رستوران

رستوران لئون (آبان)

Leon Restaurant Aban Street

IMG_3860.jpg
IMG_6718.jpg
IMG_6736.jpg
IMG_6719.jpg
IMG_6736.jpg
IMG_6744.jpg
IMG_8931.jpg
IMG_9907.jpg
leon_aban_2069.jpg
leon_aban_2074.jpg
leon_aban_2080.jpg
leon_food_9276.jpg
leon_food_9346.jpg
RT_2249.jpg
RT_2259.jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

برنامه جهانی غذا در ایران مفتخر است تا “گروه رستوران های لئون” را به عنوان یار جدید خود در مبارزه با گرسنگی جهانی معرفی نماید. این همکاری در طی مراسمی در روز 3 شهریور 1394 در دفتر برنامه جهانی غذا و در حضور برنارد عزرائیلیان، مدیر عامل “گروه رستوران های لئون” اعلام گردید.
رستوران لئون که در سال 1960 میلادی تاسیس شد در حال حاضر با ارائه خدمات در چهار شعبه در تهران از این پس به عنوان پایگاهی برای اطلاع رسانی در مورد فعالیت های WFP در ایران و جهان عمل خواهد کرد تا از این طریق شهروندان ایرانی و میهمانان خارجی با فعالیت های بشردوستانه ما بیشتر آشنا شوند.
نگار گرامی، نماینده برنامه جهانی غذا در ایران ضمن استقبال از چنین اقدامی گفت: “اطلاع رسانی در مورد گرسنگی یکی از ارکان مهم WFP است که “گروه رستوران های لئون” فضای بسیار مناسبی برای همراه کردن مردم در چالش “به صفر رساندن گرسنگی” است. ما از اینکه آقای عزرائیلیان و همکارانشان را برای چنین امر مهمی در کنار خود داریم بسیار خرسندیم و در هفته ها و ماه های آتی راوی خبرهای جالبی از رویدادهای هر چهار شعبه خواهیم بود.
آقای عزرائیلیان ضمن تاکید بر اهمیت مسئولیت اجتماعی بخش خصوصی گفت: ” با تقدیر از رسالت جهانی WFP، از اینکه توانستم از طریق “رستوران های لئون” به این خانواده جهانی ملحق گردم بسیار مفتخرم. انگیزه شخصی من و مجموعه ام این است که در طول این مدت پیام این سازمان بشردوستانه را به گوش هزاران مشتریان وفادارمان برسانیم. مطمئنا برنامه های جالبی در گروه رستوران های لئون خواهیم داشت تا همه بتوانند به نوبه خود سهمی در این رسالت جهانی داشته باشند.”

نوع کاربری

رستوران
کافه

سبک آشپزی

دریایی
استیک
ایتالیایی
فرانسوی
پیتزا
سوپ

نوع رژیم غذایی

غذای حلال

نوع وعده های غذایی

صبحانه
ناهار
شام

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو
امکان رزرو آنلاین

قیمت

گران

امکانات

فضای باز
صندلی
خدمه رستوران
پارکینگ خیابانی
پرداخت الکترونیک

تصاویر کاربران

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • کاربر لست سکند
  سعید نصیری
  نقدها:
  گزارش
  لئون کوچک اما صمیمی و گرم
  این رستوران توسط کاربر پیشنهاد شده

  اولین چیزی که با وارد شدن به این رستوران مواجه می شوید، برخورد گرم و مودبانه پرسنل آن است که شما را به میزتان راهنمایی می کنند. غذای لذیذ و محیط گرم، چیزی است که همیشه من رو به دوباره رفتن به این رستوران تشویق می کنه و هر بار تجربه خوشایندی برام داشته.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: