رستوران

آکواریوم و باغ وحش زیر آب دبی

Dubai Aquarium & Underwater Zoo

112-krkrXzBj4bGnw1t0s41g.jpeg
112-KdjhBzjXkkbKaID4TPWC.jpeg
112-dYonw1TrX27t18ZyyQ10.jpeg
112-SOxEXoY2kF46SwPWwR4e.jpeg
112-PMzHfe9dknUVp5VpNeru.jpeg
112-D5lanLoVCZ5jx0KypBZJ.jpeg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

آکواریوم و باغ وحش زیر آب دبی یکی از محبوبترین مکان‌های گردشگری این شهر مدرن است که در مرکز خرید دبی مال قرار دارد.  همانطور که حتما می‌دانید دبی مالی یکی از معروفترین مراکز خرید در دبی است، به همین خاطر اغلب گردشگرانی که به دبی مال می‌روند از آکواریوم و باغ وحش زیر آب آن نیز دیدن می‌کنند. جالب این که از داخل دبی مال امکان دیدن قسمتی از آکواریوم و باغ وحش زیر آب قابل دیدن است اما برای تماشای همه‌ی آبزیان و بخش‌های مختلف آن باید حتما بلیت تهیه کرده و وارد مجموعه شوید. اگر علاقه‌مند به بازدید از این مکان هستید باید بدانید که ساعات بازدید این آکواریوم و باغ وحش زیر آب دبی 10:00 صبح تا 24:00 است اما گاهی تا 2:00 بامداد نیز فعالیت می‌کند.

نوع جاذبه:
 • آکواریوم و باغ وحش

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • احمد کتری زاده
  نقدها:
  گزارش
  آکواریوم دبی مال
  توصیه شده توسط کاربر

  آکواریوم دبی مول یکی از جاذبه های گردشگری شهر دبی میباشد بزرگترین آکواریوم یا شهر دریایی بر روی زمین و ارزش دیدن دارد
  #تایسیز#

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • گزارش
  آکواریوم و باغ وحش زیر آب دبی
  توصیه شده توسط کاربر

  به نام حضرت حق..
  سلام دوستان، در #دبی همچون #استانبول و #آنتالیا و جاهای دیگر #آکواریوم جذابی وجود دارد که دارای دیدنیهای زیر آبی فراوانی همچون ماهی های تزیینی و کوسه های خطرناک وجود دارد، دنیای زیر آب دنیایی زیباست که معمولا از تیر رس چشمان ما به دور است
  ارادتمند :
  #پیام_جمال_لیوانی
  #تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • پوریا اقتداری
  نقدها:
  گزارش

  آکواریوم و باغ وحش زیر آب دبی (Dubai Aquarium & Underwater Zoo) با ابعادی ۵۱ در ۲۰ در ۱۱ متری به ‌عنوان بزرگ‌ترین آکواریوم فضای بسته جهان به ‌حساب می‌آید که خود در بزرگترین مرکز خرید جهان یعنی دبی مال واقع شده. ظرفیت مخزن آب عظیم این آکواریوم نیز بیش از ۱۰ میلیون تن است. این آکواریوم محل زندگی بیش از ۳۳ هزار موجود آبزی است که از ۲۰۰ گونه مختلف هستند. در میان این موجودات می‌توان به کوسه‌ها و سفره ‌ماهی‌ ها اشاره کرد.
  برای رسیدن به این آکواریوم میتونید با مترو به ایستگاه دبی مال بیاید. قیمت بلیت زمانی که ما رفتیم حدود ۱۰۰ درهم بود. اگر کودک دارید بازدید از اینجا رو به شدت توصیه میکنم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • سپیده ص
  نقدها:
  گزارش
  آکواریوم خوب و دوست داشتنی
  توصیه شده توسط کاربر

  با سلام تیرماه 97 ما به بازدید از آکواریوم رفتیم که بسیار خوب و دوست داشتنی بود با توجه به اینکه همسر من حسابی به ماهی ها علاقه منده ما به هر جایی که سفر می کنیم حتما به آکواریوم اون شهر هم سر می زنیم اگه داشته باشه بیشترین چیزی که نظر ما رو جلب کرد وجود کروکدیل با اندازه 5 متر و 20 سانتی متر بود که خیلی بزرگ و ترسناک به نظر می رسید آکواریوم بخش های مختلفی داره و روزانه تمیز میشه و خیلی لذت بخش هست بازدید از این مکان ما با اتوبوس های گشت شهری سه روزه دبی در دبی گشت زدیم که بلیط آکواریوم بهمون روی بلیط گشت شهری رایگان دادن تونل این آکواریوم به نظر من خیلی کوتاهه و تونل آکواریوم مالزی زیباتر و بزرگتر از این مکان هست. وجود پنگوئن هم در این آکواریوم خیلی دوست داشتنی بود

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: