Close

طاق پیروزی کاروسل

Arc de Triomphe du Carrousel
4
(از 3 نقد و بررسی)

درباره طاق پیروزی کاروسل

طاق پیروزی کاروسل در پلیس دی کاروسل (Place du Carrousel) شهر پاریس قرار دارد. این طاق یکی از نمونه های معماری سبک کورینتی (Corinthian style) محسوب می شود که در بین سال های 1806 تا 1808 و به مناسبت پیروزی های نظامی ناپلئون در سالهای گذشته ساخته شده است.

نوع جاذبه
مناظر دیدنی معروف
موقعیت
پاریس
پیشنهاد کاربران
%100 از 3 رای
رتبه در پاریس
70 از 126 جاذبه
این مسافت به صورت خط مستقیم در نظر گرفته شده است

اطراف طاق پیروزی کاروسل

رستوران های اطراف
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
هتل های اطراف
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
جاذبه های اطراف
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
مراکز مهم شهر
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
comment icon
افزودن نقد و بررسی
نوشتن نقد و بررسی
camera icon
افزودن تصویر
افزودن تصویر
مرتب سازی براساس:
پوریا اقتداری
نوشته شده در 1 بهمن 1398
report-icon گزارش

این طاق در میدانی با همین نام واقع شده که نامش از یک مدل لباس نظامی می آید.
این طاق در بین سالهای 1806 تا 1808 میلادی در میدان کاروسل به واسطه پیروزی های ناپلئون ساخته شد و امروزه یکی از جاذبه های شهر پاریس شناخته می شود.
در بالای این طاق شما شاهد قرار گرفتن 4 اسب می باشید که یادآور نبردهای ناپلئون می باشند. همچنین جالب است که بدانید این طاق پیروزی از نظر اندازه حدود نصف طاق پیروزی مشهور میدان شارل دوگل می باشد.
پیشنهاد می کنم در زمان بازدید از موزه لوور از این طاق پیروزی نیز دیدن فرمایید.
برای دسترسی به این طاق می توانید از خطوط مترو شماره 7 و 1 استفاده نمایید و در ایستگاه Palais Royal Musee du Louvre پیاده شوید و با حدود 3 دقیقه پیاده روی به اینجا برسید.
این جاذبه در زمان سفر ما به کشور فرانسه و بازدید از شهر پاریس در رتبه 1742 از بین جاذبه های این شهر در وبسایت تریپ ادوایزر قرار داشت.
#گلفام_سفر

بیشتر
امتیاز کل
4
مریم رجایی
نوشته شده در 30 دی 1398
report-icon گزارش

طاق نصرت کاروسل که در نزدیکی موزه لوور قرار دارد در قرن 19 م و به مناسبت پیروزیهای ناپلئون ساخته شده است. این طاق نصرت بسیار زیباست اما در سایه طاق نصرت معروف پاریس که در انتهای خیابان شانزه لیزه قرار دارد، کمرنگ شده است و چندان مورد توجه نیست. پس از خروج از لوور این طاق نصرت را که ورودی پارک تیلری میباشد خواهید دید. این طاق نصرت از طاق نصرت شانزه لیزه کوچکتر است اما هر دو دارای یک سبک هستند و همزمان ساخته شده اند. بر بالای طاق مجسمه ای از ارابه پیروزی و نماد صلح مشاهده میشود.
#گلفام_سفر

بیشتر
امتیاز کل
4

طاق پیروزی انتهای خیابان شانزلیره (Arc de Triomphe de l'Etoile) این طاق زیبا در انتهای خیابان شانزلیزه قرار دارد خوب است بدانید که باید این طاق را با طاق Arc de Triomphe du Carrousel که در نزدیکی موزه لور قرار دارد، اشتباه نگیرید. این دو در یک سال و با ساختاری مشابه ساخته شدند ولی طاق پیروزی خیابان شانزلیزه ابعاد بزرگتری دارد و تقریبا دوبرابره ابعاد طاق نزدیک به موزه لور است. هرچند بر روی هر دو طاق میتوان آثاری مشابه به هم را پیدا کرد. طاق پیروزی، بزرگترین طاق نصرت جهان است که حدود 200 سال پیش و به افتخار سربازان فرانسه کشته شده در طول جنگ ها در زمان ناپلئون ساخته شد نام تعدادی از جنگ های معروف فرانسه و همچنین لیستی از پیروزی های بزرگ فرانسه بر روی دیوارهای این بنا حک شده است زیر این طاق، آرامگاه یک سرباز گمنام در جنگ جهانی اول هم وجود داشت جالب است بدانید که همیشه مشعلی روشن روی آن شعله ور است. هر روز طی مراسمی خاص در بعداز ظهر گاز این مشعل تمدید می شود

بیشتر
امتیاز کل
4
آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت