Close
رستوران هفت خوان
فریناز اطمینان
نقدها:
گزارش
بهترین رستوران شیراز
توصیه شده توسط کاربر

مجموعه رستوران های هفت خوان بی شک یکی از بهترین رستوران های شیراز می باشد. معماری بسیار زیبا و مکان فوق العاده این رستوران تقریبا در شیراز بدون رقیب است.
این مجموعه رستوران از ۷ قسمت تشکیل شده در طبقه زیرین رستوران سنتی فرود قرار دارد که با طراحی خاص و منحصر به فرد فضایی بسیار دلنشین و صمیمی فراهم کرده در این قسمت بیشتر غذاهای سنتی سرو میشود خوشمزه ترین غذای این بخش پلو ته دیگی می باشد که معمولا با انواع کباب ها و خورشت های ایرانی سرو میشود.
در طبقه همکف رستوران بوفه سیندخت قرار دارد تنوع غذا در این قسمت بسیار زیاد است و هم صبحانه و هم ناهار در این قسمت سرو میشود به نظر من صبحانه رستوران بوفه بهترین صبحانه را در شیراز دارد اما من به شخصه خوردن غذا در رستوران بوفه برای ناهار را انتخاب نمی کنم چون به دلیل تنوع زیاد از خوردن یک غذا نمی شود لذت ببرد صبحانه بوفه شامل آش سبزی شیرازی کله پاچه انواع میوه و شیرینی مرباجات و آبمیوه انواع پنیر چند مدل غذای گرم و از همه بهتر نان سنگک تازه خوشمزه که در همانجا پخته میشود
در طبقه اول فست فود بِلیان قرار دارد که معمولاً شلوغ ترین بخش مجموعه است در همین طبقه کافی شاپ هم هست. هم منوی فست فود و هم منوی کافی شاپ بسیار متنوع و خوشمزه است
در طبقه دوم مجموعه رستوران بین المللی نوفل قرار دارد در این رستوران علاوه بر غذاهای فرنگی انواع کباب ایرانی هم سرو میشود
از خوشمزه ترین غذا های این طبقه می شود به استیک ها اشاره کرد قیمت این قسمت از رستوران کمی گران تر از بقیه است.
یک کافی شاپ هم در این طبقه قرار دارد
و اما یکی از معروف ترین و محبوب ترین بخش های مجموعه واقع در پشت بام به نام رستوران باربیکیو گَرسیوَز است در این طبقه انواع خوراک های کبابی از جمله دل و جگر، جوجه کباب، کباب کوبیده، کتف و بال کبابی، به علاوه چند مدل ساندویچ، انواع پیش غذا، سوپ و دسر سرو می شود علاوه بر این شما میتوانید از منوی بقیه طبقات هم سفارش بدهید و در این طبقه میل کنید.
معمولاً در همه طبقات موزیک و بیشتر اوقات به صورت زنده اجرا می شود از مشخصات بارز این مجموعه رستوران مدیریت بسیار قوی و سرآشپزهای حرفه ای، استفاده از مواد درجه یک و تازه، و تکریم مشتری می باشد بیشتر اوقات تمام قسمت های رستوران شلوغ و پر از جمعیت می باشد اما سرویس دهی بسیار منظم و دقیق انجام می شود. بهتر است برای اطمینان از قبل به صورت تلفنی جا رزرو کنید.
من معمولا به صورت تلفنی سفارش غذا از این رستوران میگیرم و پارسال شب عید نوروز بود که با یک بسته پستی از طرف رستوران بسیار غافلگیر شدم یک بسته پر از هدایای کاربردی و زیبا که جدای از ارزش مادی برای من بسیار ارزشمند بود چرا که نشان قدردانی از طرف مجموعه بود. در کل به نظر شخصی من این مجموعه بهترین رستوران شیراز میباشد.

نوع سفر:
تاریخ سفر: