Close
رستوران

رستوران مجتمع تفریحی پتروشیمی تبریز

Tabriz Petrochemical Recreation Complex

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

سبک آشپزی

رستوران ایرانی

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

اقتصادی

امکانات

صندلی
دارای پارکینگ
پرداخت الکترونیک
هتل و مراکز اقامتی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • نادر مزرعه شادی
  نقدها:
  گزارش

  رستوران مجتمع پتروشیمی تبریز دارای دو سالن سنتی و عادی است. ما این بار از رستوران عادی آن استفاده کردیم. کیفیت غذاهایی مثل ماهی قزل آلا یا کوبیده خیلی خوب هست و کیفیت بالایی دارد. اما کباب‌های برگ که برای پختن آن به زمان بیشتری نیاز هست، سطح متوسط و معمولی دارد. محیط رستوران بزرگ ولی تزیینات زیادی ندارد و محیط کمی کسل کننده است.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • گزارش
  رستوران هتل پتروشیمی تبریز
  توصیه شده توسط کاربر

  این رستوران در داخل مجتمع رفاهی پتروشیمی تبریز واقع در بلوار استاد شهریار تبریز قرار دارد.ما میهمان افطار این رستوران بودیم.طبق معمول سوپ و غذای آن عالی و بسیار خوشمزه بود.سالنی که ما در آن بودیم گنجایش حدود ۱۰۰ نفر رو داشت و محیط رستوران و برخورد کارکنان و گارسونها با مشتریها بسیار محترمانه و خوب بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • گزارش
  رستوران سنتی پتروشیمی
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران سنتی پتروشیمی تبریز درابتدای بلوار گلکار واقع شده است.محوطه این رستوران بسبار زیباست و محوطه چندین پارکینگ جهت پارک خودروها دارد.ما میهمان این رستوران بودیم و سفارش چلو گردن دادم.سوپ قبل از غذای اصلی خیلی خوشمزه بود و غذای اصلی هم واقعا خوب ، با کیفیت و خوشمزه بود.ما برای چند مین بار به این رستوران رفتیم و من کلا از سرویس، رفتار کارکنان ، محیط رستوران و غذاهای آن رضایت کامل داشتم.البته در جنب این رستوران آلاچیقهائی هم وجود داره که بصورت زیبا و کاملا سنتی به ارائه سرویس می پردازند .

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • گزارش
  رستوران هتل پتروشیمی تبریز
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران شهریار هتل پتروشیمی تبریز، یکی از چند رستوران این هتل هست که ما میهمان این رستوران بودیم.این رستوران در محوطه بزرگ مجتمع رفاهی پتروشیمی ، واقع در بلوار استاد شهریار تبریز واقع شده است.گنجایش این رستوران حدود ۹۰ نفر میباشد و فضای دلچسب و آرامی دارد.ما میهمان ناهار یکی از فامیلهامون که کارمند پتروشیمی هستند ،بودیم. من چلو بوقلمون سفارش دادم و دیگر میهمانان هر کدوم یه غذای دیگه.غذای من که خیلی خوشمزه بود و یه عالمه گوشت بوقلمون داشت که به تنهائی نتونستم همشو تموم کنم و نصفش باقی موند.سایر فامیلها هم از غذاهاشون راضی بودند.چون میهمان بودیم، از قیمت غذاها اطلاع ندارم .البته ما قبلا هم به این رستوران اومده بودیم و قیمت غذاهاش کمی گرون بود اما نه زیاد.اون موقع ما آبگوشت و کوفته سفارش داده بودیم که خیلی خوشمزه بود.این رستوران یکی از رستورانهای تبریزه که هرروز در منوس کوفته تبریز و آبگوشت داره و اگر دوست داشتید کوفته تبریزی و آبگوشت خوشمزه در تبریز میل کنید، حتما به این رستوران تشریف ببرید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: