Close
رستوران

پردیس سینمایی هنر شهر آفتاب

Honar Shahr Aftab Cineplex

Honar Shahr Aftab Cineplex (1).jpeg
Honar Shahr Aftab Cineplex (1).jpg
Honar Shahr Aftab Cineplex (2).jpeg
Honar Shahr Aftab Cineplex (2).jpg
Honar Shahr Aftab Cineplex (3).jpeg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • شهرک سینمایی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند nazarian
  نقدها:
  گزارش
  پردیس سینمایی هنر شهر آفتاب
  توصیه شده توسط کاربر

  پردیس سینمایی هنر شهر آفتاب در شهر شیراز انتهای بلوار دکتر حسابی ، روبروی شهرک گلستان و ابتدای شهرک صدرا در مجتمع تجاری تفریحی بزرگ خلیج فارس قرار دارد . این مجموعه سینمایی دارای ۸ سالن می باشد که یکی vip است که همراه با پذیرایی می باشد، یک سالن گفتگو و همایش و ۶ سالن دیگر که هر کدام دارای یک رنگ‌زیبا می باشد و به نام آن رنگ‌شناخته می شود و در قسمت انتهایی ساختمان خلیج فارس واقع شده است . در بیرون از مجموعه سینما دری بزرگ به محوطه ای با آبنما و فضای سبز باز می شود که روبروی آن هتل در حال احداث قرار دارد .‌هنر شهر آفتاب به عنوان مدرن ترین مجموعه سینمایی کشور شناخته می شود. در محوطه مجموعه سکوهایی تعبیه شده که امکان نمایش و کنسرت وجود دارد . نیز در این مجموعه رستوران و کافی شاپ نیز وجود دارد . برای رفتن به سینمای هنر شهر آفتاب می توان از پایانه های قصرالدشت یا نمازی اتوبوسهای واحد شهرک گلستان ، صدرا یا گویم را سوار شد که کنار خلیج فارس ایستگاه دارند یا در صورت استفاده از ماشین شخصی پارکینگ با پرداخت مبلغ دو هزارتومان در مجتمع به صورت فراوان وجود دارد و جای نگرانی نیست

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند پوریا اقتداری
  نقدها:
  گزارش
  از بزرگترین پردیس های سینمایی کشور
  توصیه شده توسط کاربر

  پردیس سینمایی هنر شهر آفتاب در مجتمع عظیم خلیج فارس قرار دارد که با زیر بنای ۴۵۰ هزار متر مربع با الگو برداری از معماری هخامنشی در سال ۹۱ افتتاح شده و در آن زمان به عنوان بزرگترین در کشور و جزو ۱۰ مرکز خرید بزرگ دنیا به حساب می آمد.
  پردیس سینمایی شهر آفتاب در قسمت انتهایی این مجتمع در سال ۹۶ افتتاح شد و دارای ۸ سالن سینما با بروزترین امکانات می باشد.
  نام سالن های این سینما رنگهای زیبا می باشد که این رنگها در طراحی داخل و خارج سالن به کار رفته است. سالن شماره یک به رنگ بنفش، سالن شماره دو به رنگ آبی، سالن شماره سه به رنگ سبز، سالن شماره چهار به رنگ زرد، سالن شماره پنج به رنگ نارنجی، سالن شماره شش به رنگ قرمز، سالن شماره هفتVIP و سالن شماره هشت گفت و گو می باشد.
  همچنین در محوطه وسیع این سینما امکان برگزاری کنسرت های موسیقی و تئاتر نیز می باشد. در حال حاضر قیمت بلیتهای عادی این سینما بین ۱۰ تا ۱۲ هزار تومان می باشد و بلیت سالن VIP آن ۶۰ هزار تومان می باشد که همراه با پذیرایی می باشد. چندین کافه و رستوران نیز در محوطه این پردیس سینمایی جهت رفاه حال بازدید کننده ها قرار گرفته است.
  این پردیس سینمایی در ابتدای جاده شهر صدرا و ابتدای شهرک گلستان واقع شده است و برای دسترسی به آن میتوانید به راحتی از اتوبوسهای خطوط ۱۵۱، ۶۰، ۱۴۸، ۱۵۰ و ... استفاده نمایید. اگر هم با خودرو شخصی تشریف می آورید نگران جای پارک نباشید چون پارکینگ این مجتمع تا دلتان بخواهد جای پارک خودرو دارد (حدود ۵۵۰۰ خودرو) و ورودی آن نیز در حال حاضر تنها ۲۰۰۰ تومان است.
  بدون شک بهترین پردیس سینمایی حال حاضر شیراز اینجا می باشد و آنرا به شما توصیه میکنم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: