Close
رستوران

تله کابین نمک آبرود

Namakabrud Cable Car

__________9_20170624_1523355067.jpg
Namakabrud Cable Car (1).jpeg
Namakabrud Cable Car (2).jpeg
Namakabrud Cable Car (3).jpeg
Namakabrud Cable Car (4).jpeg
Namakabrud Cable Car (5).jpeg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

یکی از بخش های مهم توریستی نمک آبرود تله کابین نمک آبروده . این تله کابین که در جنوب شرقی شهرک نمک آبرود واقع شده امکان صعود به بالای قله زیبای مدوبن رو فراهم می کنه . قله کوه مدوبن، با داشتن امکانات پذیرایی مسافرین و همچنین اختلاف دمای حدود ۱۰ درجه سانتیگراد نسبت به پای کوه در ماه های گرم سال فضای دلنشین و خاطره انگیزی رو برای گردشگران خواهد داشت .

نوع جاذبه:
 • تله کابین

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • فاطمه خرقه پوش
  نقدها:
  گزارش
  تله کابین نمک آبرود
  توصیه شده توسط کاربر

  #تله_کابین_نمک_آبرود در کنار شهر #چالوس و در منطقه تفریحی و توریستی #نمک_آبرود قرار گفته که شما برای ورود به این مجموعه در ابتدا باید مبلغ 10.000 تومان در ازای هر ماشین ورودی پرداخت کنید و وارد مجموعه شوید و سپس بعد از عبور مسیر بسیار سرسبز و زیبا و پوشیده از درختان سر به فلک کشیده به سمت ورودی تله کابین میروید که شامل دو خط میباشد خط یک خط قدیمی میباشد که در ارتفاع بالاتری م با سرعت کمتری میرود و خط 2 هم خط جدید با کابین های جدید میباشد و در ارتفاع کمتر و با سرعت بالاتری مسیر را طی میکند.
  برای استفاده از تله کابین باید در ابتدا مبلغ 30.000 هزار تومان برای هر نفر بلیط تهیه نمایید و سپس سوار تله کابین شوید و به سمت بالای کوه راهی شوید، مسیر بسیار رویایی و هیجان انگیزی را طی خواهید کرد و مناظر شگفت انگیزی را میبینید که حیرت زده خواهید شد.
  ما از خط جدید استفاده کردیم که بعد از طی مسیر به بالای قله میرسید و دید بسیار زیبایی را از دریا و جنگل و کوه دارید و هوای بسیار مطبوعی را هم حس خواهید کرد از پله کان مسیری را طی میکنید تا به باجه فروش بلیت زیپ لاین و پل چوبی میرسید و در صورت تمایل از آنها استفاده میکنید، رستوران و کافی شاپ و مکان هایی برای ارائه قلیان را هم میبینید که منظره سرسبز و خوبی را در کنارشان دارند که میتوانید دمی هم در اینجا بزنید و غذایی هم سفراش دهید، اگر به فکر ثبت خاطراتتان هم هستید از عکاسخانه این مکان میتوانید عکسی هم به یادگار بگیرید و چاپش کنید و در آلبوم خاطراتتان نگهش دارید.
  در ابتدای ورود اعلام شده مدت زمان توقف در بالای قله یک ساعت و نیم میباشد .
  در زمان برگشت صف طولانی را هم برای برگشت به پایین کوه مشاهده خواهید کرد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • shiva moh
  نقدها:
  گزارش
  تله کابین نمک آبرود
  توصیه شده توسط کاربر

  این تله کابین زیبا در نمک آبرود واقع شده، وقتی که وارد مجموعه می شوید هتل و شهربازی وسایر امکانات در این مجموعه تفریحی قرار دارد، بلیط تله کابین نفری ۳۰ هزارتومان برای رفت وبرگشت است؛هنگامی که سوار تله کابین می شوید می توانید از مناظر فوق العاده استفاده کنید و یک چشم انداز فوق العاده سبز وزیبا را ببینید، گاهی باران میزند وبارانی شدن هم وقتی در تله کابین هستید برای خودش هیجانی دارد،تله کابین دو مسیر دارد که هنگام خرید بلیط می توانید انتخاب کنید که کجا پیاده شوید، وقتی که به مقصد مورد نظر رسیدید می توانید استراحت کنید و نوشیدنی خنکی بخورید واز مناظر زیبا لذت ببرید، در مسیر ۲ آتلیه ای هم وجود دارد که با لباس های محلی شمالی می توانید عکس بگیرید، سورتمه سواری هم در این مجموعه وجود دارد که درمیان کلی درخت سبز وزیبا می توانید سورتمه سواری کنید‌.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • nazarian
  نقدها:
  گزارش
  تله کابین نمک آبرود
  توصیه شده توسط کاربر

  بدون شک یکی از جذابیتهای شمال کشورمان تله کابین نمک آبرود می باشد . شهرک توریستی نمک آبرود بین چالوس و تنکابن قرار دارد و دارای امکانات رفاهی و تفریحی متعددی است از جمله : رستوران ، کافه ، پارکینگ ، کارتینگ ، پینت بال ، هتل و تله کابین . تله کابین نمک آبرود شامل دو خط می باشد که اندکی از نظر ارتفاع با یکدیگر متفاوت هستند . با سوار بر تله کابین می توان به دل جنگل زد و به بالای کوه رفت و از دیدن دریای خزر و منطقه سبز و زیبای نمک آبرود لذت برد . ما در آن تایمی که از تله کابین استفاده کردیم بلیط آن ۱۵۰۰۰ تومان بود .

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • ناصر Nassaj2011
  نقدها:
  گزارش
  تله کابین نمک آبرود
  توصیه شده توسط کاربر

  این تله کابین از قدیمی ترین تله کابین های ایران است که در مجموعه نمک آبرود در نزدیکی شهر چالوس واقع شده است. در سال های اخیر لاین دو این تله کابین نیز راه افتاده است که مسیر جدید را در دل جنگل بالا رفته و در بالای آن نیز زیپ لاین برای استفاده ماجراجویان طراحی شده است. در انتهای لاین ۱ پلکان و مسیری برای قدم زدن باور در دل جنگل طراحی شده است. همچنین نیمکتها ای برای استراحت و استفاده از سکوت دل انگیز جنگل قرار دارد. توصیه اکید در فصول پیک مسافرتی این است که حتما در ساعات اولیه صبح برای خرید بلیط مراجعه کنید در غیر این صورت ساعات زیادی را در صف معطل خواهید شد همچنین تایم کمتری را برای وقت گذراندن در جنگل خواهید داشت

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • ساره سلطانپور
  نقدها:
  گزارش
  تله کابین نمک آبرود
  توصیه شده توسط کاربر

  شهرک توریستی نمک آبرود یکی از پرطرفدارترین مقاصد سفر در شمال کشور است که در استان مازندران قرار دارد.این منطقه، امکاناتی از جمله رستوران، سرویس بهداشتی، پارکینگ، مرکز خرید و ... را در اختیار شما قرار می دهد.یکی از مشهورترین امکانات این شهرک توریستی تله کابین آن است.تله کابین در دو خط امکان صعود به بالای قله زیبای مدوبن و دیوحمام را فراهم می‌كند.هنگام صعود منظره زیبای جنگل و در پس زمینه دریا را مشاهده میکنید و در بالای قله درختان سر به فلک کشیده، گونه های مختلف گیاهی و هوای مطبوع در انتظارتان است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • خدیجه عربی
  نقدها:
  گزارش
  چشم انداز دریا و جنگل
  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از مهم ترین و پرطرفدار ترین بخش های شهرک توریستی نمک آبرود، تله کابین آن است که در جنوب شرقی آن قرار دارد. این تله کابین امکان صعود به بالای قله زیبای مدوبن و دیوحمام را فراهم می‌كند و وقتی شما با تله کابین به ارتفاعات بالاتر می روید منظره زیبای پانورامای جنگل و دریای خزر را خواهید دید. این تله کابین شامل دو خط 1و2 است که  هم امسال و هم سه سال پیش که آنجا بودیم تنها خط 2 فعال بود قیمت بلیط این تله کابین 30000 تومان است و خط 2 نسبت به 1 مدرن تر است البته سال ساخت خط 1 ، 1372 بوده و خط 2 چند سال بعد احداث شده است. در ارتفاع مذکور هم امکاناتی وجود دارد، رستوران و زیپ لاین و پارک جنگلی  جزء آنهاست. همچنین حیوانات تاکسیدرمی شده هم در این قسمت وجود دارد. این ارتفاع چه در هوای مه آلود و چه در هوای آفتابی جذاب است

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • منصوره اسکندری
  نقدها:
  گزارش
  تله کابین نمک آبرود
  توصیه شده توسط کاربر

  شهرک توریستی نمک آبرود در جاده چالوس به سمت تنکابن قرار گرفته و در ۱۲ کیلومتری چالوس قرار گرفته. مهمترین جاذبه گردشگری آن تله کابین است که دارای دو خط میباشد که البته دوتای آن به یکجا منتهی میشود. در بالای تله کلینیک فضای بزرگ با درختان تنومند رستوران و یک موزه از حیوانات تاکسی درمی قرار دارد. اگر زمستان به تله کابین نمک آبرود بروید در قسمت بالایی برف همه جا رو پوشانده خوردن آش در اون فضا بسیار لذت بخش است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • گزارش
  تله کابین
  توصیه شده توسط کاربر

  بهترین فصل سفر بهار و تابستان هست.دو خط تله کابین در نمک آبرود فعال است:
  خط یک مسیر ۲۱۰۰ متری را با سرعت ۳ متر بر ثانیه و در كمتر از 15 دقیقه طی می کند.
  ساعات كار: همه روزه و با توجه به حجم مسافران از ساعت 08:00 تا 19:00
  بهای بلیت برای هر نفر: 25000 تومان برای اتباع ایرانی و 35000 تومان برای اتباع خارجی
  خط دو تله کابین 1700 متر طول دارد که با سرعت 6 متر بر ثانیه حرکت می کند و به سمت قله ی دیوحمام حرکت میکند. بهای بلیط مشابه خط 1 هست.
  هزینه ورودی هر ماشین به مجموعه توریستی نمک ابرود 10000 تومان
  آدرس : استان مازندران، چالوس، كيلومتر 12 جاده چالوس - تنكابن

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • سحر غمي لوي
  نقدها:
  گزارش
  تله كابين نمك آبرود
  توصیه شده توسط کاربر

  تلكابين نمك آبرود يكي از مهم ترين قسمت هاي شهرك نمك آبرود هستش . با اين تله کابین مي توانيد صعود كنيد به بالای قله زیبای مدوبن و دیوحمام . امسال كه ما به اين مكان رفتيم توريست عراقي هم زياد ديديم همان طور که در عكس مشخصه به ارتفاعات بالاتر می رويد منظره زيبای پانورامای جنگل و دريای خزر پیش روی شما قرار می گیره و می توانید همه چیز را از بالا ببينيد
  در حال حاضر دو خط تله کابین در نمک آبرود فعال است:

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • سپيده محمدي
  نقدها:
  گزارش
  تلكابين نمك ابرود
  توصیه شده توسط کاربر

  يكي از جاذبه هاي اصلي منطقه توريستي نمك ابرود تلكابين آن است. در اين منطقه دوخط تلكابين فعال است. خط يك دارای ۴۲ كابین است و مسیر ۲۱۰۰ متری را با سرعت ۳ متر بر ثانیه و در كمتر از 15 دقیقه طی می کند. خط دو تله کابین نمک آبرود 1700 متر طول دارد و با سرعت 6 متر بر ثانیه حرکت می کند و به سمت قله دیوحمام می رود. اين تله كابين بسيار مرتفع است و مسير بالارفتن تلكابين بسيار زيباست و نماي جنگل و كوه و دريا بينظير است خصوصا اينكه در ارتفاعات بالا ابر هم به اين زيبايي ها اضافه مي شود. در قله انواع تفريحات مانند زيپ لاين و پل معلق وجود دارد. كافه رستوران نيز دارد.
  #تايسيز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Shene
  نقدها:
  گزارش
  تله کابین نمک آبرود
  توصیه شده توسط کاربر

  تله کابین نمک آبرود در محیطی خیلی تمیز و مرتب دارای امکانات خوبی از جمله رستوران، مرکز خرید، سرویس بهداشتی و پارکینگ است. البته علاوه بر هزینه بالای تله کابین ورودی جداگانه ایی رو هم باید پرداخت کنید. پیشنهاد می کنم حتما از این مجموعه دیدن کنید

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: