Close
رستوران

جاده جواهرده

Javaherdeh Road

4397-8hXpLwoAhDetbpnOr99Z.jpeg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

جاده جواهرده، از میان جنگل دامنه البرز می گذرد. گاهی وقت ها این شیب، تبدیل به پرتگاه می شود که رفت و آمد به آن غیر ممکن است و در بیشتر روز های سال، مه غلیظی دارد. جنگل مه آلود، مهم ترین تصویر به یادماندنی از سفر جواهرده است.جاده، آسفالت است و در بخش هایی، به خاطر گذر آب، آسفالت کنده شده و جاده ناهموار می شود. کافه ها و رستوران های زیادی هم در جاده فعالیت می کنن که برای استراحت و تفریح مناسبن.

نوع جاذبه:
 • جاذبه های طبیعی
 • مسیرهای اتومبیل رانی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • گزارش
  طی مسیر دل انگیز
  توصیه شده توسط کاربر

  در جاده جواهرده که حرکت میکنیم تنها طی کردن این مسیر کوهی از خستگی و روزمرگی را از دوشمان برداشته و بذر شادی را در دلهایمان می کارد.
  در این مسیر باید با تمام وجود نفس کشید و بوی خوش نعمت های الهی را در این بهشت زمینی استشمام کنیم.
  جاده ای که انتهایش به روستای جواهرده رامسر ختم میشود یک جاده زیبا و سرسبز می باشد که در این مسیر چند آبشار وجود دارد و مردم محلی صنایع دستی و تولیدات خانگی خود را برای فروش می آورند.
  به نظر بنده یکی از زیباترین جاده های شمال کشور است که بسیار ارزش دیدن دارد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Reza
  نقدها:
  گزارش

  سلام. این جاده یکی از جاده های انشعابی از شهر رامسر می باشد. جاده ای بسیار زیبا و بکر به مقصدی ییلاقی و دیدنی. هر چه جلوتر برید طبیعت زیبا تر و هوا خنک تر میشه. در راه آبشار و رستورانهایی هم وجود داره که جا داره ماشینو بزنید کنار و حالشو ببرید. البته این جاده چون نزدیک به رامسر هست طرفدار زیاد داره و طبیعتا روزهای تعطیل شلوغه. از اون بدتر جا پارک برای ماشین در جواهر ده هستش که بسیار محدوده و اگر گیرتون نیاد باید خیلی پایین پارک کنید و اذیت میشید. این جاده هم مثل مابقی چاده های ییلاقی شمال در ابتدا جنگلی و نسبتا گرم هست و کم کم که به جواهرده و قله کوه نزدیک میشید خنک و خنک تر میشه. مطمئن باشید از رفتن به این جاده و روستای جواهرده لذت خواهید برد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • پوریا اقتداری
  نقدها:
  گزارش
  جاده ای زیبا غرق در مِه
  توصیه شده توسط کاربر

  مازندران و گیلان پر از جاده های زیبا هست که هر قدم از آن سوژه ای برای عکاسی می باشد. یکی از این جاده ها به طول حدوداً ۳۰ کیلومتر از شهر رامسر به سمت روستای جواهرده هست که بیشتر مواقع سال غرق در مه و ابر هست. این مسیر تنها مسیر دسترسی به این روستا می باشد. من و همسرم به همراه دوستانمون در سفری به روستای جواهرده در فروردین ماه از این جاده ی زیبا عبور کردیم و لذت بردیم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: