رستوران

میدان جمهوری

Republic Square

2866-W25ad1EpgRqLk6c4aaMc.jpeg
2866-pvu6BSl3sw1MFtqqg1wE.jpeg
2866-DPqBOPFu6SeY0CZGPiZK.jpeg
2866-1AMtDnFMyIi6Xt5haUQe.jpeg
2866-Jqj9sIDhCdHI8X8LJXvQ.jpeg
2866-5lebIMS4tyPN30lxi4Z1.jpeg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

میدان جمهوری میدان اصلی و مرکزی شهر ایروان به شمار می آید. این میدان شامل دو بخش است که یک بخش آن شامل یک فلکه و یک بخش ذوزنقه که شامل حوضی بزرگ با آبنمای موزیکال است. این میدان توسط 5 ساختمان مهم شهر احاطه شده که در سبک نئوکلاسیک هستند و نقوش ارمنی روی آن به چشم می خورد.

نوع جاذبه:
 • مناظر دیدنی معروف

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • Reza
  نقدها:
  گزارش
  ميدان جمهوري
  توصیه شده توسط کاربر

  ميدان جمهوري در مركز شهر ايروان قرار دارد و يكي از معروف ترين و جالب ترين ديدني هاي پايتخت ارمنستان است. از ميدان جمهوري ايروان تحت عنوان قلب ايروان هم ياد ميشود و يكي از محبوب ترين جاهاي گردشگري توريست هاست. آب نماي موزيكال، ساختمان هاي قديمي و جديد، بناهاي تاريخي و بازارهاي با محصول محلي همه در اين ميدان قرار دارند.#تايسيز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Kia
  نقدها:
  گزارش
  میدان اصلی ایروان
  توصیه شده توسط کاربر

  شب‌ها به میدان جمهوری ایروان سر بزنید و شور زندگی را از نزدیک لمس کنید. از شیر آب همیشه جوشان کنار میدان هم آب بنوشید که گوارا و خنک است.
  #تایسیز #میدان_جمهوری #ایروان

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Mohsengram
  نقدها:
  گزارش

  سلام
  کشور ارمنستان واقع در قفقاز جنوبی به پایتختی ایروان تبدیل به یکی از مهمترین مقاصد گردشگری هموطنان عزیز شده است.میدان ریپابلیک یا جمهوری بزرگترین و اصلی ترین میدان این شهر است که وزارت دارایی،خانه دولت،نگارخانه ملی،وزارت ترابری و ارتباطات و همچنین وزارت امور خارجه کشور ارمنستان گرداگرد این میدان قرار دارند.یکی از خیابانهای معروف ایروان بنام آبوویان هم به این میدان ختم میشود.معمولا در مرکز این میدان کنسرتهای گروههای مختلف از کشور های مختلف بصورت روباز برگزار میشود.در سفر به ایروان حتما و قطعا میدان ریپابلیک جزو اولین گزینه‌های دیدنی این شهر قرار خواهد گرفت???
  #تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: