Close
رستوران

رستوران رومی

Roomi Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

سبک آشپزی

رستوران ایرانی

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

اقتصادی

امکانات

صندلی
پارکینگ خیابانی رایگان
پرداخت الکترونیک

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • کاربر لست سکند ادریس بهرام پور
  نقدها:
  گزارش
  رستوران رومی آستارا
  توصیه شده توسط کاربر

  پس از انبوه مناقشات و مجادلات مربوط به اینکه رستوران رومی و روحی کدوم یکی از رو اون یکی کپی کرده به این نتیجه رسیدیم که ظاهرا رستوران رومی آستارا مقدم بر رستوران روحی بوده و رستوران روحی با استفاده از کلمه ای هم آوای رومی سعی در گرفتن بخشی از بازار رومی داره ! اینا مباحثی بود که تا آماده شدن غذامون و با خستگی بسیار با دوستامون درحال بحث بودیم.
  رستوران رومی در خروجی شهر آستارا واقع است و در بدو ورود دیدیم که سالن طبقه اول تقریبا پر است و جا برای نشستن نیست, طبقه بالا هم که درواقع کافی شاپ بود درساعات شلوغ از اون هم استفاده میشد. که البته کمی گرم و رنگ های تیره دیوارها حس خوشایندی نداشت برای نهار خوردن.
  اقسام غذاهای ایرانی و البته سنتی شمالی در منو موجود بود و انتخاب ما مرغ شکم پر با مخلفات گردو و اشپل و باقالی بود که نداشتند و بجای باقالی خیار آوردن !!! باحال ترین جایگزین دنیا !! بالاخره جفتش سبزه دیگه !!
  کیفیت پلو معمولی رو به بالا بود و البته مرغ کاملا پخته و برشته و خوشمزه بود. دوغ محلی شون خیلی خوب بود.
  بقیه دوستان هم از غذاشون رضایت کامل داشتند.
  بدلیل گرسنگی شدید در آخرین لحظات یادمان افتاد عکس بگیریم و مطلبی درباره اینجا بنویسیم بابت کیفیت خیلی پایین تصاویر ما را ببخشایید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند هانا صالحی
  نقدها:
  گزارش
  رستوران رومی آستارا
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران رومی آستارا از رستوران‌های معروف آستارا ست که سالن بزرگ و دو طبقه داره و شبها در طبقه دوم که کافه است و قلیون هم دارن موسیقی زنده دارن. ما بعد از سفر باکو به این رستوران رفتیم و بار دیگه ایمان آوردیم که هیچ غذایی غذای ایران نمیشه. قیمت‌ها به نسبت سایر رستوران‌ها بالاست ولی حجم غذا زیاد و کیفیت بالاست. ما جوجه محلی شکم پر یک نفره رو برای دونفر سفارش دادیم که حجمش زیاد بود و برای دونفر کافی بود. دوستان زرشک پلو، کوبیده، مخصوص سرآشپز، نگینی و فیله گوساله سفارش دادن که همگی خیلی راضی بودن و کلا به به و چه چه میکردن ?مخلفات سالاد شیرازی، سینی اشپل،گردو و باقالی و ماست چکیده موسیر سفارش دادیم همگی خوب بودن فقط باقالی تموم شده بود که از حسابمون کسر شد و سرویس هم شامل نان، سبزی و خیار بود. رستوران خیلی شلوغ بود ولی خیلی زود سفارشها حاضر شد و پرسنل مودب و با لباس تمیز و یک شکل بودند.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • گزارش
  کافه رستوران مدرن با موسیقی زنده
  توصیه شده توسط کاربر

  این کافه رستوران رو ما بطور اتفاقی و با دیدن بیلبوردتبلیغاتی در ورودی شهر آستارا پیدا کردیم.چون نیتمان ماندن یک شب در آستارا بود، برای صرف شام و استفاده از موسیقی زنده به آنجا مراجعه کردیم.رستوران در ابتدای بلوار جانبازان آستارا واقع شده و اخیرا افتتاح شده است.رستوران در دو طبقه بود.طبقه همکف رستوران و طبقه اول کافی شاپ که موسیقی هم اونجا اجرا میشد.سلعت ۹/۵شب که ما رسیدیم اکثر میزها رزرو شده بود و تنها در گوشه سالن محل خالی بود.ما بستنی و فراپه شکلاتی سفارش دادیم که کیفیت بستنی بد نبود اما آناناسهاش بوو طعم ماندگی می داد.فراپه هم خیلی شیرین بود اما ظاهر فریبنده و خوبی داشتند.سالن هم به غایت مدرن، شیک و زیبا بود.بر خورد پرسنل خوب بود.موسیقی زنده در حد یک کنسرت بود با دو خواننده حرفه ای و با اجرای جدیدترین آهنگهای ترکی و فارسی.هزینه سفارش ما ۲۸۰۰۰ و به ازائ هر نفر مبلغ ۱۰۰۰۰تومان حق استفاده از موسیقی زنده اخذ گردید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: