Close
هتل سالار دره
Tina Azimi
نقدها:
گزارش
سالار دره هتلی که دلتنگش می شوید
توصیه شده توسط کاربر

اگر به دنبال گذروندن یکی دو روز آروم و بدون استرس در یک جای تمیز و جنگلی و زیبا هستید هتل سالاردره یک انتخاب عالیه . در واقع اینجا فراتر از انتظاره!
هتل سالاردره در ۱۲ کیلومتری جنوب ساری قرار گرفته . از جاده اصلی وارد جاده منتهی به هتل می شوید و از اینجا دیگه فقط سکوت و جنگل و زیباییه تا به خود هتل برسید . هتل خیلی قدیمی هست ولی مشخصه که مرتب بازسازی می شه . ما اواسط خرداد به این هتل رفتیم که هوا فوق العاده بود و مه آلود و گاهی بارونی می شد .

اتاق ها خیلی کوچیک ولی واقعا تمیز بود و تقریبا همه چیز داشت و سرویس بهداشتی بازسازی شده بود . کتری و چای و نسکافه و مینی بار هم در اتاق ها وجود داره . اتاق ها یک تراس کوچیک هم دارند که به محوطه باز می شه . البته که بعیده کسی بتونه از تراس اصلی هتل دل بکنه و توی اتاقش بمونه . تراس اصلی هتل رو به محوطه و جنگل خیلی زیبایی قرار گرفته . میشه ساعت ها اینجا یا روی تاب نشست و چای خورد و فقط به منظره نگاه کرد و از هوای خوب لذت برد .
یک مسیر پیاده روی تقریبا ۳ کیلومتری هم بیرون از هتل قرار داره که بکر و ساکته و تمام مدت فقط صدای پرنده ها شنیده میشه .
استخر و سونای خوبی بیرون از ساختمان اصلی هتل قرار داره که صبح ها برای خانم ها و عصرها برای اقایونه .
ما یک عده از غذای رستوران هم سفارش دادیم که واقعا عالی بود و البته قیمت های متوسط رو به بالایی داشت .
یک اتاق بازی و تفریح هم هست که بیلیارد و فوتبال دستی و ماساژور و … داره که قیمت خیلی مناسبی هم دارند .
خدمه هتل واقعا عالی هستند و هتل همیشه تمیز و مرتبه . به خصوص لابی هتل که پر شده بود از بوی گل های اورینتال طبیعی . روی یکی از دیوارهای لابی عکس هایی از مهمانان معروف هتل از زمان های قدیم تا امروز زده اند که دیدنش جالبه .
فقط بعضی موارد رو می شه یه کم بهتر کرد مثلا صبحانه هتل اصلا در حد یک هتل ۴ ستاره نبود و خیلی ساده و ابتدایی بود . تاب و سرسره های داخل محوطه خیلی قدیمی شده اند و میشه با وسایل جدید تعویضشون کرد . توی تراس اصلی فقط یه تاب هست که همه دوست داشتن روش بشینن و باید مدام منتظر خالی شدنش می موندن که اگه یک تاب دیگه هم اضافه می کردن بهتر بود .

در کل این هتل سرشار از آرامش و زیبایی های طبیعته . می شه تمام روز اینجا موند بدون اینکه احساس یکنواختی و کسالت به آدم دست بده . این هتل خاطره خیلی خوبی تو ذهن ما گذاشت و دوست داریم حتما باز هم تو فصل های مختلف به خصوص پاییز اینجا رو تجربه کنیم .

نوع سفر:
تاریخ سفر: