رستوران

طاق پیروزی

Arc de Triomphe

2924-EVeXQx0NZJCfQcbF2KUq.jpeg
2924-PGk9MoavhItlbAKfT1sB.jpeg
2924-O2A628u7QTWWTNAgB8iP.jpeg
2924-4DN4vIW54aRWarJ36CEJ.jpeg
2924-ip5jFjgRf6zuV4Hm872c.jpeg
2924-1Xp0E2L15vzcDP9uNrIk.jpeg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

The Arc de Triomphe was begun in 1806, on the orders of Napoleon I to honor the victories of his Grande Armée. Inspired by the great arches of antiquity, the monument combines the commemorative with the symbolic and it has always played a major role in the national Republican consciousness. Every evening, the flame is lit on the tomb of the Unknown Soldier from the Great War. An exhibition portrays the history and explains its symbolic importance, nationally as well as internationally. The terrace provides superb views both by day and night across the city and its great sweeping avenues.-Opening hours : April to September: from 10 a.m. to 11 p.m.; October to March: from 10 a.m. to 10.30 p.m.-Closed: 1st January, 1st May, 8th May (morning), 14th July (morning), 11th November (morning), 25th December-Entry fees: Adults = 9,5 €; Concessions = 6 €; Free admission: 18-25 years old* (citizens of one of the 27 countries of the EU or are non-European permanent residents of France) * excluding school groups

نوع جاذبه:
 • معماری خاص و باشکوه
 • مکان های تاریخی
 • بناهای تاریخی و مجسمه ها
 • مناظر دیدنی معروف
 • بیشتر

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • Tina Azimi
  نقدها:
  گزارش
  نماد پیروزی
  توصیه شده توسط کاربر

  طاق پیروزی پاریس، با ارتفاع 50 متر بزرگترین طاق نصرت جهان است که از طاق نصرت باستانی رم الهام گرفته شده. این طاق در سال 1806 به دستور ناپلئون به افتخار سربازانی که در راهش جنگیدند ساخته شد و نام فرماندهان نظامی آن زمان هم در طاق، نقش بسته. اینجا جاذبه دیدنی خاصی نیست ولی چون در انتهای خیابان شانزه لیزه قرار گرفته، خواه ناخواه در مسیر اکثر گردشگران قرار می گیرد و ضمن اینکه به نوعی یکی از نمادهای پاریس هم به شمار می رود در نتیجه دیدنش خالی از لطف نیست.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • سعید عسکریان
  نقدها:
  گزارش
  طاق پیروزی پاریس – باابهت و استوار
  توصیه شده توسط کاربر

  طاق پیروزی یا ترمویف Arc de Triomphe بزرگترین طاق نصرت جهان و تکمیل کننده شکوه قصر الیزه است.
  در سال 1836 بعد از 30 سال ساخت و ساز با ارتفاع 50 متر و عرض 45 متر ساخت آن باتمام رسید.
  برای اعلان رسمی پایان جنگ جهانی اول، خلبان چارلز گادفروی به عنوان بخشی از مراسم جشن بر فراز این طاق پرواز کرد.
  این بنا به افتخار سربازانی ساخته شده است که در طول تاریخ و به ویژه در دوران حکومت ناپلئون جان خود را در راه فرانسه فدا کرده بودند، در پایین آن هم مقبره یکی از سربازان گمنام جنگ جهانی اول قرار گرفته که همیشه مشعلی روشن در بالای آن قرار گرفته است.
  این بنا در وسط میدان شارل دو گل قرار دارد که خود محل اتصال 12 خیابان می باشد و مهم ترین آن شانزه لیزه معروف است برای دسترسی به آن هم می توان از ایستگاه مترو شارل دو گل Charles de Gaulle استفاده کرد.
  امکان ورود به طاق با بالارفتن از یک سری پله وجود دارد در آنجا موزه کوچکی وجود دارد که مستندی بر ساخت این طاق است. چشم انداز برج ایفل و خیابان شانزه لیزه از بالای طاق بسیار زیباست.
  به علت همجواری با خیابان شانزه لیزه امکان بازدید از این طاق به دفعات و در زمان های مختلف برای ما مهیا گردید که عکس های مرتبط با آن را برای شما به اشتراک می گذارم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: