Close
رستوران

طاق پیروزی

Arc de Triomphe

2924-EVeXQx0NZJCfQcbF2KUq.jpeg
2924-PGk9MoavhItlbAKfT1sB.jpeg
2924-O2A628u7QTWWTNAgB8iP.jpeg
2924-4DN4vIW54aRWarJ36CEJ.jpeg
2924-ip5jFjgRf6zuV4Hm872c.jpeg
2924-1Xp0E2L15vzcDP9uNrIk.jpeg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

The Arc de Triomphe was begun in 1806, on the orders of Napoleon I to honor the victories of his Grande Armée. Inspired by the great arches of antiquity, the monument combines the commemorative with the symbolic and it has always played a major role in the national Republican consciousness. Every evening, the flame is lit on the tomb of the Unknown Soldier from the Great War. An exhibition portrays the history and explains its symbolic importance, nationally as well as internationally. The terrace provides superb views both by day and night across the city and its great sweeping avenues.-Opening hours : April to September: from 10 a.m. to 11 p.m.; October to March: from 10 a.m. to 10.30 p.m.-Closed: 1st January, 1st May, 8th May (morning), 14th July (morning), 11th November (morning), 25th December-Entry fees: Adults = 9,5 €; Concessions = 6 €; Free admission: 18-25 years old* (citizens of one of the 27 countries of the EU or are non-European permanent residents of France) * excluding school groups

نوع جاذبه:
 • معماری خاص و باشکوه
 • مجموعه تاریخی
 • بناهای تاریخی
 • مناظر دیدنی معروف
 • بیشتر

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • پوریا اقتداری
  نقدها:
  گزارش

  طاق پیروزی در میدان چارلز دوگل واقع شده و به عنوان بزرگترین طاق پیروزی فرانسه شناخته می شود. میدان چارلز دوگل در ابتدای خیابان شانزلیزه واقع شده که در واقع پس از مرگ چارلز دوگل در سال ۱۹۶۹ به این نام نامیده شده است. یک دلیل دیگر که باعث خاص بودن این میدان می شود تعداد خیابانهایی است که به آن ختم می شود که تعداد آنها به ۱۲ می رسد. همین نشان دهنده عظمت این میدان می باشد. طاق پیروزی ۵۰ متر طول و ۴۵ متر عرض دارد. ما با داشتن کارت موزه پاریس می توانستیم از تعداد زیادی از موزه های پاریس به صورت رایگان بازدید کنیم. یکی از آن مکانها طاق پیروزی در این میدان بود. جایی که شاید تنها دلیل بازدید از آن منظره عالی بالای آن باشد. این طاق آسانسوری ندارد و باید تمام پله ها را پیاده بالا بروید تا به بالای آن برسید. شب بهترین زمان برای تماشای خیابان شانزلیزه و برج ایفل از بالای این طاق می باشد. این طاق به دستور ناپلئون و برای ارتش خودش ساخت شد و نام صدها مارشال و ژنرال او و 10 پیروزی آن رویش نوشته شده است. برای دسترسی به این طاق می توانید از خط مترو ۱, ۲,۶ و A استفاده نمایید و در ایستگاه مترو Charles de Gaulle Etoile پیاده شوید.


  #گلفام_سفر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • مریم رجایی
  نقدها:
  گزارش
  طاق پیروزی
  توصیه شده توسط کاربر

  در انتهای شانزه لیزه طاق پیروزی Arc de Triomphe قرار دارد. بنای ساخت این طاق در ابتدای قرن 19 م و در زمان اوج ناپلئون گذاشته شد و به تدریج پیش رفت و پس از تکمیل این محل به مرکز تجمع نیروهای نظامی فرانسه پس از هر نبرد تبدیل شد. پس از مرگ ناپلئون نیز جسد او قبل از انتقال به مقبره اصلی از زیر این طاق عبور داده شد. برای رفتن به زیر طاق بایستی از زیرگذر استفاده کنید. امکان رفتن به بالای بنا نیز با پرداخت ورودی 12 یورو همه روزه 10 صبح الی 10:30 شب ممکن است که ورودی آن نیز در زیرگذر است. با بالارفتن از برج نمای زیبایی از خیابانهای اطراف را خواهید دید که این طاق محل تلاقی انهاست. بر روی بخشی از برج نام افسران نظامی انقلاب فرانسه درج شده است و زیر نام افرادی که در این جریان کشته شده اند خط کشیده شده است. در قسمتهای مختلف نام جنگ ها و موفقیتهای دوران ناپلئون و انقلاب فرانسه درج شده است. همچنین 6 واقعه مهم این دوران در بخشی به تصویر کشیده شده اند. در زیر برج نیز مقبره یک سرباز گمنام جنگ جهانی اول قرار دارد. در بازدید از پاریس قطعا این برج را خواهید دید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Tina Azimi
  نقدها:
  گزارش
  نماد پیروزی
  توصیه شده توسط کاربر

  طاق پیروزی پاریس، با ارتفاع 50 متر بزرگترین طاق نصرت جهان است که از طاق نصرت باستانی رم الهام گرفته شده. این طاق در سال 1806 به دستور ناپلئون به افتخار سربازانی که در راهش جنگیدند ساخته شد و نام فرماندهان نظامی آن زمان هم در طاق، نقش بسته. اینجا جاذبه دیدنی خاصی نیست ولی چون در انتهای خیابان شانزه لیزه قرار گرفته، خواه ناخواه در مسیر اکثر گردشگران قرار می گیرد و ضمن اینکه به نوعی یکی از نمادهای پاریس هم به شمار می رود در نتیجه دیدنش خالی از لطف نیست.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • سعید عسکریان
  نقدها:
  گزارش
  طاق پیروزی پاریس – باابهت و استوار
  توصیه شده توسط کاربر

  طاق پیروزی یا ترمویف Arc de Triomphe بزرگترین طاق نصرت جهان و تکمیل کننده شکوه قصر الیزه است.
  در سال 1836 بعد از 30 سال ساخت و ساز با ارتفاع 50 متر و عرض 45 متر ساخت آن باتمام رسید.
  برای اعلان رسمی پایان جنگ جهانی اول، خلبان چارلز گادفروی به عنوان بخشی از مراسم جشن بر فراز این طاق پرواز کرد.
  این بنا به افتخار سربازانی ساخته شده است که در طول تاریخ و به ویژه در دوران حکومت ناپلئون جان خود را در راه فرانسه فدا کرده بودند، در پایین آن هم مقبره یکی از سربازان گمنام جنگ جهانی اول قرار گرفته که همیشه مشعلی روشن در بالای آن قرار گرفته است.
  این بنا در وسط میدان شارل دو گل قرار دارد که خود محل اتصال 12 خیابان می باشد و مهم ترین آن شانزه لیزه معروف است برای دسترسی به آن هم می توان از ایستگاه مترو شارل دو گل Charles de Gaulle استفاده کرد.
  امکان ورود به طاق با بالارفتن از یک سری پله وجود دارد در آنجا موزه کوچکی وجود دارد که مستندی بر ساخت این طاق است. چشم انداز برج ایفل و خیابان شانزه لیزه از بالای طاق بسیار زیباست.
  به علت همجواری با خیابان شانزه لیزه امکان بازدید از این طاق به دفعات و در زمان های مختلف برای ما مهیا گردید که عکس های مرتبط با آن را برای شما به اشتراک می گذارم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: