تور کیش اسفند ۱۴۰۲

4.2
از 26 رای
آگهی آویسا - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور و هتل
تاریخ رفت و برگشت
ایرلاین و آژانس
قیمت و جزيیات
برای این شرایط موردی یافت نشد. می‌توانید با حذف فیلترها به نتایج بیشتری دست پیدا کنید.
مقصد
ماه سفر
همچنین میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفرساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

تور کیش اسفند معمولا مسافرانی را با خود همراه می‌کند که هوای بهاری کیش را دوست دارند اما می‌خواهند در شرایط خلوت‌تر و با مبلغ ارزانتری نسبت به عید، به کیش سفر کنند. تور کیش اسفند آخرین فرصت‌های استفاده از هوای خنک کیش است و چندین سال است که طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

در این صفحه، تورهای کیش اسفند ۱۴۰۲ را می‌بینید و روی هر کدام که کلیک کنید، جزئیات آن تور را به شما نمایش می‌دهد. اما پیش از اینکه بین تورهای مختلف کیش در اسفندماه سردرگم شوید، توضیحات کوتاه این بخش را بخوانید و بعد، تورها را بررسی کنید.

تور کیش اسفند ۱۴۰۲

تور کیش اسفند مثل سایر اوقات سال، خدمات پایه‌ای از جمله بلیط هواپیما، اقامت هتل، بیمه و ترنسفر را شامل می‌شود. اگر بخواهید خدمات بیشتری را دریافت کنید، لازم است جزئیات تورهای کیش را ببینید و بین آن‌ها، تورهایی که خدمات اضافه‌تری مثل گشت شهری و وعده‌های غذایی بیشتری را دارند، پیدا کنید. البته بیشتر مسافران ترجیح می‌دهند فقط خدمات پایه را از تور کیش اسفند دریافت کنند و خودشان سایر تفریحات و کارها را در جزیره انجام دهند.

تور کیش اسفند به دلیل آب و هوای مطلوبی که کیش دارد، بسیار محبوب است، بنابراین اگر قصد دارید با تور کیش اسفند سفر کنید، هر چه زودتر تور را تهیه کنید. بدون شک، تورهای قیمت مناسب و خدمات کافی، زودتر از همه پر می‌شوند.

قیمت تور کیش اسفند ۱۴۰۲

قیمت تور کیش اسفند ۱۴۰۲ کمی از ماه قبل گرانتر است؛ زیرا اسفند کیش خوش آب و هواتر و اساسا پرطرفدارتر از بهمن است. اگر قصد دارید قیمت تور کیش اسفند ۱۴۰۲ را تا جای ممکن کاهش دهید، لازم است تعداد روزهای کمی برای اقامت انتخاب کنید، در هتل‌های ۲ یا ۳ ستاره اقامت داشته باشید و با ایرلاین‌های کمتر شناخته شده پرواز کنید.

در حال حاضر، قیمت تور کیش اسفند ۱۴۰۲ با ۳ شب اقامت در هتل ۳ ستاره طی روزهای هفته با پرواز، چیزی حدود ۷ میلیون تومان درمی‌آید. حالا اگر بخواهید همین تور را در هتل ۴ ستاره یا آخر هفته تهیه کنید، قطعا مبلغ بیشتری باید بپردازید. هر چه به پایان اسفند نزدیک شویم، قیمت‌ها افزایش پیدا می‌کنند و تورهای نوروزی کیش هم از تورهای اوایل اسفند گران‌تر هستند.

برای یافتن تورهای ارزان‌تر، می‌توانید از تعداد روزهای اقامتتان کم کنید. تورهای ۳ شب و ۴ روز کیش، از تورهای ارزان قیمت و پرطرفدار هستند.

ویژگی‌های مهم تور کیش در ماه اسفند

۱- هوای مناسب کیش در اسفند

۲- حراج آخر فصل و نزدیک عید فروشگاه‌ها

۳- خلوتی جزیره پیش از ازدحام عید

۴- تعطیلات مناسبتی در اسفند

وضعیت آب‌ و هوای کیش در اسفند ۱۴۰۲

همان‌طور که گفتیم، با عبور از زمستان در اسفندماه، هوای کیش بوی بهار می‌گیرد. همین لطافت هوا سبب می‌شود هوای کیش در اسفندماه برای مسافران دلپذیر شود.

پیشبینی‌های هواشناسی نشان می‌دهند دمای هوای کیش در اسفند بین ۱۵ تا ۲۵ درجه سانتیگراد متغیر است. بیشتر روزهای اسفند، هوا آفتابی است؛ اما برای دو تا سه روز هم بارندگی و وزش باد پیشبینی شده است. بنابراین، پیش از سفر حتما دما و وضعیت هوا را بررسی کنید تا در سفر غافلگیر نشوید.

بهترین تور کیش اسفند ۱۴۰۲ کدام است؟

اگر برای انتخاب بهترین تور کیش دنبال یک جواب مشخص هستید، سخت در اشتباهید! زیرا معیارهای هر فرد برای بهترین نامیدن یک پکیج تور با دیگری متفاوت است. اما ما در لست‌سکند تلاش می‌کنیم شما را به بهترین تور مدنظرتان برسانیم. به همین منظور می‌توانید با مشاوران سفر لست‌سکند تماس بگیرید و درباره معیارهایتان با آنها صحبت کنید. مشاوران سفر لست‌سکند به صورت رایگان به شما کمک می‌کنند بهترین تور را تهیه کنید.

تماس با مشاوران لست‌سکند ۹۱۰۱۸۰۰۰-۰۲۱