Close
رستوران

روستای مارکده

Markadeh Village

Markadeh Village (1).jpg
Markadeh Village (2).jpg
Markadeh Village (3).jpg
Markadeh Village (1).jpeg
Markadeh Village (2).jpeg
Markadeh Village (3).jpeg
Markadeh Village (4).jpeg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

مارکده در یکی از پیچ و خم های دره و رودخانه زاینده رود قرار دارد. زیبایی خیره کننده روستای مارکده به گونه ای است که رودخانه زاینده رود در همه طرف روستا دیده می شود و به نظر می رسد که روستا در محاصره رودخانه قرار گرفته است. این رودخانه پر آب ترین قسمت رودخانه زاینده رود به شمار می رود؛ به طوری که خروش و زیبایی و پر آبی رودخانه زاینده رود در این منطقه کشور به زیبایی دیده می شود.

نوع جاذبه:
 • روستا و دهکده

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • هادی انصاری
  نقدها:
  گزارش
  روستای مارکده و پاییز سحرانگیز آن
  توصیه شده توسط کاربر

  روستای مارکده از بزرگترین روستاهایی است که در حد فاصل سد چادگان تا پل زمان خان بر حاشیه رودخانه زاینده رود قرار گرفته است .
  اگر از پل زمان خان به جاده ای که بطرف سد چادگان می رود وارد شوی بعد از گذشتن از روستاهای متعددی مانند هوره ، یاسه چاه و صادق آباد به روستای مارکده می رسی.
  بعد از روستای مارکده هم روستاهای گرم دره و ججت آباد را باید رد کنی تا به سد زاینده رود برسی .
  تمام روستاهایی که نام برده شد از طبیعت زیبای رودخانه زاینده رود و بیشه و جنگل های حاشیه آن در این منطقه برخوردارند . علاوه بر آنکه کوه و ارتفاعات دو طرف رودخانه در این مسیر به زیبایی این منطقه و روستاهای آن افزوده است .
  طبیعت پیرامون روستای مارکده نیز محل مناسبی برای پیمایش از میان جنگل و بیشه حاشیه رودخانه می باشد . این بیشه و جنگل ها بویژه در فصل پاییز ( نیمه آبان ماه ) ، فوق العاده زیبا و سحر انگیز می شود
  در روستای مارکده ، پلی برروی رودخانه زاینده رود وجود دارد که به جاده ای منتهی می شود که به سمت بن و بقیه نقاط چهار محال و بختیاری می رود
  #گلفام_سفر.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • پاتریک
  نقدها:
  گزارش
  دهکده تفریحی مارکده
  توصیه شده توسط کاربر

  روستای مارکده به جهت اینکه در مسیر زاینده رود قرار گرفته گزینه ای برای تفریح یک روزه میتونه باشه.
  مارکده مابین سد زاینده رود و پل زمان خان دارای مسیر کوهستانی و سرسبز دارای تفریحات آبی مثل رفتینگ و همچنین باغ های تفریحی که شما میتونید با پرداخت ۳۰۰۰۰ تومن یک تخت کنار رودخانه اجاره کنید و خوش بگذرونید.درضمن باغ های تفریحی دارای امکانات آب شرب و سرویس بهداشتی باربیکیو هست .

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: