Close
رستوران

نمایشگاه پایگاه شکاری شهر دزفول

Dezful's Battle Ground Show

887171_918-1.jpg
n82865819-72247402.jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • بیشتر

نقد و بررسی نمایشگاه پایگاه شکاری شهر دزفول


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند shahrzad
  نقدها:
  گزارش
  نمایشگاه پایگاه شکاری دزفول
  توصیه شده توسط کاربر

  پایگاه شکاری دزفول یکی از پایگاه های شکاری نیروی هوایی ارتش است که دراستان خوزستان ودر بین شهر دزفول واندیشک قرار دارد. که بازدیدکنندگان خیلی زیادی دارد والبته زمان وساعت مشخصی برای بازدید دارد. این پایگاه به عنوان یک پایگاه ضربتی و واکنشی سریع عمل می کند. این پایگاه عمدتا بعنوان اولین واکنش دهنده به تهاجمات هوایی دشمن محسوب می شود. ومکانی بسیار بزرگ است. که بعد از ردشون از قسمت ورودی و بازرسی بدنی اجازه می دهند که با اتوبوس بازدیدکنندگان را به نزدیک این پایگاه ببرند واز آنجا دیدن کنند.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند شکوفه.
  نقدها:
  گزارش
  پایگاه شکاری دزفول
  توصیه شده توسط کاربر

  هرساله در ایام نوروز مردم میتوانند از پایگاه شکاری دزفول و نمایشگاه آن دیدن کنند که بزرگترین نمایشگاه نیروی هوایی ارتش است و بازدید از آنجا شما را با انواع هواپیماهایی که در دوران جنگ از آن استفاده میشده وهمچنین ضد هواییها آشنا میکند. درمحوطه آنجا هواپیماهای فرسوده به نمایش گذاشته میشود و در قسمتی سوله مانند نیز انواع و اقسام جاذبه ها مثل تانک،برگزاری مسابقات،صنایع دستی و ...وجود دارد که میتواند شما را سرگرم کند

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Mostafa
  نقدها:
  گزارش
  پایگاه شکاری دزفول
  توصیه شده توسط کاربر

  پایگاه شکاری دزفول در نزدیکی شهر دزفول واقع شده ودر عید نوروز از مسافرین نوروزی استقبال میکنه که در نوع خودش بسیار دیدنیه.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: