رستوران

پردیس سینمایی کوروش

Kourosh Cineplex

167-q9sF5sFwNquN6hSaoimi.jpeg
KouroshCineplex-02.jpg
KouroshCineplex-01.jpg
KouroshCineplex-03.jpg
KouroshCineplex-04.jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

این مجموعه فرهنگی با ۱۲ سالن سینما و با ظرفیت دو هزار و ۸۰۰ صندلی به سینماهای کشور اضافه شد و یکی از پاتوق های نمایش انواع فیلم های ایرانی، خارجی، سه بعدی، کودک و... است.همچنین اینجا یک مهدکودک داره که والدین می تونن قبل از آغاز نمایش فیلم، کودکان خودشون رو به این مهد بسپارن.

Types:
 • سینما و فیلم

تصاویر کاربران

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • کاربر لست سکند
  T Azimi
  نقدها:
  گزارش

  نکته مثبت این پردیس کیفیت سالن های سینما و صندلی و صدای عالیست و اینکه تعداد سالن ها زیاد است و تقریبا همه فیلم های در حال اکران را شامل می شود.
  ولی نکات منفی پردیس کورش خیلی بیشتر است. ورود و خروج به کورش عذاب بزرگی است از ترافیک اتوبان ستاری گرفته تا پارکینگ که همیشه پر است و باید تا طبقات منفی ۷ یا منفی ۸ پایین بروید. برای گیر آوردن آسانسور خالی باید حداقل نیم ساعت منتظر ماند یا اینکه از پله برقی استفاده کرد که بعد از ۸ طبقه تازه به همکف می رسید ! برای رسیدن به سینما هم دوباره ۵-۶ طبقه باید به همین منوال طی شود. ( کل این پروسه موقع برگشت به پارکینگ هم تکرار می شود. ) مشکل آسانسورهای کورش این است که هر آسانسور تا طبقه خاصی می رود.
  ساعت شروع فیلم ها خیلی نزدیک به هم است و هیچ وقت فیلم سر موقع شروع نمیشود. بارها شده که دیدیم حتی فرصت نظافت سالن نبوده و بالافاصله بعد از خروج افراد قبلی فیلم را شروع کردند و همه با هرج و مرج وارد شدند.
  در کل برای رفتن به کورش باید حداقل یک نصف روز وقت گذاشت و نمیشه فقط رفت یک فیلم دید و دو ساعت بعد هم برگشت .

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند
  Alireza Khf
  نقدها:
  گزارش

  یکی از بزرگترین پردیس سینمایی های تهرانه ولی اگر اینجا رو برای فیلم دیدن انتخاب کنید باید شلوغی اتوبان ستاری ، شلوغی صف پارکینگ ، شلوغی آسانسورها ، شلوغی صف بلیط و شلوغی سالن رو تحمل کنید!!

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: