Close
رستوران

مركز خريد امارات

Mall of the Emirates

Mall-of-the-Emirates0.jpg
emarat-mall0.jpg
Mall-of-the-Emirates2.jpg
Mall-of-the-Emirates21.jpg
Mall-of-the-Emirates22.jpg
Mall-of-the-Emirates213.jpg
Mall-of-the-Emirates237.jpg
Mall-of-the-Emirates238-1.jpg
Mall-of-the-Emirates244.jpg
Mall-of-the-Emirates246.jpg
Mall-of-the-Emirates247.jpg
Mall-of-the-Emirates251.jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

این مرکز خرید بی نظیر فروشگاه هایی از برندهای متنوع را در خود جای داده است. در مرکز خرید امارات برندهای لاکچری همچون کریستین لوبوتین (Christian Louboutin)  و برندهایی متوسط همچون دی‌کی‌ان‌وای (DKNY) به چشم می خورد. این مرکز خرید دارای هتل، رستوران، سالن سینما و مرکز اسکی است.

نوع جاذبه:
 • مراکز خرید
 • دیدنی ها

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • S.khezri
  نقدها:
  گزارش
  امارات مال یک مرکز خرید لوکس و جذاب
  توصیه شده توسط کاربر

  مرکز خرید امارات مال یکی از بهترین مراکز تجاری تفریحی دبی می باشد. این مرکز خرید 4 طبقه، هست و بیش از ۶۰۰ فروشگاه دارد. در این مکان می توان از اسکی دبی، شهربازی و مجتمع سینمایی‌ نیز استفاده کرد. پیست اسکی امارات مال از هیجان انگیزترین قسمت های این مرکز خرید هست که در آن برف های واقعی‌ وجود دارد و می توان در فضایی بسته اسکی کرد. فودکورت امارات مال بیش از ۸۰ نوع کافه و رستوران و فست فود دارد. در این مرکز خرید برندهای بسیار زیادی شعبه دارند که‌ در واقع محلی برای گردش در میان برندهای روز دنیا به حساب می آید. از دیگر امکانات رفاهی امارات مال می توان به
  اینترنت وای فای رایگان، مراکز تبدیل ارز، انواع شارژرهای موبایل، صندلی چرخدار و ... اشاره کرد. بهترین راه برای رفتن به این مرکز استفاده از ایستگاه متروی امارات مال هست که در خیابان شیخ زاید واقع شده است و نزدیک مرکز می باشد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • محسن خرمایی
  نقدها:
  گزارش
  امارات مال
  توصیه شده توسط کاربر

  مرکز خرید امارات مال یکی از بزرگترین مراکز خرید دبی می باشد که در کنار تنوع بسیار زیاد برندهای این مرکز مکان خوبی برای تفریح است.
  یک مرکز اسکی مصنوعی خیلی بزرگ نیز در این مرکز خرید وجود داره و البته استفاده از فود کورت و کافی شاپ های خوب این مرکز خالی از لطف نیست.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • پوریا اقتداری
  نقدها:
  گزارش
  امارات مال
  توصیه شده توسط کاربر

  مرکز خرید امارات مال یکی از بزرگترین مراکز خرید دبی با بیش از ۵۶۰ فروشگاه هست که در سال ۲۰۰۵ افتتاح شده. تنوع برندهای این مرکز خرید بسیار زیاد هست و مکان خوبی برای خرید هست.
  این مرکز خرید همچنین یک مرکز اسکی خیلی بزرگ سرپوشیده هم داره.
  من و همسرم برای خرید به اینجا اومدیم و برای صرف ناهار به رستوران هندی آشا رفتیم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • علی عباسی
  نقدها:
  گزارش

  سلام به همه دوستان
  یکی از مقاصدی که همواره برای ایرانی ها قابل دسترس است، شهر دبی می باشد. شهر دبی شهر ترین ها هم هست. بزرگترین ها، بلند ترین ها و انواع رکورد های مختلف که فقط در این شهر می توان یافت. همانطوری که می دانید بزرگترین مرکز خرید دنیا به نام دبی مال هم در این شهر واقع است.
  اما یکی دیگر از مراکز خرید بسیار لوکس و مهمی که در این شهر وجود دارد، مرکز خرید امارات یا همان Mall of Emirates می باشد. این مرکز خرید در سال 2005 با مساحتی بالغ بر 2400000 متر مربع ساخته شد و اکنون یکی از مهمترین مراکز خرید خاورمیانه می باشد.
  هر چند که از نظر شخصی من شهر دبی برای خرید اصلا مناسب نیست و واقعا با افت ارزش پولی ما در مقابل سایر ارزهای مهم دنیا در زمان نگارش این متن، به جرات می توان گفت که خرید کار هر کسی نیست. در این شرایط برای خرید یک بستنی تک اسکوپ با درهم 3000 تومانی، هزینه ایی در حدود 60000 تومان باید پرداخت کرد که از نظر من زیاد منطقی نیست.
  اما مرکز خرید امارت به همراه دبی مال، دو مرکز خرید بسیار مهم دبی هستند که اکثر هتل های این شهر (به خصوص هتل های منطقه پالم جمیرا)، شاتل های روزانه و رایگان به این مکان ها دارند. ایستگاه مترو نیز در کنار هر دو وجود دارند و می توانید از آنها استفاده کنید. بیش از 100 کافه رستوران در مرکز خرید امارت وجود دارند که برای هر سلیقه ایی راضی کننده خواهند بود.
  آنچه که این مکان را متفاوت از سایر مراکز خرید می کند، وجود Ski Dubai در آن است که می توانید در گرمای شهر دبی، سرمای مسکو را تجربه کنید. اسکی و برف بازی کنید و پنگوئن ها را ببینید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: