Close
رستوران

مرکز خرید گاستینی دوور

Gostiny Dvor Shopping mall

Gostiny Dvor Shopping mall (2).jpg
Gostiny Dvor Shopping mall (1).JPG
Gostiny Dvor Shopping mall (4).jpg
Gostiny Dvor Shopping mall (3).jpg
Gostiny Dvor Shopping mall (5).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

گاستینی دوور در حقیقت یکی از نخستین مراکز خرید در جهان بوده که در اواسط دهه 1700 میلادی ساخته شده است. البته این بنای بزرگ به مرور زمان به شکل کنونی در آمده است.

نوع جاذبه:
 • مراکز خرید

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • هانا صالحی
  نقدها:
  گزارش
  مرکزخرید بولشوی گستینی دوور
  توصیه شده توسط کاربر

  مرکز خرید گستینی دوور در خیابان طولانی و زیبای نوسکی شهر سنت پترزبورگ از بزرگترین مراکز خرید سنت پترزبورگ است و از اولین مراکز خرید سرپوشیده در دنیاست و حدود 250 سال قدمت دارد. ساختمان زیبا و زرد رنگ که در جلوی مغازه های طبقه پایین یک دالان زیبا دارد. طبقه همکف محل فروش سوغات و صنایع دستی، خاویار، لوازم بهداشتی است و لباس، خز و... در سایر طبقات به فروش می‌رسد. این مرکز خرید ازساعت 10 تا 22 باز است و صنایع دستی زیبایی دارند و برای خرید سوغات قیمت مناسبتری نسبت به سایر مغازه های خیابان نوسکی دارند. این مرکز خرید در خیابان نوسکی نزدیک ایستگاه مترو گستینی دوور قرار دارد. #گلفام_سفر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • علی عباسی
  نقدها:
  گزارش
  مركز خريد و ايستگاه مترو
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام به همه دوستان

  یکی دیگر از جاذبه های شهر سنت پترزبورگ و خیابان نوسکی مرکز خرید Gostiny Dvor می باشد. این مرکز خرید که به شکل کلاسیک طراحی شده است، مرکزی برای فروش لوازم گرانقیمت می باشد. طلا، جواهرات، صنایع دستی گرانقیمت در این مرکز خرید به وفور دیده می شود. اما آنچه که این مرکز را مشهور کرده است، فقط این مرکز خرید نیست. مترو gostiny dvor نیز درست در زیر این مرکز قرار دارد و یکی از ایستگاه های مترو خیابان نوسکی است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: