Close
رستوران

رستوران دریایی ماهی خوب

Mahi Khob Seafood Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

سبک آشپزی

دریایی
رستوران ایرانی

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

اقتصادی

امکانات

صندلی
پارکینگ خیابانی رایگان
پرداخت الکترونیک

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • نادر مزرعه شادی
  نقدها:
  گزارش
  رستوران دریایی
  توصیه شده توسط کاربر

  خیابان رودکی تبریز در ولیعصر تقریبا در حال تبدیل شدن به یک فود استریت است. یکی از رستوران‌های مشهور این منطقه رستوران دریایی ماهی خوب است. اواخر هفته پیدا کردن جای پارک تقریبا دشوار است و شاید مجبور شوید با فاصله‌ی زیادی خودرو خود را پارک کنید.
  رستوران در سه طبقه و سه سالن به ارایه خدمت می‌پردازد ولی در روزهای تعطیل و آخر هفته شاید برای نشستن بر روی میز کمی معطل بشوید. دسترسی به طبقات بالا از طریق پله میسر است و شاید برای افراد کم توان همان طبقه‌ی همکف مناسب باشد ولی به نظر من خوردن غذا در جایی که چندین نفر هم ایستاده و نظاره‌گر هستند چندان خوشایند نیست و طبقات بالا بهتر است.
  ما به طبقه‌ی سوم بعد از حدود پنج دقیقه انتظار هدایت شدیم. پرسنل رستوران لباس متحد الشکل پوشیده‌اند. مودب و فرز هستند. سفارش‌گیری و تحویل سفارش با وجود شلوغی رستوران در زمان خیلی سریع انجام می‌گیرد.
  سفارش ما خوراک میگو و کته سبزی و ماهی سالمون بود که حجم مناسبی داشت و طعم دار شده بود. برنج کته می‌توانست کیفیت بهتری داشته باشد. در هر صورت از آن رستوران‌هایی است که قطعا دوباره مراجعه خواهیم کرد.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • آوات مام قادری
  نقدها:
  گزارش
  رستوران ماهی خوب
  توصیه شده توسط کاربر

  وقتی نقدهای مثبت دوستان توی لست گرام رو دیدم تصمیم گرفتم حتما سری به این رستوران بزنم.
  از اون رستورانایی هست که باید به سختی جای پارک پیدا کنی و هرچند بزرگه و دو طبقست ولی انقدر مشتری دارن که باید چند دقیقه حتما منتظر بمونید تا جای خالی پیدا بشه.
  ماهی هاشون واقعا خوشمزست سفارش ما قزل آلای سیخی بود که طعمش عالی بود و ماهی حلواکویتی که اونم سوخاری و خوشمزه و خیلی بزرگ بود هرچند به پای قزل آلا نمیرسید و کته سبزیشون که با برنج ایرانی و روغن محلی بود فوق العاده بود . سس مخصوصشون هم که فکر کنم هرکسی بخوره خوشش میاد .
  برخورد پرسنل خوب بود و بهشون امتیاز کامل رو میدم چون حواسشون به همه چی از جمله تعداد قاشق چنگال و بشقاب و ...
  قیمت هاشون هم خیلی مناسبه . در کل عالیه.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Rozhin
  نقدها:
  گزارش

  رستوران ماهی خوب یکی از رستوران های مختص ماهی و غذاهای دریایی در تبریز است. محیط داخلی بزرگی داشت و دکوراسیون و میز و صندلی های سالن هم در حد معمولی و تمیز بود. ما برای صرف غذا به طبقه دوم رفتیم. میز را انتخاب کردیم و سفارشمان را به گارسون گفتیم سفارش ما برای سه نفر ، سوپ ، میگو پفکی، شیرماهی و سالمون سوخاری همراه با یک پرس کته سبزی بود . سوپ‌ به عنوان پیش غذا زودتر آماده شد که واقعا خوشمزه و دلچسب بود. غذای اصلی هم در مدت زمام معقولی آماده شد. غذای من میگو پفکی بود که از نظر طعم خوشمزه و خوب بود اما خب پفکی نبود! و درواقع سوخاری بود. سالمون سوخاری و شیرماهی سفارش دوستانم بود که از آن هم تست کردم و متاسفانه از طعم‌ هیچ کدام خوشم نیامد البته این نظر شخصی من است چون در حالت کلی زیاد ماهی دوست ندارم و به خاطر همین سفارش من میگو بود. در مورد کته سبزی هم واقعا حجیم و خوشمزه بود ولی بسیار چرب بود. پرسنل رستوران هم مودب و خوش برخورد بودند. در کل برای دوستانی که ماهی میخورند رستوران خوب و با قیمت های مناسب است.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • گزارش
  رستوران دریائی ماهی خوب
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران دریائی ماهی خوب در تبریز، شهرک ولیعصر،فلکه رودکی،به سمت خیابان استاندارد و در خیابان ویلا واقع شده است.من که عاشق غذاهای دریائی هستم، تقریبا هر دو ماه یکبار به این رستوران می رم.البته رستورانهای دریائی که ماهی سرو میکنند ، در تبریز زیاده اما هیچکدوم به پای این رستوران نمیرسه.پرسنل مودب ودارای یونیفرم یکدست، ظرفیت سالن در حدود ۳۰۰ نفر در سه طبقه ، غذاهای دریائی فوق العاده خوشمزه،قیمتهای مناسب، تمیزی داخل سالن پذیرائی، دکوراسیون شیک، سرویس دهی عالی، مدیریت بی نظیر، وجودپارکینگ و موقعیت مناسب رستوران، همه و همه باعث شده تا محیطی دنج و بی استرس برای صرف یک وعده غذای سالم و خوش طعم، در کنار عزیزان به خوبی و خوشی را صرف نمائیم. ما سه نفر بودیم و روز پنجشنبه برای صرف ناهار به این رستوران مراجعه کردیم، طبق معمول رستوران شلوغ بود اما چون کمی زودتر رفته بودیم، خوشبختانه جای پارکینگ و میز مناسبی گیر آوردیم.در این رستوران انواع غذاهای دریائی سرو میشود.سفارش ما یک دیس بزرگ مخلوط شیشلیک ماهی و میگو کانادائی،یک پرس سبزی پلو، سالادمخصوص میگو، سوپ مخصوص ماهی و سه عدد دلستر بود.تک تک غذاها طبق معمول ،فوق العاده خوشمزه بود. البته چون ما غذامون کمه مقداری از آن باقی موند اما اگه سه نفر پرخور و کاملا گرسنه باشند، به راحتی کفاف میکنه.کل هزینه غذای ماهم ۱۶۴۵۰۰ تومان شد که به نسبت کیفیت،حجم، پذیرائی عالی ، کاملا رضایت بخش بود.من این رستوران را برای همه مشتاقان غذاهای دریائی پیشنهاد میکنم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: