Close
رستوران بین المللی هفت خوان
بیتا ثابت
نقدها:
گزارش
دورهمی خوشایند در رستوران بین المللی هفت خوان
توصیه شده توسط کاربر

این رستوران در روزهای تعطیل به شدت شلوغ است مخصوصا رستوران سنتی که فاصله ی چادرها باهم کم است و حتما قبل رفتن سعی کنید میز را رزرو کنید تا از موسیقی سنتی که در آنجا نواخته می شود دور باشید تا بتوانید باهم صحبت کنید -اگر برای همین منظور بیرون رفته اید- وگرنه ممکن است در کنار خواننده ها از همان سکوهای حجره مانند به شما بدهند که به شدت شلوغ و پر سروصداست.

سرویس در روزهای شلوغ کند است اما این طبقه ارزش امتحان کردن را دارد چون از بهترین رستوران های ایران است. ما کلم پلو و ته چین سفارش دادیم. کلم پلو برای سه نفر-خانم- کافی است و ته چین تک نفره است. با سرویس پنیر و نان سنگک که در همان هفت خوان تهیه می شود قبل از غذا سرو می شود و آب انار هفت خوان کاملا تازه و خوشمزه است.

در کل قبلا هم ما با تعداد بیشتری -حدود هجده نفر- به هفت خوان رفتیم و به پیشنهاد گارسون ده تا غذا -خورش فسنجان, ته چین , کلم پلو و سالاد سفارش دادیم که به همه رسید و اضافه هم آمد و این ده غذا همراه با آب معدنی و سالاد فقط 480 هزار تومان شد که باعث تعجب خودمان هم بود.برای سفارش دادن از خود گارسون راهنمایی بخواهید تا بیش از حد سفارش ندهید و اسراف نشود. خورش فسنجان و ته چین مرغ و کلم پلو شیرازی طعمی عالی داشت و کلم پلو هم همراه با سالاد شیرازی سرو می شد.فیله مرغ هم خوشمزه و خوب بود.

طبقه ی دوم هم غذاهای ایتالیایی دارد که ما برای شام به آنجا رفتیم و انواع پاستا و پیتزا و غذاهای بین الملی در آنجا سرو می شود و جو آرامتری نسبت به طبقه سنتی دارد.

در این طبقه هم که با سه تا از دوستان رفته بودیم سه تا غذا بیشتر سفارش ندادیم و حجم غذا به اندازه ای بود که چهار نفر براحتی سیر شدیم.

فست فود هفت خان هم پیتزهای خوبی دارد و پیتزای استیک با سس تند به شدت توصیه می شود. فست فود برای دورهمی هم مناسب است و بعد از ساعت 8 شب موزیک زنده دارد اما ما که برای تولد رفته بودیم به راحتی چند ساعت آنجا بودیم و به هیچ وجه مثل بعضی از کافه ها مزاحممان نشدند که یا چیزی می خواین سفارش بدید یانه؟ و اینکه با نگاهها و مزاحم شدنهای بیجا باعث شوند خودتان بلند شویدو بروید و این خیلی نکته مثبتی بود. در فست فود دستگاه یخ ساز و سس اضافه هم گذاشته شده همراه با آویشن و لیوان و ...و به هر تعدد که بخواهید بردارید کسی مانعتان نمی شود.

در کل هفت خوان جو حرفه ای میزبانی را دارد و مناسب ممهمانی های خانوادگی و قرارهای دوستانه یا صرفا لذت بردن از غذا است.

نوع سفر:
تاریخ سفر: