Close

هورگشت پارس

وب سایت آژانس

 • نام مدیر: حامد سلامی
 • شماره مجوز گردشگری آژانس: 982/126/6115
 • شماره تلفن: 021-42059
 • شماره همراه: 09122487659
 • شماره فکس: 021-88507913

آدرس : سهروردی شمالی - نبش هویزه شرقی - پلاک 60 - ساختمان امام حسن مجتبی (ع ) - طبقه 3

خدمات آژانس:

ندارد

مجوز :

اطلاعات تکمیلی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این آژانس :
 • ا s
  نقدها:
  گزارش

  برای تاریخ 18 تیر 97 برای هتل تایتانیک سیتی تکسیم (Hotel Titanic City Taksim) با این آژانس قرارداد بستم. وقتی که به هتل رسیدیم (حدود 2 بامداد) متوجه شدیم رزرو ما ظهر روز قبل توسط تور کنسل شده و هتل از پذیرش ما ممانعت کرد این درحالی بود که کل مبلغ تور رو آژانس از ما گرفته بود و واچر هتل رو صادر کرده بود. پس از اعتراض ما، لیدر تور قول داد فردا صبح که دفتر کارگزاری باز شد مشکل رو مرتفع کند و یک اتاق کوچک و بدون پنجره در یک هتل درجه پایینتر به ما داد تا شب رو به صبح برسونیم. تماسهای مکرر ما با دفتر آژانس هورگشت تا ظهر فردا به هیچ نتیجه ای نرسید جالب این بود آژانس هورگشت که طرف قرارداد ما بود به هیچ عنوان پاسخگو نبود و هیچ اقدامی برای حل این مشکل نکرد. هورگشت و کارگزارش تیسفون (tisfoun travel) هریک دیگری رو مسبب این امر میدونستند و ما تو لابی هتل سرگردان بودیم. در نهایت پس از اعتراضات مکرر ما، لیدر تور اعلام کرد اتاق شما در هتل تایتانیک اشتباها کنسل شده و امکان گرفتن مجدد آن نیست و تنها هتلی که الان امکان گرفتنش هست هتل گراند اوستانیک (Grand Oztanik Hotel Taksim) که قیمت و کیفیت پایینتری نسبت به هتل تایتانیک سیتی داشت و ما بالاجبار در این هتل اقامت کردیم. من اکیدا توصیه میکنم که مسافرانی که قصد سفر به استانبول دارند حتی الامکان از آژانسهای مسافرتی قابل اعتماد و با سابقه خوب تور خودشون رو انتخاب و حتما در مورد شرکت کارگزار همکار تور هم پرس و جو کنند.

  نوع سفر:
  زمان سفر:
 • مهدی ر
  نقدها:
  گزارش
  دقیق، مودب و پیگیر
  توصیه شده توسط کاربر

  بنده اوایل مرداد 97 به همراه خانواده و چند نفر از اقوام به گرجستان سفر کردم، مسئولیت رزرو به عهده خانم شاوردی از این آژانس بود. به دلیل اشتباه بنده در تاریخ رزرو نیاز شد تا با مدیریت این آزانس نیز برای تغییر تاریخ رزرو صحبت کنم. نزدیک 10 مرتبه به این آژانس تماس گرفتم و از ابتدا تا انتهای کار بسیار مودب، دقیق و پیگیر کار بودند و در مجموع بسیار زیاد از این آژانس به ویژه خانم شاوردی و مدیریت این آژانس رضایت دارم. ضمنا قیمت تورهای این آژانس نیز در مقایسه با دیگر آژانس ها مناسب و منطقی بود.

  نوع سفر:
  زمان سفر:
 • رامین عبدی
  نقدها:
  گزارش

  پرسنل آژانس هور گشت بسیار مودب و پیگیر و دقیق هستند البته مقداری تحویل واچر به ما طول کشید که زیاد مهم نیست.
  اما نکته مثبت پشتیبانی پرسنل این آژانس قبل و در حین سفر بود که صمیمانه از خانم کرمی که از پرسنل آژانس هور گشت هستند تشکر میکنم که به پیامها و سوالهای ما در سفر جواب دادند و راهنمایی کردند.
  قیمت تور تفلیس که ما از آژانس گرفتیم کاملا مطابق با قیمت اعلامی در سایت بود و حتی قیمت روز بعد از رزرو ما مقداری کاهش پیدا کرده بود که بدون گفتن ما خودشان آنرا هنگام تسویه کم کردند.
  خدمات تور دقیقا مطابق با قرارداد اجرا شد.تور لیدری که برای گروه ما بود روز آخر کم لطفی کرد و جواب ما را برای ترانسفر به فرودگاه نداد.اما خوشبختانه گروه SE7EN که همکار آژانس هور گشت در تفلیس بودند گروه متعهدی بودند و پس از تماس ما با مدیر لیدرهای این گروه،ترانسفر سر ساعت اعلامی مقابل هتل حاضر شد.

  نوع سفر:
  زمان سفر:
 • امید وو
  نقدها:
  گزارش
  هورگشت پارس
  توصیه شده توسط کاربر

  من اولین تجربه سفر با تورم بود. بعد از بررسی قیمت ها این آژانس رو انتخاب کردم بعد از تماس اول یک نفر مسئول برنامه من شد واز طریق تلفن و تلگرام با هم در ارتباط بودیم که انصافا سریع جواب سوالات رو میدادن چه قبل سفر چه حین سفر. بعد از انتخاب هتل و تاریخ رفت و برگشت نصف پول واریز شد و قراردادی ارسال شد که امضا کردم (البته توقع داشتم آژانس هم امضا کنه و یه نسخه اش رو بفرسته که این کارو نکرد) و مابقی پول هم دادم و آژانس هم بلافاصله تمام مدارک رو داد. آژانس طرف قراردادشون توی مالزی پالم بیچ بود موقع رسیدن به کوالالامپور بلافاصله ما رو دسته بندی کردن البته بی نظمی هایی هم وجود داشت اما بالاخره به هتل رسیدیم. تور لیدر وارد هتل نشد دیگه. قیمت تور های پیشنهادی تور لیدر بالا بود. سیم کارت هم تحویل داده شد با اینکه 5 رینگت توش بود ولی چون از تاریخ انقضاش گذشته بود غیر فعال بود. همه باید 10 رینگت شارژش می کردن تا کل 15 تا فعال می شد.از هتل کوالا به فرودگاه برای پرواز ه لنکاوی هم ماشین اومد البته با تاخیر زیاد. گفته بودن 10 اماده باشید 10:40 اومد. توی لنکاوی هم با اینکه پرواز تاخیر داشت یه نفر اومد دنبالمون. برای برگشت هم چون هتلمون خیلی نزدیک بود با 5 رینگت رفتیم فرودگاه لنکاوی که وقتی رسیدیم تازه زنگ زدن اماده باشید که راننده داره میاد.
  نکته منفی اصلی که مختص این آژانس نبود این بود که توی پرواز برگشت بلیت ها رو جابجا گرفته بودن یعنی ما که 2 نفر بودیم 2 صندلی جدا توی دو ردیف جدا برامون رزرو کرده بودن که تقریبا مشکل نصف مسافرا از آژانس های مختلف بود که نهایتا با همکاری خدمه هواپیما درست شد.
  یک نکته منفی دیگه هم این بود که با اینکه حفت اتاق ها توی کوالا و لنکاوی رو twin سفارش داده بودیم و توی رسید هم بود ولی هر دو هتل گفتن queen براتون رزرو شده که البته به سرعت مشکل رو خود هتل برامون حل کرد.
  در کل رضایت 80 درصدی دارم و مجددا اگر بخوام با تور برم این آژانس جزو گزینه های اولم هست.
  سپاس

  نوع سفر:
  زمان سفر: