Close
رستوران

روستای لاویج

Lavij Vilage

Lavij Vilage (1).jpg
Lavij Vilage (2).jpg
Lavij Vilage (3).jpg
Lavij Vilage (4).jpg
Lavij Vilage (5).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • روستا و دهکده

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند روزبه شهنواز
  نقدها:
  گزارش
  سبز سبز
  توصیه شده توسط کاربر

  از قشنگ ترین روستاهای خطه ی شمال و استان مازندران که به واسطه ى كندودارى و زنبوردارى اهالى محل، در کل کشورمون عسلهاش هم خیلی معروفه روستای لاویجه. این روستا که از توابع شهرستان نوره، زیبایی طبیعی و خدادادی زیادی داره و در میان جنگلهای انبوه قرار گرفته به همین دلیل گردشگران زیادی رو از سراسر ایران جذب خودش میکنه، برای رسیدن به این روستا باید جاده ی پر پیچ و خم رو طی کرد که خود جاده و سرسبزیش قشنگی بی حد و حصری داره.
  اینجا اقامتگاههای بوم گردی زیادی داره و حوضچه های آب گرم طبیعیش جذابیت ویژه ای به محیط داده.
  سال پیش همین روزها ما مهمون این روستای زیبا بودیم و به دور از کرونا و ترس از بیماری لذت حسابی بردیم هم از طبیعت بکر و هم از استخرهای آب گرم. یادش بخیر!

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند shiva moh
  نقدها:
  گزارش
  طبیعت بکر وزیبای لاویج
  توصیه شده توسط کاربر

  لاویج جنگل بسیار زیبایی است که حدود ۱ ساعت طول میکشد تا پیچ هایش را با ماشین طی کنید وبه روستای آن ومحل زندگی مردمان آنجا و آب گرم لاویج برسید، آب گرمش را امتحان نکردم اما طبیعت بسیاررررر زیبایی دارد ودلتان نمیخواد از آن جا بروید، اگر به لاویج رفتید از صنایع دستی شان خرید کنید واز آنها حمایت کنید، واقعا صنایع دستی بسیار زیبایی دارند،عسل لاویج هم که معروف است اگر شخص مطمئنی را آنجا میشناسید حتما عسل طبیعی بخرید

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند طلوع کوچک
  نقدها:
  گزارش
  روستای لاویج
  توصیه شده توسط کاربر

  لاویج نام روستایی سرسبز و زیبا در دل رشته کوههای البرز در نزدیکی شهر نور استان مازندرانه که به خاطر داشتن چشمه آبگرم و آبشار حرام او معروفه و باعث میشه خیلیها به این روستا برن،
  برای رفتن به این روستا باید از سمت غرب چمستان به سمت جنوب حرکت کرد و از جنگلهای زیبا و سرسبز کشپل گذشت تا به این مکان رسید.
  موقع برگشتن از این مکان میشه به مرکز خرید بزرگی که در نزدیکی این مکان هست نیز سری زد، مرکز خرید اکسین شامل چندین طبقه پوشاک و فود کورت های مختلف با انواع غذاها هستش، از نظر قیمتی پوشاکش قیمتهای زیاد واقعی ندارند و هرکس هر قیمتی دوست داره اجناسش میفروشه.
  آنتن دهی اینترنت در این منطقه عالی بود، و وضعیت راه و بهداشت و زبان انگلیسی و حمل و نقل زیاد تعریفی نداشت و معمولی بود.
  اگه به این روستا رفتین میتونین از خانه نیما یوشیج هم دیدن کنید که فاصله کمی تا این روستا داره و از آب و هوای تمیز و فوق العاده اش لذت ببرید.
  #مازندران #سفرباطلوع

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند سپيده محمدي
  نقدها:
  گزارش
  جنگل لاويج
  توصیه شده توسط کاربر

  يكي از ييلاقات بسيار زيبايي كه از توابع چستان در شمال ايران ميباشد، روستاي لاويج است. قبل از رسيدن به اين روستا ميبايست از جاده جنگل لاويج عبور كنيد كه جنگلي بكر و بسيار زيباست. در اين جنگل قسمتي به شكل مجموعه اي از الاچيق، رستوران، سرويس بهداشتي و پارك كودكان هم وجود دارد كه به دليل جمعيت و شلوغي ما هيچ وقت انجا اتراق نكرديم.
  اگر اهل طبيعت هستيد پيشنهاد ميكنم در فصل بهار و پاييز به قسمت هاي بكر اين جنگل برويد و از ارامش انجا لذت ببريد.
  #تايسيز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند پوریا اقتداری
  نقدها:
  گزارش
  منطقه ای ییلاقی و پر ویلا!
  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از ییلاقات مازندران و در نزدیکی شهر نور و بفاصله حدوداً ۳۵ کیلومتری از اون می باشد که از آب و هوا و منظره بسیار زیبایی برخوردار هست. این منطقه چند سالیست که متاسفانه ساخت و ساز ویلا در اون شدت گرفته.
  اینجارو در فصل تابستون برای یک پیک نیک یک روزه پیشنهاد میکنم.


  #تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: