Close
رستوران

اسکله بزرگ تفریحی کیش

Grand recreational pier

2548-4MnJeG9FIccgcv7bQ9Y5.jpeg
Grand recreational (2).jpg
Grand recreational (1).jpg
Grand recreational (3).jpg
Grand recreational (4).jpg
Grand recreational (5).jpg
Grand recreational (6).jpg
Grand recreational (7).jpg
Grand recreational (8).jpg
Grand recreational (9).jpg
Grand recreational (10).jpg
Grand recreational (11).jpg
Grand recreational (12).jpg
Grand recreational (14).jpg
Grand recreational (13).jpg
Grand recreational (15).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

یکی از اصلی ترین مراکز تفریحی و گردشگری در جزیره کیش همین نقطه از جزیره است . به دلیل هم جواری دریا و ساحل و وجود مراکز تفریحی دیگر در اطراف آن مبدا و شروع خوبی برای گذران تعطیلات و استفاده از تمام امکانات موجود در جزیره است . این منطقه ساحلی و دریایی علاوه بر امکانات اقامتی کوتاه مدت می تواند برای پر کردن یک روز خیالتان را راحت کند . وجود قایق های کف شیشه ای در این منطقه شما را به دنیای زیرآب هم می کشاند .شن های سفید و زلالی آب این امکان را فراهم کرده تا از کف شیشه ای قایق ها ماهی های زیبا را تماشا کنید .

نوع جاذبه:
 • جاذبه تفریحی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • زهرا طوسی
  نقدها:
  گزارش
  اسکله بزرگ کیش
  توصیه شده توسط کاربر

  ما دو بار به این اسکله رفتیم. یک بار برای سوار شدن کشتی آکواریوم که از اون خوشون نیومد و به هنگام برگشت با یک خانواده دیگه با مبلغ نفری 120/000 تومن به مدت 1/5 ساعت گشت دور جزیره داشتیم و بار دوم هوس مجدد قایق موتوری داشتیم که به دلیل شدت وزش باد و مواج بودن دریا، همه تفریحات آبی کنسل شده بود و ما حدود دو ساعت از کنار ساحل و خود اسکله برای تماشای دریا استفاده کردیم. هوا آفتابی بود و به شدت باد میوزید و شرایط بسیار خوبی رو ایجاد کرده بود و قدری پیاده روی کنار ساحل و خود اسکله داشتیم. در کل از شرایط لذت بردیم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Reza
  نقدها:
  گزارش
  اسکله ای زیبا بالاخص در شب
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام. این اسکله در شمال شرق جزیره کیش واقع شده است. جنب این اسکله پیست دوچرخه سواری و رستورانهای و کافه های زیادی تا پاسی از شب فعال هستند. این اسکله چوبی بسیار عریض هستش و همیشه مملو از توریست می باشد. اطراف آن در شبها با چراغای زیاد منظره زیبایی به آن می دهد و لب ساحل آن نیز صندلیهایی بتونی برای لذت بردن از ساحل آن وجود دارد. روزها اکثر تفریحات آبی مثل کشتی آکواریوم از این ساحل آغاز می شوند. ورزشهای آبی مثل پاراسیلینگ و جت اسکی هم در این ساحل اجرا می شوند(ساحلهای دیگه هم این ورزشها را با قیمت مناسبتر دارند). به عبارتی زنده ترین و شلوغترین ساحل جزیره کیش همین اسکله هستش و اگر دنبال هیجان و محیطی زنده در طول اقامت هستید باید سعی کنید هتل شما به این اسکله نزدیک باشد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Mahboubeh
  نقدها:
  گزارش
  اسکله تفریحی بزرگ کیش
  توصیه شده توسط کاربر

  اسکله تفریحی بزرگ جزیره کیش نزدیک به‌مرکز شهر قرار گرفته اطرافش درخت های نارگیل هستند که برای عکاسی هم مناظره قشنگی داره. سرویس بهداشتی هم نزدیکش هست. کافی شاپ و فروشگاه کوچکی انجاست و این خوبه مخصوصا برای روزها که نیاز به اب خنک یا بستنی پیدا کنیم. قایق موتوری، قایق های کف شیشه ای رو می شه در اینجا سوار شد چون به مراکز خرید و‌ هتل ها نزدیکه مردم میان طلوع و غروب خورشید رو کنار ساحل و یا نیمکت ها روی اسکله به تماشا می نشینن. نورپردازی رنگارنگ و زیبایی هم مدتیست شده. شب ها هم قشنگه، برای ارامش چند ساعتی رو در انجا بودم‌. برای رفت و امد به نقاط دیگر جزیره نزدیکی اسکله تاکسی معمولا هست.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Peiman zaki
  نقدها:
  گزارش
  اسکله بزرگ کیش
  توصیه شده توسط کاربر

  اسکله بزرگ کیش در امتداد خیابان دریا محل توقف کشتی ها و قایق های کوچک می باشد و بیشتر تور ها مثل تورهای کشتی آکواریوم و کشتی با کف شیشه ای و گشت دور جزیره از این اسکله انجام میشود.رستوران و مراکز خریدی همچون مرکز خرید مریم و ونوس نزدیک این اسکله هستند .بنابراین میشه برای بازدید از همه این مکان ها بصورت همزمان برنامه ریزی کرد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Shamim
  نقدها:
  گزارش
  اسکله کیش
  توصیه شده توسط کاربر

  برای من که شمالی هستم شاید دیدن دریا نباید هیجان زده ام کنه اما صادقانه بگم دریای اطراف جزیره کیش از نظر عطری که استشمام میکنین، از نظر رنگش و حتی نوع موج ها و همین طور ماهی هایی که نزدیک ساحل میبینید کاملا با دریای کاسپین متفاوته و آدمو به وجد میاره. رنگ شن های ساحل هم که دیگه باز گفتنی نیست که با شما کاملا متفاوته. اسکله میتونم بگم تنها جای کیش که تا دروقت کلی آدم میبینیم و حتی موسیقی زنده و کلا شبهای بیدار داره البته نه بیشتر از شاید 1بامداد. کلی ماهیگیر و کشتی تفریحی و قایق های گردشی و مجسمه های خوشگل و رستوران داره و قطعا یکی از بهترین گزینه های اسکله کرایه دوچرخه یا موتور گازی هستش که باید تجربه کرد. میشه گفت 50% کیش یعنی وقتی که اسکله رو دیده باشیم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Arezou.SB
  نقدها:
  گزارش
  اسکله تفریحی کیش
  توصیه شده توسط کاربر

  اسکله تفریحی کیش یکی از جاذبه های کیش هست که بیشترین جمعیت رو به خودش جذب میکنه، تقریبا در تمامی ساعت روز مراجعه کننده داره و در ساعات غروب و شبها شلوغتر از طول روز هست.موقعیت این اسکله در شرق جزیره نزدیک به هتلها و بازار هاست، و مسیر پیاده خوبی داره، قسمت ورودی از خیابان اصلی یک پیاده راه تزیین شده با چترهای رنگیه، در واقع یک نوع دعوت کنندگی داره، بعداز این مسیر و گذشتن از مسیر دوچرخه به پارک ساحلی میرسید که در کنارش این اسکله زیبا ساخته شده. عرض و طول اسکله زیاده و یک سری نیمکت رو به دریا کار گذاشته شده که میتونید علاوه برقدم زدن روی اسکله، بشینید و از صدای دریا لذت ببرید.انواع رستوران و کافه و تفریحات دیگه هم اطراف اسکله موجوده.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • نسرين خوشابي
  نقدها:
  گزارش
  اسكله تفريحي كيش
  توصیه شده توسط کاربر

  چون زمستون بود و هوا تقريبا سرد طرف ساعت ١١ رفتيم اسكله تفريحي كيش .. بازي هاي هيجاني آبي زياد داشت دوست داشتم برم ولي يادم نيست چرا نرفتيم .. يه خورده كه قدم زديم رفتيم دوچرخه گرفتيم كه دوري بزنيم نصف راه نرفته بوديم ديديم يه عده دارن واليبال بازي ميكنن ما هم بهشون ملحق شديم و بازي كرديم ، بعد از بازي دوباره دوچرخه ها رو برداشتيم و رفتيم دور زديم .. توي ساحل چندين تور واليبال بود ولي تا اونجا بوديم فقط همون خانواده بازي ميكردن كه ما هم بهشون پيوستيم .. اتفاقا روز بعد هم رفتيم به اميد اينكه كسي باشه بازي كنيم ولي كسي رو پيدا نكرديم.. اتفاقا همون روزا بازي هاي بين المللي واليبال ساحلي بود از قضا ما بازيكناي تيم ملي صربستان هم ديديم و باهاشون عكس گرفتيم ..توريست هاي زيادي هم اونجا بودن از چين ، كره و كشورهاي ديگه ...

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • پوریا اقتداری
  نقدها:
  گزارش
  بهترین اسکله تفریحی کیش
  توصیه شده توسط کاربر

  این اسکله که به عنوان اسکله اصلی این جزیره شناخته میشه به طول تقریبی ۴۰۰ متر در قسمت شرقی جزیره قرار گرفته. این اسکله در فصل تابستان تا نیمه های شب هم شلوغ هست و مکان مناسبی برای استراحت، قدم زدن و ماهیگیری هست.


  #تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • احمد کتری زاده
  نقدها:
  گزارش
  اسکله بزرگ تفریحی کیش
  توصیه شده توسط کاربر

  اسکله تفریحی که با نمای زیبا وهم خلوت کاه عالی ،میشه صدای موجهای دریا را احساس کرد،با ورودی که ابتدایش با چترهای رنگ گارنگ تزیین شده محلی برای ماهی گیری،استراحت گاه،وسوار شدن بر کشتی های آکواریوم و قایق سواری کیش جای بسی زیبا و شگفت انگیز
  #تایسیز#

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: