Close
رستوران

بنای سلطان عبد الصمد

Sultan Abdul Samad Building

4704-qTMex5hC1fLaUnJMqSfN.jpeg
4704-ddE7jJCsgXET3UEGIWKT.jpeg
4704-xNLFs3rj9GGVOTUjpnmL.jpeg
4704-KE6XpJk8lUwfFSv4YGCG.jpeg
4704-hNpHyeyh3C3GTvDCotne.jpeg
Sultan Abdul Samad Building.JPG
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

این بنا در اواخر قرن 19 میلادی ساخته شده و در شهر کوالالامپور، روبروی داتران مردکا و در خیابان راجا قرار دارد. در زمان استعمار بریتانیا برخی دفاتر اداری در این مکان قرار داشت.

نوع جاذبه:
 • معماری خاص و باشکوه

نقد و بررسی بنای سلطان عبد الصمد


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند Nedajrg
  نقدها:
  گزارش
  بنای سلطان عبدالصمد
  توصیه شده توسط کاربر

  در بازدید از میدان مردکا در یک ضلع ساختمان زیبایی وجود دارد به نام بنای سلطان عبدالصمد. داخل ساختمان بازدید نداشت ولی نمای زیبا به خصوص پلکان مارپیچ و برج ساعت وسط آن حسابی سوژه عکاسی شده بود. ظاهرا معمار این بنا و معمار مجسد جامک یک فرد هستند. برای رسیدن به میدان مردکا و مسجد جامک نزدیکترین راه رفتن به ایستگاه مترو مسجد جامک و بعد از اون ده دقیقه پیاده روی تا میدان استقلال هست.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند علی عباسی
  نقدها:
  گزارش
  ساختماني زيبا در ميدان استقلال
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام به همه دوستان
  یکی از مقاصدی که در برنامه تور های شهری کوالالامپور وجود دارد، میدان استقلال یا مرداکای کوالالامپور است. هنگامی که از این میدان دیدن می کنید، نمای یک ساختمان بسیار زیبا در آن طرف خیابان خود نمایی می کند. این ساختمان و جاذبه زیبا، جایی نیست جز ساختمان سلطان عبد الصمد. این ساختمان در سال 1987 بنا شده است و د رآن زمان مدیریت وقت منطقه در این مکان بوده است. معماری این بنا به سبک آفریقایی می باشد و گنبد های مسی براقی در آن وجود دارد.
  برای رفتن به این بنا کافیست تا از طریق مترو در ایستگاه میدان مسجد جامک پیاده شوید و با کمی پیاده روی به این مکان برسید. البته بازدید از این ساختمان برای همه مقدور نمی باشد ولی نمای زیبای آن همیشه حرف های زیادی را برای گفتن دارد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: