رستوران

رستوران لئون (آبان)

Leon Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

برنامه جهانی غذا در ایران مفتخر است تا “گروه رستوران های لئون” را به عنوان یار جدید خود در مبارزه با گرسنگی جهانی معرفی نماید. این همکاری در طی مراسمی در روز 3 شهریور 1394 در دفتر برنامه جهانی غذا و در حضور برنارد عزرائیلیان، مدیر عامل “گروه رستوران های لئون” اعلام گردید.
رستوران لئون که در سال 1960 میلادی تاسیس شد در حال حاضر با ارائه خدمات در چهار شعبه در تهران از این پس به عنوان پایگاهی برای اطلاع رسانی در مورد فعالیت های WFP در ایران و جهان عمل خواهد کرد تا از این طریق شهروندان ایرانی و میهمانان خارجی با فعالیت های بشردوستانه ما بیشتر آشنا شوند.
نگار گرامی، نماینده برنامه جهانی غذا در ایران ضمن استقبال از چنین اقدامی گفت: “اطلاع رسانی در مورد گرسنگی یکی از ارکان مهم WFP است که “گروه رستوران های لئون” فضای بسیار مناسبی برای همراه کردن مردم در چالش “به صفر رساندن گرسنگی” است. ما از اینکه آقای عزرائیلیان و همکارانشان را برای چنین امر مهمی در کنار خود داریم بسیار خرسندیم و در هفته ها و ماه های آتی راوی خبرهای جالبی از رویدادهای هر چهار شعبه خواهیم بود.
آقای عزرائیلیان ضمن تاکید بر اهمیت مسئولیت اجتماعی بخش خصوصی گفت: ” با تقدیر از رسالت جهانی WFP، از اینکه توانستم از طریق “رستوران های لئون” به این خانواده جهانی ملحق گردم بسیار مفتخرم. انگیزه شخصی من و مجموعه ام این است که در طول این مدت پیام این سازمان بشردوستانه را به گوش هزاران مشتریان وفادارمان برسانیم. مطمئنا برنامه های جالبی در گروه رستوران های لئون خواهیم داشت تا همه بتوانند به نوبه خود سهمی در این رسالت جهانی داشته باشند.”

نوع کاربری

رستوران
کافه

سبک آشپزی

دریایی
استیک
ایتالیایی
فرانسوی
پیتزا
سوپ

نوع رژیم غذایی

غذای حلال

نوع وعده های غذایی

صبحانه
ناهار
شام

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو
امکان رزرو آنلاین

قیمت

گران

امکانات

فضای باز
صندلی
خدمه رستوران
پارکینگ خیابانی
پرداخت الکترونیک

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • نوا جمشیدی
  نقدها:
  گزارش
  لئونی انتخابی برای متمولین
  این رستوران توسط کاربر پیشنهاد شده

  یک ظهر برای وعده ی ناهار به پیشنهاد دوستی به رستوران لئون واقع در خیابان آبان جنوبی نبش ورشو، رفتیم. کافه رستورانی دو طبقه که طبقه ی اول تنها یک میز دارد و طبقه ی دوم به اندازه ی حدودا بیست نفر جا دارد. در زمان های مناسب هم چند میز در پیاده رو و فضای مقابل رستوران میگذارند. همیشه این رستوران را از راه دور دیده بودم و امروز فرصتش پیش آمد غذای این رستوران را هم امتحان کنم. حقیقتا بعد از دیدن منو تا دقایقی بین ریال و تومان بودن قیمت ها مردد بودم و حتی بعد از سوال کردن هم باز باور نمیکردم قیمت ها به تومان باشد. پیشنهاد دادم به رستوران دیگری برویم در نهایت میزبان اصرار کرد و غذایی سفارش دادیم. من میگو با پلو و سیزیجات و میزبانم هم ماهی گریل شده. در مدت زمانی که منتظر بودیم سفارش آماده شود سه سری مشتری آمد و سر میزها نشستند و بعد از دیدن منو پشیمان شدند و برگشتند. متوجه شدم که این قیمت های نجومی تنها برای من نجومی نبود و هستند افراد دیگری که این قیمت ها برایشان شوکه کننده است. به عنوان مثال سالاد سزار پنجاه و چهار هزار تومان. در حالی که قبلا گران ترین سالاد سزار را به قیمت بیست و سه هزار تومان خورده بودم. خلاصه که سفارش رسید و حجمش شبیه غذا در رستوران های فرانسوی و آنچه که در فیلم ها میبینیم، بود. برای من نه ولی اگر کمی خوش خوراک هستید حجم غذا برایتان کافی نیست. البته مزه ی غذای من خوب بود و نسبتا راضی بودم. لازم است بدانید قیمت پلو میگو نود و هشت هزار تومان بود. حجم غذا را در عکس ها میتوانید ببینید. به طور کل این رستوران را به افراد متمول پیشنهاد میکنم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رامین عبدی
  نقدها:
  گزارش
  تجربه نه چندان دلچسب در رستوران لئون (آبان)
  این رستوران توسط کاربر پیشنهاد شده

  چندین و چند بار خواستم که به این رستوران برم اما هر دفعه که از مقابلش رد شدم شلوغ بود و نیاز به رزرو هم داشت که هر دفعه فراموش می کردم.تا اینکه یک روز نزدیک نیمه شب(ماه رمضان بود) از مقابل رستوران لئون رد میشدم که دیدم خلوته و به همسرم پیشنهاد دادم بریم و امتحانش کنیم.با خوش آمد گویی و مهمان نوازی پرسنل روبرو شدیم و میزی کنار پنجره انتخاب کردیم.نوشیدنی هایی در لیوان کوچک به عنوان خوش آمد گویی آوردن که خوشمزه بود.پیتزا لئون و یک پاستا با میگو سفارش دادیم و تا حاضر بشه همسرم یک قهوه هم سفارش داد.فضای رستوران نسبتا کوچک اما جذاب,زیبا و خیلی تمیزه و برخورد پرسنل بسیار محترمانه هست.پاستا با میگو رو گفتیم که میبریم و پیتزا رو همین جا میل میکنیم.پیتزای لئون حاضر شد و به روی میز اومد.تعجب کردم,ثلا یکی از پیتزاهای مخصوص رو سفارش دادم پس چرا انقدر ظاهرش ساده بود.همسرم گفت شاید مزه اش خوب باشه.به هر ترتیب شروع به میل کردم نمودم.اما اثری از مزه خوب و یا خاص و متفاوت نبود.یک پیتزای نسبتا عادی که می شد در رستورانهای کمتر شناخته شده با قیمت پایین تری هم سفارش داد.غذا تمام شد و با پرداخت صورتحساب که به نظرم برای همچین کیفیتی خیلی بالا بود و رضایت نداشتم,پاستا باذمیگو که بسته بندی خوبی هم شده بود گرفتیم و بردیم منزلمان,وقتی که درب ظرف پاستا با میگو را باز کردم دیگه نارضایتیم کامل شد.میگو ها انقدر ریز بود که به سختی قابل تشخیص بودن و واقعا این کیفیت در خور رستورانی که انقدر اسمش رو شنیدم بعید بود.به هر ترتیب شاید بار آخرم باشه که به این رستوران میرم.
  در آخر باید بگم که مشتری برای لذت بردن از طعم و ظاهر غذا به رستوران مراجعه میکنه,نه برای شیک بودن و با کلاسی محل رستوران.
  این رستوران دارای کارت خوان می باشد.
  دارای مالیات بر ارزش افزوده می باشد.

  آدرس:تهران_خیابان کریم خان_خیابان آبان

  #تایسیز #رستوران #پیتزا #پاستا #غذا #شکمگردی

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • سعید نصیری
  نقدها:
  گزارش
  لئون کوچک اما صمیمی و گرم
  این رستوران توسط کاربر پیشنهاد شده

  اولین چیزی که با وارد شدن به این رستوران مواجه می شوید، برخورد گرم و مودبانه پرسنل آن است که شما را به میزتان راهنمایی می کنند. غذای لذیذ و محیط گرم، چیزی است که همیشه من رو به دوباره رفتن به این رستوران تشویق می کنه و هر بار تجربه خوشایندی برام داشته.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: