تور اقساطی

4
از 46 رای
آگهی پرنده مهاجر - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور
مدت اقامت
ایرلاین
آژانس
قیمت و تاریخ ها
6 شب
پگاسوس پگاسوس
مهرآباد گشت کوپال
19,790,000 تومان
3 شب
هواپیمائی ماهان هواپیمائی ماهان
ابرش پرواز آریایی
11,900,000 تومان
آگهی سپهران - جایگاه F - دسکتاپ
3 شب
ایران ایرتور ایران ایرتور
راشن گشت نیکان
11,100,000 تومان
7 شب
وارش وارش
دانیار سفر پارسیان
9,810,000 تومان
آگهی مانیاپرواز - جایگاه F پلاس - دسکتاپ
7 شب
سلام ایر سلام ایر
رز طلایی هرمس
26,990,000 تومان
4 شب
آتا آتا
دانیار سفر پارسیان
9,120,000 تومان
7 شب
سلام ایر سلام ایر
آرزوی سفر پارسیان
46,820,000 تومان
12 شب
امارات امارات
رز طلایی هرمس
48,000,000 تومان
3,590 دلار
3 شب
قشم ایر قشم ایر
راشن گشت نیکان
9,730,000 تومان
5 شب
قشم ایر قشم ایر
پرنده مهاجر
7,650,000 تومان
6 شب
ترکیش ایرلاینز ترکیش ایرلاینز
پرنده مهاجر
16,360,000 تومان
7 شب
هواپیمائی ماهان هواپیمائی ماهان
پرنده مهاجر
37,140,000 تومان
3 شب
ایران ایرتور ایران ایرتور
آرزوی سفر پارسیان
11,100,000 تومان
10 شب
قطر قطر
رز طلایی هرمس
49,000,000 تومان
2,290 دلار
5 شب
قشم ایر قشم ایر
پرنده مهاجر
12,530,000 تومان
2 شب
اتوبوسی
معراج گشت آسمان
1,950,000 تومان
2 شب
وارش وارش
سیف گشت آریانا
3,820,000 تومان
6 شب
پگاسوس پگاسوس
پرنده مهاجر
19,790,000 تومان
4 شب
هواپیمائی ماهان هواپیمائی ماهان
پرنده مهاجر
13,600,000 تومان
6 شب
پگاسوس پگاسوس
راشن گشت نیکان
19,790,000 تومان

تور اقساطی، نوعی از تورهای مسافرتی است که به‌تازگی در ایران محبوب شده و توجه سفردوستان زیادی را به خودش جلب کرده است. تورهای قسطی، در حقیقت برای به واقعیت تبدیل کردن رویای کسانی طراحی شده‌اند که عاشق سفر به کشورهای دیگر هستند. با گران شدن نرخ ارز و افزایش هزینه‌ها، مسافرت‌های خارجی برای بخشی از مردم سخت و حتی غیرممکن شده است و حالا تورهای اقساطی، یک راه حل عالی برای کسانی است که عاشق سفر کردن و دیدن مقاصد مختلف هستند. در ادامه این صفحه، همه اطلاعات لازم درباره تور اقساطی را تشریح می‌کنیم.

تور اقساطی

منظور از تور اقساطی، آن دسته از تورهایی است که به جای پرداخت یکجای کل هزینه سفر و دریافت بلیط پرواز و هتل، با شرایطی می‌توانید بخشی از هزینه را پرداخت کنید و باقی‌مانده را در اقساط مختلفی بپردازید. در واقع تور اقساطی برای این است که ناچار به پرداخت هزینه سنگین و یکجای پول برای سفر نباشید، بلکه با توجه به بودجه‌تان طی چند ماه مبلغ تور مسافرتی خود را تسویه کنید.

گاهی هزینه تورهای مسافرتی آنقدر سخت جور می‌شود که دیگر بودجه‌ای برای گشت‌و‌گذار و خرید درست و حسابی در مقصد، باقی نمی‌ماند. اما با خرید تور اقساطی، می‌توان این موضوع را مدیریت کرد تا هم قیمت تور را پرداخت کنید و هم در مقصد به برنامه‌ریزی خود برسید و خوش بگذرانید.

تور اقساطی لست سکند
تور اقساطی لست سکند

شرایط خرید تور اقساطی چگونه است؟

به هر حال هر خریدی به صورت اقساطی، برای خودش شرایطی دارد. تور قسطی هم همینطور است و شرایط ویژه‌ای برای خودش دارد. شرایط خرید تورهای اقساطی را، آژانس‌های مسافرتی با توجه به شرایط و قوانین خودشان مشخص می‌کنند و آژانس‌ها گاهی ممکن است در بعضی موارد، با یکدیگر تفاوت داشته باشند. بنابراین، اگر قصد خرید تورهای اقساطی را دارید، باید قوانین آژانس مسافرتی مورد نظرتان را به دقت بررسی کنید.

اگر در مرحله تصمیم‌گیری و جمع‌آوری اطلاعات کلی درباره تورهای قسطی هستید، بعضی از شرایط متداول آژانس‌های مسافرتی را به صورت حدودی در همین بخش مطرح می‌کنیم:

- حداکثر ۵۰ درصد مبلغ تور قسطی را مسافر باید هنگام خرید تور، پرداخت کند.

- معمولا آژانس‌های مسافرتی در خریدهای اقساطی، ماهانه بین ۲ تا ۳ درصد به عنوان کارمزد دریافت می‌کنند.

- تقریبا همیشه برای خرید تور اقساطی، نیاز به چک صیادی‌ است.

- مسافر حدودا در بازه ۳ الی ۱۰ ماهه، باید اقساط تور قسطی خود را پرداخت و تسویه کند.

- بازه پرداخت را آژانس مسافرتی اعلام می‌کند، اما مسافر انتخاب می‌کند که طی چند ماه می‌خواهد مبلغ کامل تور اقساطی را تسویه کند.

- دسته چک ضمانت، حتما باید به نام یکی از مسافران حاضر در تور مسافرتی باشد.

برای کدام شهرها، تور اقساطی وجود دارد؟

با توجه به افزایش قیمت‌ تورها، حالا دیگر تور اقساطی فقط به تورهای خارجی اختصاص ندارد و ممکن است در میان لیست تورهای قسطی، تورهای اقساطی داخلی را هم ببینید. در ادامه تعدادی از مقاصدی که تور اقساطی دارند را، توضیح داده‌ایم. هر کدام از این تورها در بازه‌های قیمتی متنوعی است، تصمیم با شماست که ترجیح می‌دهید فقط تورهای گران را به صورت اقساطی تهیه کنید یا همه انواع تور را می‌خواهید قسطی بخرید.

تور اقساطی استانبول

استانبول در رده تورهای گران قرار نمی‌گیرد و با کمی تغییرات در پارامترهای مربوط به تور، احتمالا بتوانید از هزینه‌های سفرتان کاهش دهید. اما اگر قصد دارید تور اقساطی استانبول بخرید، شرایطش فراهم است. ویژگی خرید تور قسطی استانبول این است که اقساط خیلی سنگین نمی‌شوند و به راحتی می‌توانید طی چند ماه پرداختشان کنید.

تور اقساطی آنتالیا

شاید آنتالیا هم در رده تورهای گران به حساب نیاید اما در واقع اگر بخواهید لذت کافی را از هتل های پر از امکانات آنتالیا ببرید، باید سراغ هتل‌های 5 ستاره با امکانات All و UALL بروید. پس پیشنهاد ما این است اگر بودجه کافی برای یک سفر تمام و کمال به آنتالیا را ندارید، بهتر است تور اقساطی آنتالیا را انتخاب کنید تا به اندازه کافی در سفر آنتالیا بهتان خوش بگذرد.

تور اقساطی دبی

دبی چند سالی است که چهره متفاوتی از خودش نشان داده و به مقصد محبوب بسیاری از مردم جهان تبدیل شده. شاید برای ما که فاصله اندکی تا دبی داریم، تورهایش جزو تورهای لوکس به حساب نیایند اما اگر بخواهید در هتل‌های ویژه‌اش اقامت داشته باشید، باید بودجه زیادی برای سفرتان در نظر بگیرید. در این شرایط، تور اقساطی دبی می‌تواند راهکار خوبی برای کاهش هزینه‌های شما باشد.

تور اقساطی کیش

با وجود اینکه کیش از شهرهای داخل ایران است، اما شرایط خرید تور اقساطی کیش فراهم است، زیرا تور کیش هم به شکل‌های مختلفی برگزار می‌شود. تورهایی که اقامتشان در هتل‌های لوکس است، تفاوت قیمتی با تورهای خارجی ندارند. بنابراین اگر دوست دارید یک سفر لوکس و حسابی به کیش داشته باشید، تور اقساطی کیش می‌تواند گزینه هوشمندانه‌ای باشد.

تور اقساطی تایلند

تایلند از آن کشورهای پر عجایب و متفاوت است که تورهای گرانی هم دارد. شاید اگر سطح مالی متوسطی داشته باشید، با پس‌اندازهای اندک، هیچ وقت شرایط سفر به تایلند را پیدا نکنید. اما تور اقساطی تایلند این امکان را برای شما فراهم می‌کند که بتوانید به این کشور سفر کنید و بعدا طی اقساط ماهانه، هزینه سفرتان را بپردازید.

تورهای اقساطی فقط به این مقاصد محدود نمی‌شوند. در اینجا سعی کردیم فقط تعدادی از مقاصد که پرطرفدارتر هستند را نام ببریم. با کلیک روی هر کدام از این مقاصد می‌توانید به صورت جداگانه تورهای اقساطی هر مقصد را ببینید. همچنین در این صفحه همه تورهای اقساطی موجود، نمایش داده شده‌اند و شما می‌توانید تورهای اقساطی مختلف و مقاصد متنوعی را ببینید.

 

تور قسطی
تورهای قسطی در مقاصد مختلف، شرایط پرداخت متفاوتی دارند.

تور اقساطی برای چه کسانی مناسب است؟

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که تور اقساطی برای چه کسانی مناسب است؟ و از طرفی برای چه کسانی مناسب نیست؟ شاید پاسخ به این سوالات، موضوع تور اقساطی را برایتان روشن‌‌تر کند.

همانطور که می‌دانید در هر خرید قسطی، درصدی به مبلغ اصلی آن خدمت افزوده می‌شود؛ به عبارتی دیگر اگر بخواهید قیمت تور را یکجا پرداخت کنید، کمتر از هزینه نهایی تور اقساطی است. امّا شرایط پرداخت بهتری که تورهای قسطی فراهم می‌کنند، سبب می‌شود سفرهای ناممکن، ممکن شوند. بنابراین عده‌ای ترجیح می دهند تورهای اقساطی را انتخاب کنند.

اینکه تور قسطی را انتخاب کنید یا نه، بستگی به مدیریت مالی و شرایط شما دارد. نمی‌توان گفت تور اقساطی خوب است یا اصلا طرفش نروید. بدون شک اگر بتوانید هزینه کامل را پرداخت کنید، هزینه تور برایتان به‌صرفه تر می‌شود. اما اگر قیمت زیاد برخی تورهای خارجی، باعث می‌شود از فکر سفر بیرون بیایید و سفر نروید، ما پیشنهاد می‌کنیم از تورهای اقساطی و شرایط متنوع پرداخت آنها استفاده کنید. فراموش نکنید که تجربه سفر همیشه لذت بخش است، حتّی اگر در نهایت با کمی هزینه بیشتر برایمان تمام شود.

افرادی هم ممکن است ترجیح دهند هر وقت پولشان به اندازه پرداخت کامل قیمت تور رسید، سفر کنند و تا آن زمان قید سفر را بزنند. امّا این احتمال هم هست که در آینده، مقاصدی که الان دوست دارید به آنها سفر کنید، امکان سفر نداشته باشند یا قیمتشان چند برابر شود. بنابراین برای آنهایی که عاشق سفر و تجربه هستند، از دست دادن موقعیت فعلی، ممکن است معادل با آرزویی دست نیافتنی شود. ضمن اینکه تور قسطی هم مثل هر خرید دیگر، چندان سخت نیست. فقط کافیست یک دودوتا چارتا کنید و تورهای اقساطی را ببینید و تصمیم بگیرید.

خرید تور اقساطی از لست سکند

ما در لست سکند همیشه سعی می‌کنیم انواع تورهای اقساطی به مقاصد مختلف را در اختیارتان بگذاریم تا با مقایسه و بررسی شرایط هر تور، آن تور قسطی که برایتان مناسب‌تر است را انتخاب کنید.

کافیست تورهایی که تگ «تور اقساطی» دارند را انتخاب کنید و در بخش توضیحات تور، شرایط هر آژانس مسافرتی را بخوانید. همچنین می‌توانید با آژانس تماس بگیرید و جزئیات بیشتری که می‌خواهید را بپرسید.

مشاوره در مورد تورهای اقساطی با لست سکند

تورهای اقساطی شرایط مختلفی دارند و حتی هر آژانس نیز شرایط خاص خود را دارد. اگر همچنان در مورد تورهای اقساطی سوالاتی در ذهنتان دارید، می‌توانید با تیم مشاوره سفر لست سکند تماس بگیرید و از راهنمایی‌های رایگان تیم ما استفاده کنید و بهترین تصمیم را بگیرید.

تماس با مشاوران سفر لست سکند ۰۲۱۹۱۰۱۸۰۰۰

سوالات متداول

آیا امکانات و خدمات تورهای اقساطی با تورهای عادی تفاوت دارد؟
سقف قیمت تورهای اقساطی چقدر است؟
آیا تور قسطی داخلی وجود دارد؟
آیا در صورت دیرکرد پرداخت قسط، جریمه باید پرداخت شود؟