Close
رستوران

پل طبیعت (اهواز)

Tabiat Bridge

Tabiat Bridge (1).jpg
Tabiat Bridge (2).jpg
Tabiat Bridge (3).jpg
Tabiat Bridge (4).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • پل

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • گزارش
  پلی مختص عابران پیاده
  توصیه شده توسط کاربر

  اوج شکوه و زیبائی هنر مهندسان ایرانی در ساخت این پل زیبا متجلی می گردد.این پل که مختص عابران پیاده می باشد، بین پل سوم و هفتم ، برروی رودخانه همیشه خروشان و زیبای کارون احداث شده و شرق و غرب اهواز را به هم ربط می دهد.پل طبیعت اهواز در سال ۱۳۹۲ ساخته شده است.طول این پل ۵۰۰ متر و عرض آن ۵ متر میباشد.حدود ۲۵۰۰ متر مربع هم چوب پلاست برای کف پوش آن به کار رفته است.دردوسوی پل، دوپارک زیبای ساحلی و لاله قراردارد.این پل بخصوص در شبها و عصرها جلوه بسیار زیبائی دارد و میتوان ضمن عبور از آن ،دوسوی رودخانه کارون با انواع پرندگان، مرغان ماهیخوارو قایقهای تفریحی که در زیر و دو طرف پل در حال عبور هستند را مشاهده کرد و با عکسبرداری از این صحنه ها، لحظات فراموش نشدنی و زیبای حضور روی این پل را ثبت گرد.عبور از روی پل طبیعت ورودیه ندارد و مجانی است.بدمینتون، فوتبال و ماهیگیری از جمله تفریحاتی است که گردشگران در آن انجام می دهند‌.همچنین با وجود چندین نیمکت بر روی پل، میتوان دمی آسود و خود را به یک فنجان چائی یا قهوه مهمان کرد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • مریم رجایی
  نقدها:
  گزارش
  پل طبیعت
  توصیه شده توسط کاربر

  پل طبیعت اهواز یکی از پلهای معروف این شهر است که بر روی رود کارون قرار دارد. این پل قدمت زیادی ندارد بلکه جنبه تفریحی داشته و در واقع مسیر پیاده روی است. طول پل حدود 500 متر است و دوطرف رودخانه را به یکدیگر وصل میکند. در نزدیک پل فضای نشستن و پیک نیک نیز وجود دارد. تماشای غروب خورشید از روی این پل بسیار زیباست. بازدید از این پل رایگان بوده و بصورت 24 ساعته ممکن است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • ویدا مهین پو
  نقدها:
  گزارش
  پل طبیعت اهواز
  توصیه شده توسط کاربر

  رودخانه کارون در اهواز میزبان چندین پل است که یکی از آنها پل طبیعت نامیده می شود. البته توقع آنچنانی مانند پل طبیعت در تهران را نداشته باشید. تنها مزیتش این است که بر فراز رودخانه کارون احداث شده است. این پل مختص پیاده روی است و پارک ساحلی را به پارک لاله متصل می کند. مردم عموماً جهت ورزش و پیاده روی از این پل استفاده می کنند. به گردشگرانی که راهی اهواز هستند توصیه می کنم از این پل بازدید کنند. البته مانند بقیه پل های اهواز پیشنهاد میکنم در شب که نمای زیباتری دارد به دیدنش بروید. از بالای این پل نمای زیبایی رو به کارون خواهید دید و به خصوص در هنگام غروب آفتاب صحنه بی نظیری را از بالای آن ثبت خواهید کرد. روبروی این پل نیز یکی از لنج ها یا کشتی های از کار افتاده را تبدیل به رستوران کرده اند که در شب چراغانی دور تادور کشتی برایتان جذاب خواهد بود.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: