Close
رستوران

مرکز خرید چارسو

Charsou Mall

Charsou Mall (1).jpg
Charsou Mall (2).jpg
Charsou Mall (3).jpg
Charsou Mall (4).jpg
Charsou Mall (5).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • مراکز خرید

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • خدیجه عربی
  نقدها:
  گزارش
  بازار چارسو
  توصیه شده توسط کاربر

  مجموعه چارسو نام یک مرکز تجاری، تفریحی و فرهنگی است که شامل مرکز خرید، فودکورت و پردیس سینمایی چارسو می‌شود. این مجموعه درست روبروی پاساژ معروف علاالدین قرار دارد و موقعیت مناسب، معماری و امکانات مدرن آن باعث شده است تا مورد استقبال زیادی قرار گیرد. معماری اکسپرسیونیستی بنا که به شکل سه تکه نامنظم بر روی هم لغزیده است، نگاه هر ببینده‌ای را به خود جلب می‌کند. پارکینگ مجتمع با ظرفیت ۱۰۰۰ اتومبیل، با رفع یکی از مهم‌ترین معضلات مراجعه به مرکز شهر، خیال بازدیدکنندگان را راحت کرده است. قسمت پایین مجموعه متشکل از فروشگاه‌های تجاری بزرگ، قسمت میانی آن شامل فروشگاه‌های تجاری کوچک و قسمت فوقانی مجموعه محل تجمع رستوران‌ها و سالن‌های سینما است. قرارگیری یک فضای خالی بزرگ در مرکز مجموعه و حرکت پله‌های برقی در اطراف آن، ضمن ایجاد یکپارچگی در عملکردهای مختلف، حرکت بین طبقات را برای بازدیدکنندگان به تجربه‌ای خاص تبدیل می‌کند. با هفت طبقه، مرکز خرید چارسو به عرضه محصولات صوتی و تصویری در طبقه همکف و موبایل در طبقات دو الی پنج می‌پردازد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • پوریا اقتداری
  نقدها:
  گزارش

  یکی از بزرگترین بازارهای موبایل و کالاهای دیجیتال ایران در تقاطع خیابان جمهوری و حافظ با نام بازار چارسو قرار گرفته و در فضایی مدرن خدمات مناسبی را به بازدید کننده ها ارائه میدهد. این مرکز خرید دیجیتال با داشتن 330 واحد تجاری در 6 طبقه بنا شده.با توجه به اینکه این بازار در منطقه ۱۲ و منطقه ای پر تردد قرار گرفته توصیه می کنم برای بازدید از وسیله شخصی اجتناب و برای رفت و آمد از ایستگاه مترو سعدی واقع در خط ۱ (تجریش - کهریزک) به فاصله 14 دقیقه، ایستگاه های تئاتر شهر و فردوسی واقع در خط ۴ (کلاهدوز - ارم سبز) به فاصله 16 دقیقه و یا اتوبوسهای خطوط شماره 266 (از کاوه – فیاض بخش)، 359 (هفت تیر – راه آهن) ، 107 و 907 (معین - تجریش) استفاده نمایید.در طبقه همکف یکی از بزرگترین نمایندگی های سامسونگ و ال جی و چند بانک واقع شده و در سایر طبقات تعداد زیادی فروشگاه موبایل و لوازم جانبی موبایل و ... قرار گرفته که کار را برای کسانی که قصد خرید موبایل دارند بسیار راحت می کند. من هم برای موبایل خودم بک کاور گرفتم در حالی که در هیچ جا موفق به یافتن آن نشده بودم. از مزایای این مرکز خرید داشتن فود کورت و سینما هست که یک خرید دل چسب را برای شما رقم می زند.
  همچنین از جاذبه های اطراف این مرکز خرید می توانم به مرکز خرید علاءالدین، آتشکده آدریان، کلیسای حضرت مریم، موزه آبگینه، و موزه جواهرات ملی اشاره کنم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: