رستوران

مرکز خرید فروم برونووا

Forum Bornova Shopping Mall

Forum Bornova Shopping Mall (1).jpg
Forum Bornova Shopping Mall (2).jpg
Forum Bornova Shopping Mall (3).jpg
Forum Bornova Shopping Mall (4).jpg
Forum Bornova Shopping Mall (5).jpg
Forum Bornova Shopping Mall (6).jpg
Forum Bornova Shopping Mall (7).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • مراکز خرید

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • امید خدایاری
  نقدها:
  گزارش
  مرکز خرید فروم برنوا
  توصیه شده توسط کاربر

  مرکز خرید فروم برنوا (Forum Bornova) با توجه به طراحی فضای باز اون، فروشگاه‌های ویلاییش، درختان گرمسیری و حوضچه‌های زیباش، کافه‌ها و رستورانهای خوب بجز یه مرکز خرید یه مرکز تفریحی هم هست. بخصوص با مساحت زیاد اون یه پیاده روی عالی در این فضا میتونید انجام دهید. در این مرکز خرید به جرات میشه گفت می توان بیشتر برندهای معروف دنیا رو پیدا کرد. همچنین در یکی از بخش های مجموعه فروشگاه بزرگ ایکیا هم فعالیت داره. ما با خودرو شخصی به این محل رفتیم و پارکینگشم بزرگ و رایگان بود.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • سعیده قاسم پور
  نقدها:
  گزارش
  مرکز خرید برونوا فروم ازمیر
  توصیه شده توسط کاربر

  برونوا فروم در محله برونوا ازمیر قرار داره،و اولین مرکز خرید روباز منطقه به شمار میره،در این مرکز تفریحی تجاری،تعداد زیادی از برندهای معروف بین الملی و ترکی وجود دارن و همین تنوع باعث میشه که هر سلیقه ای رو راضی نگه داره،داخل مجموعه،فروشگاه بزرگ زنجیره ای و رستوران ها،زمین بازی برای کودکان و چندین سالن سینما وجود داره و گشتن داخل کل مجموعه یک روز کامل وقت میبره.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • منصوره اسکندری
  نقدها:
  گزارش
  مرکز خرید فروم برونووا
  توصیه شده توسط کاربر

  در تورهای کوش اداسی معمولا یک گشت خرید هست که معمولا روز آخر چون که پروازهای برگشت از ساعت ۱۲ شب به بعد هستند و مسافران ۱۲ ظهر اتاق رو تحویل میدند، انجام میشود. و اما مرکز خرید یا بهتر بگم شهرک فروشگاهی چون بسیار بزرگ است و یک جای پرت واقع شده که از آنجا بیرون رفتن و داخل شهر ازمیر گشتن بسیار مشکل است. ولی خوب مرکز اینقدر بزرگ است که می تونید وقت اضافه خودتون رو تا پرواز در اون بچرخید خرید کنید و یا غذا میل کنید که باز هم اسکندر کباب HD بشدت توصیه میشود.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • نادر مزرعه شادی
  نقدها:
  گزارش

  ما برای رسیدن به این مرکز خرید از مترو ازمیر استفاده کردیم. بعد از پیاده شدن از مترو به کمک نقشه گوگل و عبور از خیابانی در کنار یک مرکز دانشگاهی به این مرکز خرید روباز رسیدیم. مزیت این مرکز خریداین است که فروشگاه مشهور ایکیا نیز در بخش شرقی آن قرار دارد و در یک زمان می توان از این مراکز بازدید کرد.
  ما در آذرماه و روز موسوم به جمعه سیاه در این رکز خربد بودیم و فروشگاه ها تخفیف خوبی داشتند. فروشگاه ها در یک فضای روباز و به صورت دایره مانند قرار گرفته‌اند و شاید برای روزهای خیلی گرم یا سرد سال این مرکز خرید مناسب نباشد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • فرزانه امینی زاده
  نقدها:
  گزارش
  مرکز خرید پارک بورنوا
  توصیه شده توسط کاربر

  مرکز خرید پارک بورنوا از مراکز خرید شهر ازمیره که قیمت اجناسش مقرون به صرفه است و فروشگاه هایی با اجناس اصل ترکی و برندهای معروف بین المللی داره و برای خیلی از توریست ها محبوب شده.
  این مرکز خرید به عنوان اولین مرکز خرید اوت لت ترکیه در ازمیر هستش و فروشگاه های زیبا و لوکسی داره و همینطور دارای محوطه چشم نوازیه که گشتن توی محیط این مرکز خرید لذت بخشه. این مرکز خرید علاوه بر فروشگاه ها و رستوران و کافه ها امکانات دیگه ای از جمله سالن سینما و بولینگ برای تفریح و سرگرمی بمشتری هاش در نظر گرفته و در مجموع یه مرکز خرید کامل و عالیه.#تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • علی عباسی
  نقدها:
  گزارش

  سلام به همه دوستان

  یکی از مراکز خرید محبوب و مورد علاقه ایرانی ها در شهر ازمیر مرکز خرید فوروم بورنواست. این مرکز خرید در سال 2006 در زمینی به مساحت 200 هزار متر مربع افتتاح شده و دارای 123 مغازه می باشد. برای رفتن به این مرکز خرید باید در ایستگاه مترو Bornova پیاده شوید. تقریبا باید یک کیلومتر پیاده روی کنید و از داخل دانشگاه ازمیر (Ege) عبور کنید و به این مرکز خرید برسید. این مرکز خرید در کنار هایپر مارکت بزرگ IKEA واقع شده است. از همان ابتدا می توان خیلی عظیم ایرانی ها در این مرکز خرید را مشاهده کرد. اما واقعیت این است که به نظرم این مرکز خرید به خاطر پیاده روی زیاد آن، ارزش رفتن ندارد. همچنین برندهای ال سی وایکیکی و کوتون و دفاکتو و ... به دلیل حضور پر شور ایرانیان حسابی شلوغ هستند و این خرید رو کمی سخت میکنه و باید در صف صندوق کلی منتظر بمانید. به نظرم سایر مراکز خرید این شهر که به مراتب خوش مسیر تر و بزرگتر هستند، گزینه های بهتری برای خرید تلقی می شوند.
  #تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: