Close
رستوران

پارک بلوار باکو

Park Bulvar Baku

Park Bulvar Baku (2).JPG
Park Bulvar Baku (1).JPG
Park Bulvar Baku (3).JPG
Park Bulvar Baku (5).JPG
Park Bulvar Baku (4).JPG
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • مراکز خرید

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • Yegane
  نقدها:
  گزارش
  زيباى باكو
  توصیه شده توسط کاربر

  پارك بلوار باكو يكى از بهترين و تميزترين و زيباترين جاذبه هاى گردشگرى باكو ميباشد،پاركى است كه يك سمت شما درياى كاسپين ميباشد،بهترين جا براى عكاسي است.نسيم خنك دريا در تمام پارك محسوس است،انواع گونه هاى گياهى،مجسمه هاى زيبا،تعداد زيادى كافه و رستوران در پارك وجود دارد،همچنين شهربازى كوچكى براى بچه ها موجود ميباشد،پاساژ بزرگى به نام بلوار پارك در ٦ طبقه در اين پارك وجود دارد كه قيمتهاى نسبتا بالايي دارد ولى طبقه زير همكف يك ماركت بزرگ هست كه قيمتهاى مناسبى دارد
  دسترسي به اين پارك با اتوبوس و مترو و تاكسى به راحتى ميسر ميباشد.
  اين پارك تا موزه فرش هم ادامه دارد كه در آن قسمت به ونيز كوچك ميرسيد .

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • هانا صالحی
  نقدها:
  گزارش
  پارک بلوار مال
  توصیه شده توسط کاربر

  پارک بلوار مال باکو در بلوار ساحلی یا دقیقتر در دنیزلی ملی پارک باکو (خیابان نفتچیلر) قرار دارد و از ایستگاه مترو ساحل چند دقیقه فاصله دارد. مرکز خرید بسیار بزرگ و مدرن در 6 طبقه است است و نمای بسیار زیبای دارد مخصوصا سقف گنبد مانند شیشه ای . مجموعه ایست از بهترین برندهای جهانی و ترک که اکثرا گران قیمت هستند. طبقه آخر چند رستوران و سینما قرار دارد که معروفترین رستوران زیتون با ویو دریا است . همه روزه از 10 صبح تا 10 شب باز است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • ادریس بهرام پور
  نقدها:
  گزارش

  کلا بنده با طبقه بندی مال ها یا به قولی مراکز خرید در لیست جاذبه های دیدنی چندان موافق نیستم مگر اینکه خصوصیت خاص و دیدنی داشته باشد. مرکز خرید پارک بلوار باکو، یکی از مال های مشهور باکو است. که اگر حقیقت ش را بخواهم بگویم ما بیشتر برای خنک شدن پس از پیاده روی طولانی وارد آن شدیم، دوری زدیم و با نگاهی به قیمت فروشگاه ها متوجه شدیم که چه هدف دقیق و درستی داشته ایم که اینجا را برای خرید انتخاب نکرده ایم !!! قیمت ها به طرز مهیبی بالاست !! البته با توجه به بودجه ای که ما برای سفر در نظر گرفته بودیم اینطور بود شاید برای برخی که عاشق خرید از برند های جهانی و گران قیمت هستند خرید اینجا مانند بازدید از دیوار چین برایشان جذاب و خوشایند باشد. تجربه ما از اینجا به کمی استراحت و دور زدنی محدود در میان فروشگاه ها و البته گلاب به روتون ! خلاصه شد !!! از نظر بنده این مراکز بیشتر برای همین امر کمی آسودن مناسب هستند !!

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Hadis.hsh
  نقدها:
  گزارش
  پارک بلوار باکو
  توصیه شده توسط کاربر

  پارک بولوار یکی از بهترین و شیک ترین مراکز خرید در شهر باکو بوده که باعث شده یکی از جاذبه های دیدنی این شهر محسوب شود. این مرکز خرید شامل فروشگاه های خرید، فود کورت و سالن سینما و شهربازی بوده که در ۶ طبقه واقع شده است. قیمت اجناس به دلیل برند بودن انها اکثرا گران است.رستوران های مختلفی مانند ایتالیایی، چینی، ترکی، روسی و آذربایجانی در این مکان قرار دارد. این مرکز تجاری در بلوار پریمورسکی واقع سده و فاصله این مرکز با مترو حدود ۵ دقیقه می باشد و در کنار ساحل واقع شده است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • نادر مزرعه شادی
  نقدها:
  گزارش
  پارکی تمیز
  توصیه شده توسط کاربر

  وقتی با کودک خردسال سفر می کنید، یکی از برنامه ریزی‌های قبل سفر پیدا کردن پارک‌ها و جاهایی است که برای کودک جذاب باشد. پارک بلوار باکو، در امتداد بلوار ساحلی باکو قرار دارد. این پارک علاوه بر فضای سبز تمیز و مرتبی که دارد چند وسیله بازی برای کودکان هم دارد. ما یک شب فرصت داشتیمم که در این پارک باشیم و از فضا و امکانات ان استفاده کنیم. مهمترین چیزی که در این پارک به چشم می خورد تمیزی آن است. این پارک فضای مناسبی برای پیاده روی هم می‌باشد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • araz b
  نقدها:
  گزارش
  پارک بلوار باکو
  توصیه شده توسط کاربر

  شهر باکو دارای جاذبه ها زیاد و بسیار زیبا که به قول رفیقمان باکو را باید، پیاده گشت چون هر محله و هر خیابان آن پر از جاذبه ها و معماریهای شیک و جذاب میباشد.
  بلوار باکو به‌عنوان پارک ملی یک تفرجگاه که در سال ۱۹۰۹ به موازات دریای خزر در باکو پایتخت جمهوری آذربایجان تأسیس شده‌است.این پارک در حدود ۳ کیلومتر در سواحل جنوبی دریای خزر که از میدان ملی پرچم تا میدان آزادی باکو کشیده شده‌است. قرار است طرح پیشرفت بلوار باکو تا سال ۲۰۱۵ مناطقی از جمله بی‌بی‌هیبت و خلیج باکو را پوشش دهد. بلوار باکو ۲۹ دسامبر سال ۱۹۹۸ امتیاز پارک ملی کسب کرد. بخاطر بزرگی مساحتش پس از پارکی واقع در ساحل رود سن در پاریس، دومین جایگاه را در اروپا به خود اختصاص داده ‌است. 
  خاک‌های بارور از اطراف شهر و انواع نادر گیاهان از دیگر نواحی جمهوری آذربایجان و همچنین از اروپا در طول دو سال به اینجا آورده و کاشته شد.
  در سال‌های ۱۹۷۰ این پارک تحت بازسازی‌هایی قرار گرفت، که در نتیجه آن، مساحت بلوار باکو به سمت شرق و غرب گسترش یافته و طولش به ۳.۷ کیلومتر رسید

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: