

قیمت تور استانبول آذر ۱۴۰۲ نسبت به ماه گذشته ارزانتر است، زیرا این ماه‌ها جزو فصول low season استانبول محسوب می‌شود و هتل‌ها و پرواز قیمت کمتری دارند. بنابراین اگر قیمت اوقات پرطرفدار استانبول دستتان باشد، احتمالا متوجه شده‌اید که تورهای استانبول آذر ۱۴۰۲ که در این صفحه می‌بینید، بسیار خوش قیمت هستند.

این نکته را هم در ذهن داشته باشید که با انتخاب روزهای اول هفته و غیر تعطیل، می‌توانید قیمت تور استانبول آذر ۱۴۰۲ را باز هم کاهش داده و در کمترین قیمتش بخرید.

تور استانبول آذر ۱۴۰۲ چه مزایایی دارد؟

شاید در این فکر باشید که اصلا تور استانبول آذر برای شما گزینه مناسبی است یا نه؟ اولین چیزی که باید به آن دقت کنید، هوای استانبول در آذر است که در موضوع بعد، مفصل‌تر درباره‌اش صحبت کرده‌ایم. این نکته را باید بدانید که استانبول در آذرماه سرد است و احتمال بارش هم وجود دارد.

اما نقطه مثبت خرید تور استانبول آذر ۱۴۰۲ علاوه بر قیمت به‌صرفه، این است که استانبول را با سکوت بیشتری نسبت به اوقات پرمسافر می‌توانید بگردید. با این تفاسیر، اگر سرما برایتان آزاردهنده نیست و ترجیح می‌دهید مثل محلی‌ها استانبول را در وقت خلوتش ببینید و البته هزینه کمتری هم پرداخت کنید، تور استانبول آذر ۱۴۰۲ گزینه خوبی برای شماست.

هوای استانبول در آذر ۱۴۰۲ چطور است؟

هوای استانبول در آذر ۱۴۰۲ معمولا ابری و بارانی است و روزهای آفتابی کمی دارد. بنابراین اگر قصد دارید در خیابان‌های استانبول پیاده‌روی کنید، شاید نیاز باشد لباس گرم و چتر در روزهای بارانی همراهتان باشد. دمای هوا در استانبول آذر ۱۴۰۲ بین ۵ تا ۱۰ درجه متغیر است. با توجه به اینکه هوای استانبول در این وقت از سال خنک شده، لازم است لباس گرم هم همراه داشته باشید.

مشاوره سفر با لست سکند در مورد تورهای استانبول

با خواندن این متن و بررسی تورهای استانبول آذر، اگر همچنان سوالاتی درباره تور استانبول ذهنتان را درگیر کرده است، می‌توانید با تیم مشاوره سفر رایگان لست سکند، تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم را از همکاران متخصص ما بگیرید.

تماس با مشاوران سفر ۹۱۰۱۸۰۰۰-۰۲۱