Close
رستوران

آبشار ماسوله

Masouleh Waterfall

5467-U60trR63U8J4xoQLs5Cf.jpeg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:

نقد و بررسی آبشار ماسوله


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند امید خدایاری
  نقدها:
  گزارش
  آبشار ماسوله
  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از جاذبه‌های شهر ماسوله آبشاریه که در بالادست شهر قرار داره، این آبشار دائمیه و تقریبا همیشه آب داره، آبشاری که شاید دیگه به این شکلی که در عکس ها می‌بیند نباشه چون در خبرها داشتیم که با بارش های پاییزی و سیلابی که جاری شده سبب جدا شدن و ریزش سنگ‌های بزرگ بالای آبشار شده. ما در آبان ماه 99 بود که سفری به این شهر داشتیم و چند دقیقه ای در کنار آبشار استراحت کردیم، ویوی ماسوله بخصوص در پاییز از کنار آبشار زیبا و جالبه، البته اگه جاده ی کنار آبشار رو به سمت بالا ادامه بدید ویو زیباتری از ماسوله خواهید دید. البته ماسوله آبشارهای زیادی داره که شهر فاصله دارن و باید چند ساعتی رو پیاده روی کنید ولی این یکی دم دسته.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند هادی انصاری
  نقدها:
  گزارش
  آبشار بزرگ ماسوله
  توصیه شده توسط کاربر

  آبشار بزرگ ماسوله به فاصله یک تا یک و نیم ساعت پیاده روی در غرب شهر ماسوله قرار دارد و برای رسیدن به ان باید بر خلاف مسیر آبی حرکت کنید که در پایین دست ماسوله جریان دارد . البته آدرس ابتدای مسیر آبشار ماسوله را حتما از افراد محلی سوال کنید . چون مسیر از ارتفاعات مجاور رود و در داخل جنگل می گذرد .
  در ابتدای جاده ماسوله به خلخال ، یک فرعی کوچک در سمت چپ جاده شما را در ابتدای مسیر آبشار بزرگ قرار می دهد که بعد از آن باید مسیر پاکوب را ادامه دهید و در دوراهی ها با استفاده از فلش هایی که مسیر رسیدن به آبشار را نشان می دهند ، به مسیر صحیح ادامه دهید .

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند nazarian
  نقدها:
  گزارش
  آبشار ماسوله
  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از دیدنیهای شمال کشورمان شهر یا روستای زیبای پلکانی ماسوله می باشد . از فومن تا آنجا حدود یک ساعت می باشد مسیر چشم نوازی با مزارع چای ، برنج جنگل و رودخانه و درنهایت ماسوله زیبا تکمیل کننده این مسیر می باشد . ورودی برای هر ماشین ۸۰۰۰ تومان بود . بعد از بازدید از ماسوله می توان به آبشار ماسوله هم سری زد که بعد از پل سوم قرار دارد . فاصله ای حدود ۵۰۰ متری دارد که در صورت خسته نبودن می توان پیاده به آنجا رفت در غیر اینصورت تاکسیها با دریافت ۱۰۰۰۰تومان برای ۴ نفر شما را به آنجا می برند . آبشار پر آب و خروشانی است با آب سرد که در زمان حضور ما به علت بارندگی روز قبل آب آن گل آلود بود .

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Reza
  نقدها:
  گزارش

  سلام. بی شک یکی از زیباترین مناطق توریستی شمال کشور همین روستای ماسوله هستش که تا رشت حدود یکساعت و نیم راه داره که جاده بسیار زیبایی هم داره. در ابتدای ماسوله باید ماشین خودتون رو پارک کنید و پیاده راه بیفتید و شیب نسبتا تندی رو طی کنید. این آبشار تقریبا در انتهای ماسوله واقع شده که زیر آن یک غار بسیار کوچک هست که در وسط تابستان هم هواش خنکه. برای رسیدن به این آبشار پیاده روی با شیب تند زیادی دارید اما ارزششو داره. روی پل مقابل اون می تونید بایستید و عکاسی کنید و لذت ببرید و به دلیل وجود آبشار هوای اون منطقه خنک تر و دلچسب تر از بقیه جاهاشه.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Ehsantrips
  نقدها:
  گزارش
  آبشار ماسوله
  توصیه شده توسط کاربر

  آبشار ماسوله در سمت غرب ماسوله و از پارکینگ اصلی تا آبشار حدود ۴۰۰- ۵۰۰ متر فاصله دارد که در یک شیب ملایم با پیاده روی به آن می رسیم. آبشار کوچکی است و آبی که از آن سرازیر می شود از پائین دست روستای ماسوله تبدیل به رودخانه کوچکی شده و عبور می کند. بازدید از ماسوله زیبا را با تماشای این آبشار آغاز کنید!

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند هادی حجتی
  نقدها:
  گزارش
  آبشار ماسوله
  توصیه شده توسط کاربر

  ماسوله چند تا آبشار داره ولی یکی از اینها نزدیک به شهر هست و هر کسی وارد شهر ماسوله بشه این آبشار رو میتونه ببینه. تا نزدیکی این آبشار مسیر مناسبی ایجاد شده و برای عکاسی و یا استفاده از آب خنکش میتونید به اونجا برید. همچنین اگر کمی زرنگ باشید و البته با احتیاط میتونید به پشت آبشار هم برید. این آبشار در تمامی فصلها آب داره ولی توی بهار بسیار پر آب هست.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: