Close

مرکز خرید کانیون

Kanyon Shopping Center
3
(از 2 نقد و بررسی)

درباره مرکز خرید کانیون

کانیون یک مجتمع چند منظوره است که در خیابان بیوکدره و منطقه تجاری لونت قرار دارد. این مرکز خرید در 6 ژوئن 2006 افتتاح شده و در 30 طبقه 160 فروشگاه را در خود جای داده است.

نوع جاذبه
مراکز خرید
موقعیت
استانبول
پیشنهاد کاربران
%0 از 0 رای
رتبه در استانبول
163 از 225 جاذبه
این مسافت به صورت خط مستقیم در نظر گرفته شده است

اطراف مرکز خرید کانیون

رستوران های اطراف
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
هتل های اطراف
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
جاذبه های اطراف
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
مراکز مهم شهر
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
comment icon
افزودن نقد و بررسی
نوشتن نقد و بررسی
camera icon
افزودن تصویر
افزودن تصویر
نادر مزرعه شادی
نوشته شده در 2 دی 1397
report-icon گزارش

ما قبل از مراجعه به این مرکز خرید تنها نامش را در لیست مراکز خرید استانبول دیده بودیم. برای رسیدن به این مرکز خرید از ایستگاه مترو میدان تکسیم سوار مترو M2 به سمت حاجی عثمان شدیم. دو ایستگاه با نام levent و levent 4 در این مسیر است که برای رسیدن به مرکز خرید کانیون باید در ایستگاه اولی که همان levent است پیاده شد.
اینجا از شلوغی‌های معمول مراکز خرید استانبول خبری نبود. با وارد شدن به اولین فروشگاه و دیدن قیمت‌های بالای اجناس علت این خلوتی را فهمیدیم. تقریبا تمامی فروشگاه‌ها قیمت‌های بالایی داشتند ولی اجنسشان هم خاص و برند بود.
ما از طبقه هکف و -1 این مرکز بازدید کردیم و دست خالی برگشتیم. از همانجا با مترو به منطقه عثمان بی رفتیم که قیمت‌های مناسب تری داشت.

بیشتر
امتیاز کل
3
علی عباسی
نوشته شده در 3 آذر 1397
report-icon گزارش

سلام به همه دوستان
در شهر خرید ها، استانبول، مراکز خرید متعددی وجود دارد. مراکز خریدی که می توان از آنها به راحتی خرید کرد و هر گونه خریدی که دارید را به راحتی انجام دهید. مرکز خرید کانیون، یکی از مراکز خرید معروف استانبول است که در منطقه Levent واقع شده است.
2 نکته جالب در مورد این مرکز خرید وجود دارند.
یک: این مرکز خرید دارای معماری بسیار خاصی است و چندین بار کاندیدای بهترین معماری شده است. (البته من خودم از معماریش خوشم نیومد!)
دو: این مرکز خرید در کنار دو مرکز خرید Ozdelik Park و Metrocity واقع شده است و میتونید با یک تیر چند نشان بزنید و از آنها دیدن کنید.
این مرکز خرید جزء مراکز خرید گران قیمت به حساب می آید و اگر دنبال خرید اقتصادی هستید، این مرکز خرید زیاد مناسب شما نخواهد بود. برای رفتن به این مرکز خرید کافیست از طریق خط 2 مترو(حاجی عثمان) در ایستگاه Levent پیاده شوید. این مرکز خرید درست در مقابل یکی از خروجی های ایستگاه مترو قرار دارد.
#تایسیز

بیشتر
امتیاز کل
3
آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت