رستوران

رستوران گیلانه (جردن)

Gilaneh Restaurant

89-kglml5jxvQDbBrO19G0p.jpeg
رستوران-گیلانه-38735-همگردی.jpg
رستوران-گیلانه-38739-همگردی.jpg
رستوران-گیلانه-38737-همگردی.jpg
6_medium.jpg
37_2010061049.jpg
37_2010061936.jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

"گیلانه" بهترین رستوران گیلکی شمال تهران محسوب میشه. محیط این رستوران، حال و هوای شمال ایران رو داره و با غذاهایی که ارائه می کنه، متناسبه. انواع غذاهای سنتی شمالی در این رستوران با طعم های عالی سرو میشن و در منارشون هم نان محلی و سیرترشی و ... هم براتون میارن. فقط در روزهای تعطیل و ایام خاص، این رستوران شلوغ تر از همیشه است و برای نوش جان کردن غذا، باید کمی صبر و تحمل داشته باشین.

سبک آشپزی

رستوران ایرانی
رستوران سنتی

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

نوع رژیم غذایی

غذای حلال

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

اقتصادی

امکانات

صندلی
خدمه رستوران
دارای پارکینگ
پارکینگ خیابانی
پرداخت الکترونیک

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • کاربر لست سکند
  Nasrin Honari
  نقدها:
  گزارش
  رستوران گردی
  این رستوران توسط کاربر پیشنهاد شده

  رستوران گیلانه از رستوران های خوبی که غذاهای گیلکی #خوشمزه ی داره البته شعبه جردن از شعبه الهیه خیلی بهتر می باشد عکس ها مربوط به شعبه الهیه هست محیط رستوران دیزاین و نور خوبی که واقعا به دل میشینه فضای زیبایی رو خلق کرده .برای خوش آمدگویی برای مشتریان دیتاکس واتر سرو میشه ،پیش غذا میرزا گوجه،میرزا قاسمی،میرزا کدو،ماست ،زیتون پرورده...خیلی لذیذ و تازه بود،نان زیره دار تازه پخته شده در تنور و داغ ،سالاد مخصوص گیلانه سس خیلی خوشمزه ی داشت و در آخر غذا که ترکیبی از کباب بره،ترش،مخصوص و جوجه کباب همراه کته بود که من کباب ترش گیلانه رو پیشنهاد میکنم، این رستوران سطح بالایی داره اما ارزش تست کردن داره

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند
  T Azimi
  نقدها:
  گزارش
  رستورانی برای یک بار تجربه
  این رستوران توسط کاربر پیشنهاد شده

  ما به شعبه ی الهیه ی رستوران گیلانه، پایین برج های الهیه رفتیم. جای پارک فراوان بود و برخورد کارکنان عالی و محیط رستوران هم تمیز و شیک. ما از قبل رزرو کرده بودیم چون شب ولنتاین بود و فکر می کردیم شلوغ باشد ولی اصلا شلوغ نبود و تا حدی هم سوت و کور بود! به حدی که دلمان گرفت و گفتیم کاش رستورانی با موزیک زنده انتخاب کرده بودیم.
  منو شامل غذاهای گیلانی بود و ما کباب ترش و جوجه ترش و باقالی قاتوق گرفتیم که کیفیت خوبی داشت ولی فوق العاده نبود. قیمت ها هم از عرف خیلی بالاتر بود، البته به خاطر آن شب خاص، به همه ی میزهای دونفره ده درصد تخفیف دادند که کار قشنگی بود. به هر حال این رستورانی نبود که دوست داشته باشیم یک بار دیگر تجربه کنیم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: