Close
رستوران

بندر تنگ

Bandar-e Tang

bandare tang 1.jpeg
bandare tang 2.jpeg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

این ساحل، یکی از زیباترین ساحل های چابهار بوده و قبلا شب‌های درخشانی داشته و به دلیل وجود فیتوپلانکتون‌ها، نورهای آبی فراوانی را از خود ساطع می‌کرده است. متاسفانه امروزه تعداد این فیتوپلانکتون‌ها بسیار کمتر شده.

نوع جاذبه:
 • سایر

نقد و بررسی بندر تنگ


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند شیلان صادقی
  نقدها:
  گزارش
  بندر تنگ تلاقی کویر و دریا
  توصیه شده توسط کاربر

  بندر تنگ در ۸۰ کیلومتری مسیر غرب چابهار و در روستای تنگ میباشد.تلاقی کویر و دریا یکی از جاذبه های بسیار زیبای این منطقه است. در کنار بندر صیادان ماهی های تازه صید شده را برای فروش گذاشته اند و قایق و لنج های بسیار هم کنار بندر پهلو گرفته اند . قایق های موتوری هم برای رساندن گردشگران به تلاقی کویر و دریا در آنجا میباشند . با قایق های موتوری مسیری پنج دقیقه ای را طی خواهید کرد تا به منظره زیبا و شگفت انگیز تلاقی کویر و دریا خواهید رسید.یک طرف دریای آبی و یک طرف رمل و شن های که با تابش نور خورشید میدرخشیدند بسیار حیرت انگیز بودند .وخوشبختانه آنجا تمیز بود و خبری از زباله و آشغال نبود .هزینه قایق از بندر تا تلاقی کویر و دریا ۱۰۰ هزار تومان بود.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Roya.noori
  نقدها:
  گزارش
  بندر تنگ(تلاقی کویر و دریا)
  توصیه شده توسط کاربر

  قبل رفتن به چابهار تنها تصورم از تلاقی کویر و دریا درک بود.اما روزی که قرار بود درک را ببینیم در ابتدا در روستای تنگ در بندر تنگ سوار قایق شدیم و به تپه های شنی رسیدیم.رمل های شنی بسیار تمیز در کنار آبی دریا صحنه زیبایی رو خلق کرده بود.
  در اسکله صید روز ماهیگیرها رو دیدیم که مار ماهی و لابستر و ماهی های مختلف رو کف قایق هاشون داشتن.
  روستای تنگ در 80 کیلومتری در سمت غرب کنارک قرار گرفته.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند ساره سلطانپور
  نقدها:
  گزارش
  ساحل کشتی صخره ای بندر تنگ
  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از دیدنی های بندر تنگ چابهار، ساحل زیبایی است که به علت شباهت صخره ای که در آن قرار دارد به ساحل کشتی معروف شده است‌. این کشتی در آب قرار دارد و زمانی که سطح آب پایین است میتوان روی آن رفت. در این ساحل بکر و زیبا خرچنگهای زیادی دیده میشوند و درمیان کفهای آب گم میشوند و با غقب رفتن موج دوباره از آب بیرون می آیند. این ساحل فاصله زیادی با روستا ندارد و اگر از مردم محل بخواهید شما را به دیدن آن میبرند.#گلفام_سفر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند طلوع کوچک
  نقدها:
  گزارش
  بندر تنگ
  توصیه شده توسط کاربر

  بندر تنگ یکی از بنادر سیستان و بلوچستانه که صیادان زیادی اونجا مشغول ماهیگیری هستند و علاوه بر صید ماهی و انواع آبزیان کلی توریست از این بندر بازدید میکنه چرا که محل تلاقی کویر و دریاست.
  در بندر قایق های موتوری هستند که مسافران رو با دریافت هزینه ای به اون طرف آب میبرند، ما هم قایقی کرایه کردیم و در حین مسیر به اطراف که نگاه کنید انواع ماهی ها و پرندگان ماهی خوار رو خواهید دید، در حالیکه سرگرم تماشای مناظر زیبا هستید بک دفعه میبینید شن زار های روانی رو بروی شما هستند و دارید به اونها تزدیک میشین، به علاوه اینکه شترها رو هم خواهید دید که در ساحل دریا برای خودشون قدم میزنند و اگه از این تپه های شنی بالا برید، اون طرف این رمل ها دریای عمان رو خواهید دید.
  یک منظره فوق العاده که فقط در اینجا میشه تجربه اش کرد تلاقی کویر و دریا.
  #سفرباطلوع #بندر_تنگ #چابهار

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: