Close
رستوران

چال کندی

Chal kandi

3021-QsZ6XGfFkQOlSdFDcxly.jpeg
Chal kandi (2).jpg
Chal kandi (1).jpg
Chal kandi (3).jpg
Chal kandi (4).jpg
Chal kandi (5).jpg
Chal kandi (6).jpg
Chal kandi (7).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

چال کندی نام دره ای ست که آب خروجی از سد دز از آنجا می گذره . برای رفتن به این مکان باید از پارک دولت سوار قایق شد. این دره بدلیل داشتن عمق بالای آب و دیواره های بلند در دو طرف در فصل تابستان، هوایی خنک و فضایی آرامش بخش و دل نشین داره. در این محل صفه هایی محدود وجود داره، میتوان آنجا از قایق پاده شد و مدتی در آن مکان به استراحت و استفاده از فضای آرامش بخش پرداخت.

نوع جاذبه:

نقد و بررسی چال کندی


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند مهسا
  نقدها:
  گزارش
  چال کندی زیبا
  توصیه شده توسط کاربر

  چال کندی یکی از مناطق طبیعی دیدنی زیبا و بکر رود زلال دز در شهرستان دزفول است.
  ما برای یک پروژه به همراه یک گروه از اهالی دزفولی با قایق به سمت این منطقه رفتیم، بسیار دیدنی و زیبا بود. به نظرم یکی از قشنگ ترین جا هایی بود که تا الان دیدم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند S J
  نقدها:
  گزارش
  چال کندی
  توصیه شده توسط کاربر

  چال کندی منطقه آب زیبا در رود دز در دزفول است، از گارک دولت دزفول میتوانید قایق سوار بشید و به این منطقه زیبا برید، در دیواره های کوه در دوطرف رودخانه قسمت‌هایی که فکر کنم به آن صفه می گویند قرار دارد که می‌توانید در آنجا اتراق کنید و ساعات خوشی را برای خد وخانواده رقم بزنید، در فصل تابستان شنا و آبتنی در رود دز بسیار لذت بخش است و آب بسیار سرد. عمق زیاد است پس اگر در جایی برای استراحت ماندید حتما مواظب فرزندان خود باشید.
  راستی اون اقا راننده قایق هست، اگه گفتید شبیه کیه؟؟؟؟؟

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند امید
  نقدها:
  گزارش
  چال کندی
  توصیه شده توسط کاربر

  در شمال دزفول رودخانه دز رو که به سمت بالا میری رودخونه باریکتر میشه و دوطرفش از حالت دشت مانند خارج میشه در مسیری که دو طرفش رو صخره های بلند احاطه کرده اون همه حجم اب زلال و خنک ادم و به وجد میاره به خصوص تو گرمای خوزستان #تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: