Close
رستوران

غذاهای خیابانی خیابان سی تیر

30th Tir Street Foods

30th Tir Street Foods-01.jpg
30th Tir Street Foods-02.jpg
30th Tir Street Foods-03.jpg
30th Tir Street Foods-04.jpg
30th Tir Street Foods-06.jpg
30th Tir Street Foods-05.jpg
30th Tir Street Foods-07.jpg
30th Tir Street Foods-08.jpg
30th Tir Street Foods-09.jpg
30th Tir Street Foods-10.jpg
30th Tir Street Foods-11.jpg
30th Tir Street Foods-12.jpg
30th Tir Street Foods-13.jpg
30th Tir Street Foods-14.jpg
30th Tir Street Foods-16.jpg
30th Tir Street Foods-15.jpg
30th Tir Street Foods-18.jpg
30th Tir Street Foods-17.jpg
30th Tir Street Foods-19.jpg
30th Tir Street Foods-20.jpg
30th Tir Street Foods-21.jpg
30th Tir Street Foods-22.jpg
30th Tir Street Foods-24.jpg
30th Tir Street Foods-23.jpg
30th Tir Street Foods-26.jpg
30th Tir Street Foods-25.jpg
30th Tir Street Foods-27.jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

خیابان سی تیر یکی از محله های قدیمی و اصیل شهر تهران است که به خاطر قیام مردم در تاریخ سی تیر ماه سال ۱۳۳۱ نامش از قوام السلطنه تغییر یافت. این خیابان از گذشته های دور تا به امروز قسمتی جدانشدنی از قطب های گردشگری کشور بوده است و در آن می توانید ساختمان های قدیمی بسیاری را ببنید. امروز با سنگ فرش شدن خیابان و حضور غرفه های سیار خیابانی به خصوص غذاها که بویشان هر رهگذری را به هوس می اندازد نیز بر جاذبه های آن افروده شده اند.

نوع جاذبه:
 • بازارهای خیابانی
 • غذا و نوشیدنی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند فائزه لطیفی یقین
  نقدها:
  گزارش

  با تعریفایی که از دوستام در رابطه با زیبایی ها خیابون سی تیر شنیده بودم به شدت راغب شدم که به این خیابون سری بزنم و رستورانهاش رو تست کنم. پنج شنبه ساعت 10:30 به این خیابون رسیدم و از دیدن اونهمه جمعیت حسابی تعجب کردم، شور و حال و جنب و جوش اونجا حسابی آدم رو به وجد میاورد اما تقریبا بعد از چند دیقه که نه میتونستی چیزی ببینی نه درست و حسابی راه بری دیگه از اونهمه شلوغی کلافه میشی.سر خیابون یه ماشین خیلی بامزه بود که کتاب فروشی بود و من عاشقش شده بودم. ما تصمیم گرفتیم از اول تا آخرش رو بریم و ببینیم بعد انتخاب کنیم چی میخوایم بخوریم. هر مدل غذایی که بگی ایرانی، فرنگی، فست فودی، برنجی و... هرچی که بخوای بود.حسابی اشتهای آدم رو تحریک میکرد اما چه صف های طولانی جلوشون بود... وقتی به انتهاش رسیدیم دیدیم یه شهربازی کوچولو هست داخل رفتیم و کمی تماشا کردیم و بیشتر به درد بچه های کوچیک میخورد. بالاخره بعد از کلی گشتن تصمیم گرفتیم بریم ساندویچ فروشی که صف طولانی داشت رو امتحان کنیم چون فک میکردیم این صف طولانی حکایت از کیفیت و خوشمزگی داره... آقایون رفتن توی صف برای خرید و ما خانمها هم که حسابی خسته شده بودیم هرچقدر گشتیم حتی شده کنار پیاده رو هم جایی برای نشستن پیدا کنیم نتونستیم. بالاخره آقایون اومدن و ما بعد از چند گاز تازه فهمیدیم این ساندویچ نه تنها خوشمزه نیس بلکه بوی بدی میده و با پنیر پیتزای فراوون میخواستن این بوی بد رو بپوشونن که نتونسته بودن. دیگه نتونستیم بیشتر از چند لقمه بخوریم و گفتیم بزار مرغ و سوسیساشو بدیم به گربه های بینوا که گربه ها میومدن بو میکردن و میرفتن... و این اولین و آخرین تجربه ی رفتن به خیابون سی تیر بود برای من. چرخ دستیهای بامزه ای اونجا بود که آش و آبدوغ خیار و پشمک میفروخت که اونا فک کنم جذاب باشه... من خودم تست نکردم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند A.t.i
  نقدها:
  گزارش
  راسته سی تیر
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام
  اینبار برای صبحانه به سی تیر اومدم ساعت ۹ صبح هست و از شلوغی معمول این راسته خبری نیست دوسه تا از مغازه ها باز هستن ،از بهترین اونها لقمه پیچ بود که دوتا خانم مسئول اون بودند ،املت یکنفره سفارش دادم ۱۲ تومن ،بسیار عالی و خوشمزه بود ،حتما پیشنهاد میکنم
  #گلفام_سفر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Sharifi
  نقدها:
  گزارش
  خیا بان سی تیر
  توصیه شده توسط کاربر

  سی تیر یکی از خیا بان های قدیمی و مهم تهران که پیاده را تهران محسوب می شود بصورت سنگ فرش در آورده اندو قبلا ون ها ی زیادی در این پیاده راه بود که با جمع آوری ون ها امروزه بصورت دکه دکه قرار گرفته انواع کباب و فست فود ، بستنی ،قهوه و غیره در این دکه ها دیده می شود از آنجا که قدم زدن تو پیاده را همیشه برام لذت بخش بود،متاسفانه حضور ماشین ها در پیاده راه همچنان دیده می شد و با دیدن ماشین ها در پیاده راه حس امنیت از بین می رفت و صحنه زیبای که از پیاده را در ذهن آدمی بود را با حضورشان از بین برده بودند حس خیلی بدی به آدم دست میداد به امید اینکه یک روز دوباره به این مکان برم وهیچ ماشینی در این پیاده راه نباشدو قوانین رعایت شود .

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Ehsantrips
  نقدها:
  گزارش
  استریت فود تهران
  توصیه شده توسط کاربر

  شهرداری تهران با تبدیل این خیابان به پیاده راه و در ادامه راه اندازی استریت فود بدنبال ایجاد یک محور گردشگری در شهر تهران بوده است تا در ایامی مثل آخر هفته، خانواده ها از شلوغی های روزمره فاصله گرفته و ساعاتی را در این محور فرهنگی سپری کنند. اخیرا صحبت هایی مبنی بر تعطیلی دکه های اغذیه فروشی بدلیل شکایت اصناف مربوطه به گوش می رسد که امیدوارم درست نباشد. به جز غذا، برای دیدن جاذبه های تاریخی این خیابان حداقل ۲-۳ روز وقت نیاز است!

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند محسن خرمایی پور
  نقدها:
  گزارش
  خیابانی مملو از خوردنی
  توصیه شده توسط کاربر

  انتخاب غذا در این خیابان چالشی شیرین است. شما می توانید انواع اقسام غذاها را با کیفیت های مختلف در این خیابان پر جنب و جوش تهیه کنید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند S.khezri
  نقدها:
  گزارش
  خیابانی شلوغ و زنده
  توصیه شده توسط کاربر

  خیابان سی تیر یکی از خیابان های تاریخی و اصیل تهران هست و قدم زدن شبانه در این خیابان سنگفرشی شلوغ و زنده حس خیلی خوب و دلنشینی دارد. این خیابان معروف به استریت فود تهران هست که پر از دکه های خوراکی و نوشیدنی های خوشمزه هست. همچنین در نزدیکی این پیاده راه چندین موزه هم هست مثل موزه ملی و موزه علوم و فنون که دوستان علاقه مند به موزه گردی میتوانند بازدید کنند.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند امید خدایاری
  نقدها:
  گزارش
  سی تیر
  توصیه شده توسط کاربر

  خیابان سی تیر، خیابان زنده تهران، خیابانی زیبا و سنگ فرش شده با دکه هایی جذاب که غذای خیابانی ارائه میکنه، البته به جز این زیبایی ها این خیابان معایب فراوانی داره، اینکه از این خیابان کوچک مدام ماشین رد میشه و آرامش رو از بازدید کننده ها میگیره. اینکه با عبور این ماشین ها و ایجاد دودشون، نفس کشیدن رو سخت میکنه، اینکه برخلاف اینکه در تمام دنیا غذاهای خیابونی دارای قیمت ارزانی است اما به لطف کرایه های گران شهرداری از غرفه دارها،غذاها و نوشیدنی های بی کیفیت رو با قیمت گرون به مشتری میدن، من از غذاها و هم از نوشیدنی های این خیابون استفاده کردم ولی با وجود قیمت بالا کیفییت چندانی نداشت. با این وجود نمیشه از تجربه حس و حال این خیابون تو ساعات پایانی شب گذشت.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند ویدا مهین پو
  نقدها:
  گزارش
  خیابان سی تیر تهران
  توصیه شده توسط کاربر

  فکر می کنم در سال 95 بود که خیابان سی تیر سنگفرش شد و تبدیل به مکانی برای ارایه غذا در غرفه های خیابانی گردید. از همان ابتدای خیابان صدای موسیقی و عطر خوش غذاها خبر از اتقافات خوشمزه ای برایمان می داد! ابتدا قدمی در سراسر خیابان زدیم. حسابی عطر و بوی غذاها و نوشیدنی ها را به خاطر سپردیم تا در برگشت انتخاب کنیم. آنقدر هیجان و زندگی در سی تیر بود که می شد تا پاسی از شب همانجا ماند. کافه های رنگارنگ با منوهای متنوع و کیک های خوش و آب رنگ و اغوا کننده همراه با بوی مست کننده کباب، انتخاب را برایمان دشوار کرد. سرانجام به چند سیخ جگر و قارچ کبابی و صد البته لقمه های خوشمزه کبابی رضایت دادیم. چیزی که در خیابان توجه ام را جلب کرد نظافت و آراستگی غرفه های غذا بود. در عین کوچ و پرمشتری بودند برخوردشان بسیار خوب بود و غذاها نیز ظاهراً سریع آماده میشد و معطلی زیادی نداشت. اگر گذرتان به تهران افتاد سی تیر را فراموش نکنید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند منصوره اسکندری
  نقدها:
  گزارش
  خیابان سی تیر
  توصیه شده توسط کاربر

  خیلی وقت بود که آوازه خوشمزه ترین خیابان تهران رو توی سایت های مختلف شنیده بودم اما با اینکه از نظر مسافت خیلی از من دور نیست قسمت نشده بود تا پنج شنبه قبل.ساعت ۱۱ اونجا رسیدیم و چون شب تعطیلی بود بسیار شلوغ بود و نمیدونم چرا از همچین خیابان شلوغی چرا اجازه میدهند ماشینها تردد کنند. و اما از اول خیابان غرفه های فروش غذا که بیشتر فست فود بود. فلافل همبرگر دونر سمبوسه و از این دست غذاها به وفور یافت میشد. با عذر خواهی از جناب عسگری که فرمودند در همه سفت بود ها باید بسته بشه و اینها همه سرطان زاست ما یک عدد همبرگر و یک سینی کباب لقمه گرفتیم? که متاسفانه هر دو خوشمزه بود بخصوص کباب لقمه که لقمه های کوچک کباب رو با جعفری لای نون لواش پیچیدند .کلا خوب بود ولی خیلی شلوغ بود و برای کباب لقمه یکساعت سر صف بودیم. #خیابان_سی_تیر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند سعیده قاسم پور
  نقدها:
  گزارش
  خیابان سی تیر
  توصیه شده توسط کاربر

  اگه دنبال نایت لایف در تهران هستید،یکی از گزینه ها خیابان سی تیر تهرانه که توی شبهای تابستون شلوغ و پررفت وآمده،قدم زدن روی سنگفرش خیابان در حالی که بوی غذا و صدای همهمه توی فضا پیچیده،دیدن صف هایی که پشت دکه های غذاخوری کشیده شده و آبی که هوا رو خنکتر میکنه،از تجربه های ما در این گردش شبانه بود.اون حوالی جای پارک به سختی گیر میاد و عبور ماشینها از داخل خیابان کمی تردد پیاده ها رو به زحمت میندازه

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند hamid1976
  نقدها:
  گزارش
  تهران قدیم
  توصیه شده توسط کاربر

  خیابان سنگ فرش سی تیر که چسبیده به میدان حسن آباد تهران جایی بسیار زیبا و دیدنی البته در شب که مملو از گاریهای فروش غذای خیابانی است و موزیک زنده در جاهای مختلف این خیابان حس خوبی را به آدم میده . البته غذاهای سنتی کمتر دیده میشه .

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند نادر مزرعه شادی
  نقدها:
  گزارش
  خیابانی برای شب‌ها
  توصیه شده توسط کاربر

  من از این خیابان حوالی بعد از ظهر بازدید کردم. از شلوغی که در نقد و بررسی‌ها نوشته شده بود خبری نبود. به نظر بعد غروب زمان مناسبی برای بازدید از این خیابان باشد. غذاهای فست فود متنوع در غرفه‌هایی که هر کدام طراحی خوبی داشتند. قیمت‌ها هم معقول بود. فکر می‌کنم بازدید از این خیابان در زمان‌هایی که شلوغ است، حس خوبی داشته باشد. البته برای بازدید کننده‌ای که از جاذبه‌های آن نزدیکی مثل موزه ملی، خانه مقدم و میدان مشق بازدید می کند، محل مناسبی برای استراحت و خوردن میان وعده است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند آزاده
  نقدها:
  گزارش
  غذاهای خیابانی سی تیر
  توصیه شده توسط کاربر

  اگر بی خوابی به سرتان زده یا هوس خوردن خوراکی‌های شبانه را کرده‌اید، می‌توانید چرخی در خیابان سی تیر بزنید.، دکه‌های خوش‌عطر و بو، فولکس‌های خوشمزه و دکه‌هایی با غذاهای رنگ‌ووارنگ را یکی یکی می‌بینید. این‌جا مقر خوشمزه‌ترین غذاهای خیابانی تهران است که در شب جذابیت آن چند برابر می‌شود.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Elin
  نقدها:
  گزارش

  ما روز جمعه به این خیابون رفتیم خیابون زنده ای هستش و نسبتا از جای پارک مناسبی برخوردار بود، تعداد ماشین هایی که غذا سرو میکنن زیاد نبود و به نسبت خیابونی بودن غذا قیمت بالایی داشت، اگر خیلی به تمیز بودن غذاها اهمیت میدید این خیابون مناسب شما نیست، ما اول سوجوک سفارش دادیم از یه دکه که اغذیه ترک میفروخت، که این ساندویچ سوجوک مزه معمولی داشت و با سوجوک های ترکیه که تیست کردم بودیم خیلی فرق داشت ، و دوباره از دکه دیگری که تو عکسها مشهوده لقمه دست ساز سفارش دادیم که هرلقمه مجموع پنج عدد کوفته ریزه گوشتی داشت با پیاز سرو میشد و مزه بهتری داشت، و در کل برای شب زنده داری و وقت گذرانی جای مناسبی هست قیمت سوجوک29هزار تومان،دوتا لقمه ریزه که هرکدوم 15000تومان

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند آزاده
  نقدها:
  گزارش
  خيابان سي تير
  توصیه شده توسط کاربر

  آدرس: تهران، خیابان امام خمینی، خیابان سی تیر
  در اين خيابان كافه ها، كافه هاي سنتي، غذاهاي ايراني، بين المللي و فست فودها وجود دارد.

  دومين بار بود به خيابان سي تير ميرفتم سفارش اولم تاشه بود اصلا خوب نبود يه دونه اش ٢٠ تومن تاشه گوشت بود اما بيشتر پنير پيتزا بود و خيلي خيلي كم گوشت.

  دومين سفارشم باقلوا و چاي زعفران بود يك ليوان چاي و يك عدد باقلوا ١٠ تومن كه باقلوا له شده بود و اصلا طمعي نداشت و خوشمزه نبود. سومين سفارش آش رشته و آش دوغ بود هر پرس ١٠ تومن( ظرفاي تك نفره) حالا هر مقدار كه ميخواستين ميريختن اما كلا قيمت همون بود در كل كيفيت پايين قيمت ها بالا

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: