Close
آبشار ایگل
Nedajrg
نقدها:
گزارش
روستا و آبشار ايگل
توصیه شده توسط کاربر

در ادامه طبیعت گردی در استان تهران یکی از مناطق بسیار زیبا که با یکی دوساعت پیاده روی به آبشاری زیبا می رسد را به شما معرفی می کنم. آبشار ایگل.

این آبشار در ارتفاعات روستای ایگل واقع شده است. روستایی که در منطقه بیشترین تراکم باغات را داراست و قطعا با طبیعت بکر و زیبایی مواجه خواهید شد. ابتدای روستا راه ماشین رویی به سمت روستا وجود ندارد و باید ماشین خود را بیرون روستا پارک کنید و در مسیر رودخانه به سمت ارتفاعات بروید.

چگونه برویم: برای رفتن به روستای ایگل باید از تهران وارد جاده لشکرک شوید و این مسیر را تا لواسان ادامه دهید. در مسیر جاده لواسانات به سمت اوشان و نرسیده به آهار جاده فرعی است که به روستای ایگل منتهی می شود.

کی برویم: به دلیل ارتفاع و کوهستانی بودن منطقه در اوایل بهار هنوز در مسیر و ارتفاعات برف وجود دارد ولی در اواخر بهار و اوایل تابستان بهترین زمان بازدید از منطقه با باغات پر از شکوفه و رودخانه پر آب است و در پاییز میزان آب رودخانه کم می شود و در زمستان هم فقط با تجهیزات کوهنوردی می توان به منطقه رفت. ترجيحا اطراف روستا خريد كنيد. و شئونات و سكوت را در محيطهاي مسكوني رعايت كنيد. ديدن اين روستاي زيبا را در بهار به شدت توصيه ميكنم

نوع سفر:
تاریخ سفر: