رستوران

اسکله بزرگ تفریحی کیش

Grand recreational pier

2548-4MnJeG9FIccgcv7bQ9Y5.jpeg
Grand recreational (2).jpg
Grand recreational (1).jpg
Grand recreational (3).jpg
Grand recreational (4).jpg
Grand recreational (5).jpg
Grand recreational (6).jpg
Grand recreational (7).jpg
Grand recreational (8).jpg
Grand recreational (9).jpg
Grand recreational (10).jpg
Grand recreational (11).jpg
Grand recreational (12).jpg
Grand recreational (14).jpg
Grand recreational (13).jpg
Grand recreational (15).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

یکی از اصلی ترین مراکز تفریحی و گردشگری در جزیره کیش همین نقطه از جزیره است . به دلیل هم جواری دریا و ساحل و وجود مراکز تفریحی دیگر در اطراف آن مبدا و شروع خوبی برای گذران تعطیلات و استفاده از تمام امکانات موجود در جزیره است . این منطقه ساحلی و دریایی علاوه بر امکانات اقامتی کوتاه مدت می تواند برای پر کردن یک روز خیالتان را راحت کند . وجود قایق های کف شیشه ای در این منطقه شما را به دنیای زیرآب هم می کشاند .شن های سفید و زلالی آب این امکان را فراهم کرده تا از کف شیشه ای قایق ها ماهی های زیبا را تماشا کنید .

نوع جاذبه:
 • جاذبه تفریحی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • Shamim
  نقدها:
  گزارش
  اسکله کیش
  توصیه شده توسط کاربر

  برای من که شمالی هستم شاید دیدن دریا نباید هیجان زده ام کنه اما صادقانه بگم دریای اطراف جزیره کیش از نظر عطری که استشمام میکنین، از نظر رنگش و حتی نوع موج ها و همین طور ماهی هایی که نزدیک ساحل میبینید کاملا با دریای کاسپین متفاوته و آدمو به وجد میاره. رنگ شن های ساحل هم که دیگه باز گفتنی نیست که با شما کاملا متفاوته. اسکله میتونم بگم تنها جای کیش که تا دروقت کلی آدم میبینیم و حتی موسیقی زنده و کلا شبهای بیدار داره البته نه بیشتر از شاید 1بامداد. کلی ماهیگیر و کشتی تفریحی و قایق های گردشی و مجسمه های خوشگل و رستوران داره و قطعا یکی از بهترین گزینه های اسکله کرایه دوچرخه یا موتور گازی هستش که باید تجربه کرد. میشه گفت 50% کیش یعنی وقتی که اسکله رو دیده باشیم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Arezou.SB
  نقدها:
  گزارش
  اسکله تفریحی کیش
  توصیه شده توسط کاربر

  اسکله تفریحی کیش یکی از جاذبه های کیش هست که بیشترین جمعیت رو به خودش جذب میکنه، تقریبا در تمامی ساعت روز مراجعه کننده داره و در ساعات غروب و شبها شلوغتر از طول روز هست.موقعیت این اسکله در شرق جزیره نزدیک به هتلها و بازار هاست، و مسیر پیاده خوبی داره، قسمت ورودی از خیابان اصلی یک پیاده راه تزیین شده با چترهای رنگیه، در واقع یک نوع دعوت کنندگی داره، بعداز این مسیر و گذشتن از مسیر دوچرخه به پارک ساحلی میرسید که در کنارش این اسکله زیبا ساخته شده. عرض و طول اسکله زیاده و یک سری نیمکت رو به دریا کار گذاشته شده که میتونید علاوه برقدم زدن روی اسکله، بشینید و از صدای دریا لذت ببرید.انواع رستوران و کافه و تفریحات دیگه هم اطراف اسکله موجوده.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • نسرين خوشابي
  نقدها:
  گزارش
  اسكله تفريحي كيش
  توصیه شده توسط کاربر

  چون زمستون بود و هوا تقريبا سرد طرف ساعت ١١ رفتيم اسكله تفريحي كيش .. بازي هاي هيجاني آبي زياد داشت دوست داشتم برم ولي يادم نيست چرا نرفتيم .. يه خورده كه قدم زديم رفتيم دوچرخه گرفتيم كه دوري بزنيم نصف راه نرفته بوديم ديديم يه عده دارن واليبال بازي ميكنن ما هم بهشون ملحق شديم و بازي كرديم ، بعد از بازي دوباره دوچرخه ها رو برداشتيم و رفتيم دور زديم .. توي ساحل چندين تور واليبال بود ولي تا اونجا بوديم فقط همون خانواده بازي ميكردن كه ما هم بهشون پيوستيم .. اتفاقا روز بعد هم رفتيم به اميد اينكه كسي باشه بازي كنيم ولي كسي رو پيدا نكرديم.. اتفاقا همون روزا بازي هاي بين المللي واليبال ساحلي بود از قضا ما بازيكناي تيم ملي صربستان هم ديديم و باهاشون عكس گرفتيم ..توريست هاي زيادي هم اونجا بودن از چين ، كره و كشورهاي ديگه ...

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • پوریا اقتداری
  نقدها:
  گزارش
  بهترین اسکله تفریحی کیش
  توصیه شده توسط کاربر

  این اسکله که به عنوان اسکله اصلی این جزیره شناخته میشه به طول تقریبی ۴۰۰ متر در قسمت شرقی جزیره قرار گرفته. این اسکله در فصل تابستان تا نیمه های شب هم شلوغ هست و مکان مناسبی برای استراحت، قدم زدن و ماهیگیری هست.


  #تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • احمد کتری زاده
  نقدها:
  گزارش
  اسکله بزرگ تفریحی کیش
  توصیه شده توسط کاربر

  اسکله تفریحی که با نمای زیبا وهم خلوت کاه عالی ،میشه صدای موجهای دریا را احساس کرد،با ورودی که ابتدایش با چترهای رنگ گارنگ تزیین شده محلی برای ماهی گیری،استراحت گاه،وسوار شدن بر کشتی های آکواریوم و قایق سواری کیش جای بسی زیبا و شگفت انگیز
  #تایسیز#

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: