Close
رستوران

میدان کناک

Konak Square

Konak Square (1).jpg
Konak Square (2).jpg
Konak Square (3).jpg
Konak Square (4).jpg
Konak Square (5).jpg
Konak Square (6).jpg
Konak Square (7).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

میدانی شلوغ در انتهای جنوبی خیابان آتاتورک در شهر ازمیر که در ناحیه ای به همین نام قرار گرفته است. میدان کناک یکی از اصلی ترین مکان های شهر بوده شلوغ ترین بخش از ازمیر به شمار می آید.

نوع جاذبه:
 • مناظر دیدنی معروف

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • Reza
  نقدها:
  گزارش

  سلام. این میدان بزرگ که سنگفرش شده در حکم میدان تکیم استانبول در شهر ازمیر محسوب میشه. برج معروف ساعت و همچنین مسجدی زیبایی در مرکز این میدان واقع شده که کبوترها نیز در اطراف آن پراکنده اند. در این میدان توریستها همیشه در حال عکاسی هستند و این میدان در ساحل دریا نیز قرار دارد که زیبایی آن را دو چندان می کند. همچنین بازارهای محلی ازمیر نیز در حاشیه این میدان واقع شده است. پیشنهاد می کنم در سفر به ازمیر حتما از این میدان بازدید کنید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • علی پویان
  نقدها:
  گزارش
  میدان زیبا
  توصیه شده توسط کاربر

  میدان کناک یا برج ساعت،در کنار اسکله زیبای کناک ازمیر قرار دارد،محوطه برج بسیار زیبا و آرامش بخش هست ،کبوترهای زیادی در اطراف برج هست ،لیوانهای کوچک گندم که قیمت نیم لیر داشتند میتونید از دستفروشها بخرید و به کبوترها دون بدید

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Sareh soltanpour
  نقدها:
  گزارش
  میدان کناک
  توصیه شده توسط کاربر

  میدان کناک از مکانهای دیدنی ازمیر است‌ که در انتهای خیابان آتاتورک قرار دارد. این میدان بخاطر وجود تعدادی اثر تاریخی معروف شده است‌. برج ساعت که یکی از نمادهای شهر ازمیر است در این میدان قرار دارد. همچنین مسجد کناک و بازار تاریخی کمرالتی در اطراف این میدان قرار دارند. علاوه بر این، میدان نزدیک ساحل است. محوطه سازی میدان ازجمله سایبانها، آبنما ها و گلکاری و نورپردازی در شب به زیبایی محوطه افزوده است‌. روز ها در این میدان تعداد زیادی کبوتر که مشغول دانه خوردن هستند پیرزنها و پیرمردانی که دانه میفروشند و گاهی خودشان برای کبوترها دانه میپاشند، میبینید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Zahra Yekta
  نقدها:
  گزارش
  میدان پر هیجان کوناک
  توصیه شده توسط کاربر

  این میدان جزو میادین اصلی ازمیر محسوب میشود. کمتر توریستی ممکن است به ازمیر بیاید و از این میدان بازدید نکند. دست فروش هایی که سوغاتی و نمادهای ازمیر میفروشن ، نوازنده هایی که ساز میزنن و رقصنده هایی که هنر نمایی می کنن، همه و همه باعث میشه که این مکان به نوبه ی خودش جالب و دیدنی باشه.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • امید خدایاری
  نقدها:
  گزارش
  میدان کوناک
  توصیه شده توسط کاربر

  میدان کوناک و برج ساعتش معروفترین نماد شهر ازمیرند. این برج 25 متری که در کنار خط ساحلی شهر ازمیر قرار داره در سال 1901 توسط معمار فرانسوی ریموند چارلز برای بیست و پنجمین سالگرد سلطنت عبدالحمید دوم ساخته شده است و ساعت آن نیز هدیه ای از امپراطوری آلمان، شاه ویلیام دوم بود. با توجه به اینکه این برج ساعت کنار خط ساحلی است، پیشنهادم اینه که بازدیدتونو بذارید نزدیک عصر که غروب آفتاب رو هم از این مکان ببینید.

  همچنین در نزدیک میدان کوناک جاذبه های دیدنی مثل بازار کمرالتی، آسانسور قدیمی،  خط ساحلیKordonboyu و ... وجود داره که اگه اهل پیاده روی هستین میتونین به آسانی همشونو ببینید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • علی عباسی
  نقدها:
  گزارش
  نماد ازمير اينجاست
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام به همه دوستان
  برج ساعت یا میدان کوناک را می توان اصلی ترین جاذبه شهر ازمیر قلمداد کرد. همه روزه این میدان پذیرای گردشگران زیادی است که از این منطقه دیدن میکنند. رفتن به این مکان نیز اصلا سخت نیست و کافیست از طریق خط مترو در ایستگاهی که دقیقا به همین نام( Konak) است پیاده شوید. همچنین با رفتن به این مکان می توانید مسجد کوناک، اسکله کوناک، میدان جمهوریت و مجسمه آتاتورک و و البته بازار سنتی ازمیر یا کمرآلتی را هم ببینید. اما در مورد برج ساعت باید اضافه کرد که این برج 25 متری، در سال 1901 توسط یک معمار فرانسوی به نام ریموند چارلز پیر ، به مناسبت 25مین سالگرد سلطنت عبدالحمید دوم طراحی شد. ساعت استفاده شده در این برج نیز هدیه از طرف امپراطور آلمان بوده است.
  #تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • نادر
  نقدها:
  گزارش
  نماد ازمیر
  توصیه شده توسط کاربر

  #تایسیز
  برج ساعت میدان کناک ازمیر یکی از نماد‌های این شهر هست. میدان کناک در کنار بازاری به نام کمرآلتی قرار دارد. تقریبا هر کجای ازمیر که باشید به راحتی می توانید به این میدان برسید.
  هم ایستگاه مترو در نزدیکی همین میدان قرار دارد و هم یکی از پایانه‌های اتوبوس‌رانی ازمیر در نزدیکی همین میدان است. اسکله‌ایی هم به همین نام در همان نزدیکی است که استفاده از کشتی‌های کوچک خط دریایی ازمیر را هم امکان‌پذیر کرده است.
  در میان میدان یک برج ساعت نه چندان مرتفع قرار دارد. دو درخت از خانواده نخل در کنار این برج منظره زیبایی خلق می کنند.
  اینجا هم کبوتران زیادی در حال پرواز هستند و بساط فروشندگان دانه و گندم برای این کبوتر‌ها داغ است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: