Close
رستوران

پارک حیات وحش ازمیر

Izmir Wild Life Park

İzmir Natural Life Park (4).JPG
İzmir Natural Life Park (3).jpg
İzmir Natural Life Park (5).jpg
İzmir Natural Life Park (6).jpg
İzmir Natural Life Park (7).jpg
İzmir Natural Life Park (8).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

باغ وحش ازمیر که در سال 2008 افتتاح شد، بزرگترین پارک حیات وحش اروپا و یکی از معتبرترین پروژه های شهر ازمیر است. تمهیدات در نظر گرفته شده در منطقه، زمینه را برای زندگی و رشد راحت گیاهان و حیوانات پارک فراهم کرده. بطوریکه جمعیت  1408 حیوان از 128 گونه ساکن پارک حیات وحش ازمیر درحال تکثیر است.

پارک ملی و پارک طبیعی ازمیر بعنوان یکی از اعضای مجمع باغ‌وحش‌های و آکواریوم‌های اروپا (EAZA) بین کودکان بسیار محبوب است. فیل آسیائی، شیر، ببر، گربه وحشی آمریکایی، پرندگان شکاری، کفتار و همینطور آشیانه گرگ، جزیره میمون، باغ وحش کودکان، یک مرکز گرمسیری، یک کافه تریا و یک مغازه سوغاتی از جاذبه های پارک هستند. شما می‌توانید با اتوبوس شماره 777 از اطراف بندر Karşıyaka به پارک بروید.

نوع جاذبه:
 • سایر

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند نادر مزرعه شادی
  نقدها:
  گزارش
  باغ وحشی عظیم!
  توصیه شده توسط کاربر

  ما برنامه بازدید از این باغ وحش را برای علاقه دخترم به حیوانات مخصوصا زرافه، داشتیم. یک نصف روز برای بازدید در نظر گرفته بودیم. برای رسیدن به باغ وحش از اسکله pasaport با خط دریایی به اسکله karşıyaka رفتیم. اتوبوس‌های شهری ازمیر از ایستگاه کارشی یاکا به سمت باغ وحش حرکت می‌کنند. شماره این اتوبوس‌ها ۷۷۷ است.
  در باغ وحش در فضایی وسیع گونه‌های مختلف جانوری نگهداری می‌شود. زرافه‌ها، شیرها، فیا‌هل و سایر گریه‌سانان، پرندگان و خلاصه مجموعه‌ی کاملی از حیوانات گردآوری شده است. بازدید از این باغ وحش برای کودکان و حتی بزرگسالان لذت بخش است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند علی عباسی
  نقدها:
  گزارش
  يكي از زيباترين باغ وحش هاي تركيه
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام به همه دوستان
  همانطوری که میدانید شهر ازمیر یکی از شهر های مهم ترکیه می باشد که از نظر شاخص های کیفیت زندگی نیز در رتبه قابل قبولی نسبت به سایر شهر های ترکیه قرار دارد. در همون نگاه اول که وارد این شهر میشین، این تفاوت سبک زندگی و آرامش و زیبایی رو نسبت به سایر شهر های ترکیه مثل استانبول می توانید ببینید.
  باغ وحش ازمیر یکی از جاذبه های بسیار مهم این شهر هست که رفتن به اون رو به همه دوستان پیشنهاد می کنم. این باغ وحش که نام اصلی اون Wildlife Park است، باغ وحشی قابل قبول برای حیوانات است. این باغ وحش بیش از 1200 گونه جانوری را در خود جای داده است و انواع حیوانات وحشی و ... را می توانید در این باغ وحش ببینید. انواع زرافه، شیر، فیل ، خرس و پلنگ هم در این باغ وحش وجود دارند که چنانچه علاقه مند به حیوانات باشید، محیط سرسبز و زیبای این باغ وحش می تواند شما را راضی کند.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: