رستوران

میدان کناک

Konak Square

Konak Square (1).jpg
Konak Square (2).jpg
Konak Square (3).jpg
Konak Square (4).jpg
Konak Square (5).jpg
Konak Square (6).jpg
Konak Square (7).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

میدانی شلوغ در انتهای جنوبی خیابان آتاتورک در شهر ازمیر که در ناحیه ای به همین نام قرار گرفته است. میدان کناک یکی از اصلی ترین مکان های شهر بوده شلوغ ترین بخش از ازمیر به شمار می آید.

نوع جاذبه:
 • مناظر دیدنی معروف

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • Zahra Yekta
  نقدها:
  گزارش
  میدان پر هیجان کوناک
  توصیه شده توسط کاربر

  این میدان جزو میادین اصلی ازمیر محسوب میشود. کمتر توریستی ممکن است به ازمیر بیاید و از این میدان بازدید نکند. دست فروش هایی که سوغاتی و نمادهای ازمیر میفروشن ، نوازنده هایی که ساز میزنن و رقصنده هایی که هنر نمایی می کنن، همه و همه باعث میشه که این مکان به نوبه ی خودش جالب و دیدنی باشه.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • امید خدایاری
  نقدها:
  گزارش
  میدان کوناک
  توصیه شده توسط کاربر

  میدان کوناک و برج ساعتش معروفترین نماد شهر ازمیرند. این برج 25 متری که در کنار خط ساحلی شهر ازمیر قرار داره در سال 1901 توسط معمار فرانسوی ریموند چارلز برای بیست و پنجمین سالگرد سلطنت عبدالحمید دوم ساخته شده است و ساعت آن نیز هدیه ای از امپراطوری آلمان، شاه ویلیام دوم بود. با توجه به اینکه این برج ساعت کنار خط ساحلی است، پیشنهادم اینه که بازدیدتونو بذارید نزدیک عصر که غروب آفتاب رو هم از این مکان ببینید.

  همچنین در نزدیک میدان کوناک جاذبه های دیدنی مثل بازار کمرالتی، آسانسور قدیمی،  خط ساحلیKordonboyu و ... وجود داره که اگه اهل پیاده روی هستین میتونین به آسانی همشونو ببینید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • علی عباسی
  نقدها:
  گزارش
  نماد ازمير اينجاست
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام به همه دوستان
  برج ساعت یا میدان کوناک را می توان اصلی ترین جاذبه شهر ازمیر قلمداد کرد. همه روزه این میدان پذیرای گردشگران زیادی است که از این منطقه دیدن میکنند. رفتن به این مکان نیز اصلا سخت نیست و کافیست از طریق خط مترو در ایستگاهی که دقیقا به همین نام( Konak) است پیاده شوید. همچنین با رفتن به این مکان می توانید مسجد کوناک، اسکله کوناک، میدان جمهوریت و مجسمه آتاتورک و و البته بازار سنتی ازمیر یا کمرآلتی را هم ببینید. اما در مورد برج ساعت باید اضافه کرد که این برج 25 متری، در سال 1901 توسط یک معمار فرانسوی به نام ریموند چارلز پیر ، به مناسبت 25مین سالگرد سلطنت عبدالحمید دوم طراحی شد. ساعت استفاده شده در این برج نیز هدیه از طرف امپراطور آلمان بوده است.
  #تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • نادر مزرعه شادی
  نقدها:
  گزارش
  نماد ازمیر
  توصیه شده توسط کاربر

  #تایسیز
  برج ساعت میدان کناک ازمیر یکی از نماد‌های این شهر هست. میدان کناک در کنار بازاری به نام کمرآلتی قرار دارد. تقریبا هر کجای ازمیر که باشید به راحتی می توانید به این میدان برسید.
  هم ایستگاه مترو در نزدیکی همین میدان قرار دارد و هم یکی از پایانه‌های اتوبوس‌رانی ازمیر در نزدیکی همین میدان است. اسکله‌ایی هم به همین نام در همان نزدیکی است که استفاده از کشتی‌های کوچک خط دریایی ازمیر را هم امکان‌پذیر کرده است.
  در میان میدان یک برج ساعت نه چندان مرتفع قرار دارد. دو درخت از خانواده نخل در کنار این برج منظره زیبایی خلق می کنند.
  اینجا هم کبوتران زیادی در حال پرواز هستند و بساط فروشندگان دانه و گندم برای این کبوتر‌ها داغ است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: