Close

نقد و بررسی هتل های آسیا


میانگین امتیاز هتلهای این شهر:
 • هتل گرند هالیک
  سپینود
  نقدها:
  گزارش

  هتل گرند هالیک هتلی معقول

  توصیه شده توسط کاربر

  من قبلا چند بار در این هتل در سالهای قبل اقامت داشتم، که البته این بار تغییرات جدیدی در هتل مشاهده کردم که نسبت به قبل کیفیت پایین تر اومده بود.
  موقعیت هتل که بنظرم فوق العاده است نزدیک ایستگاه مترو و برج گالاتا، اتاق ها تمیز و بزرگ هستن، قبلا شامپو و ژل دوش و لوسیون بدن و پک بهداشتی برای هر نفر هر روز شارژ میشد ولی اینبار داخل حمام ظرف مخصوص ژل دوش و شامپو فقط پر میشد. قبلا صبحانه هتل بسیار مفصل تر بود اینبار خیلی پیزها تو صبحانه حذف شده بود ولی باز هم معقول بود که برای اقامت چند روزه چندان تکراری نبود.
  جدیدا موقع پذیرش 50$ بیعانه میگیرن که قبلا همچین چیزی نبود.
  موقع چک اوت میتونید چمدوناتون رو داخل اتاق مخصوص بذارید و تا زمان ترنسفر به فرودگاه راحت به گردشتون بپردازید.
  قبلا چمدون ها رو رایگان وزن میکردن، اینبار به ازای وزن کردن هر چمدان مبلغ 5 لیر میگرفتن.
  در کل رفتار خدمه هم مهربانانه بود.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل آپارتمان شباویز کیش
  Mahboubeh
  نقدها:
  گزارش

  هتل شباویز کیش

  توصیه شده توسط کاربر

  هتل شباویز کیش نزدیک ساحل سیمرغ است. من۱۳ سال پیش هم به این هتل امده‌ بودم. نسبت به ان زمان کلا تغییر کرده و نوسازی شده بود. رستوران جدید ساخته شده بود. سوییت من یک هال با ۳ تخت و یک اتاق دو تخته بود. از نظر ظاهری تمیز و داخل کمد دیواری اتاق اینه‌ بود. نور بسیار خوبی داشت. کمی به بازارها دور است ولی به ساحل مرجان پیاده راه زیادی نبود. ون و تاکسی هم از جلوی هتل رد می شد. دسترسی به ساحل و پارک ساحلی سیمرغ نزدیک بود برای کسانی که محل اقامت مناسب و نزدیک ساحل می خواهند خوب بود. در اتاق چایساز داشت. ملحفه تمیز هم روی هر تخت بود. سرویس بهداشتی توالت فرنگی داشت. سشوار هم داشت. صبحانه ساده داشت. از ساعت ۷:۳۰ صبح برای صرف صبحانه به رستوران رفتم. کف اتاق سرامیک بود. بیرون اتاق رخت پهن کن هم بود. قسمتی هم در نزدیکی ورودی هتل محل کرایه دوچرخه بود. مینی بار غیر رایگان هم داخل یخچال بود. من شبی ۵۸۵۰۰۰ تومان سوییتم رو رزرو کردم. قیمت چون نسبت به هتل های دیگر مناسب بود و من بخاطر نزدیکی ساحل به انجا رفتم و در مقابل هزینه ای که برای سفر تنهایی رفتم راضی بودم.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل پلاس
  Mahboubeh
  نقدها:
  گزارش

  هتلی مناسب در بوشهر

  توصیه شده توسط کاربر

  هتل خیلی خوب در بوشهر از نظر من البته نیست و هتل کم داشت. مناسب تر مثل هتل دلوار جهانگردی، ناکو، اسمان و... چند اقامتگاه بومگردی هم دارد. من هتل پلاس را با بررسی هایی که از نظر خودم در منطقه مناسبی از شهر بود انتخاب کردم. از اقامتم راضی بودم و در زمان سفرم هتل دیگر ظرفیت خالی نداشت. چند طبقه بود و اسانسور داشت. رستوران و صبحانه قابل قبول بود. ولی نور اتاق مناسب نبود و در شب اصلا نور کافی نداشت که نکته منفی محسوب می شد. اتاق تمیز بود و برخورد کارکنان هتل و کافی شاپ خوب بود لابی زیاد بزرگی نداشت. یک طرف دیوار لابی عکس اشخاص معروفی که قبلا برای اقامت این هتل را در بوشهر انتخاب کرده بودند روی دیوار دیده می شد. اگر لامپ های اتاق تعویض شود، بهتر است. تا ساحل نزدیک هتل جهانگردی پیاده ۲۰ دقیقه راه بود و به فرودگاه هم نزدیک بود.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل ساسان شیراز
  Mahboubeh
  نقدها:
  گزارش

  هتل ساسان شیراز

  توصیه شده توسط کاربر

  این هتل برای من که یک نفر بودم قیمت مناسبی داشت و فقط قرار بود شب برسم و صبح انجا را ترک کنم. هتل اپارتمانی در چند طبقه نزدیک جاهای تاریخی و چهارراه زندیه شیراز بود. اسانسور داشت ولی ورودی هتل چند پله بود. نزدیکترین مکان تاریخی در ان طرف خیابان عمارت شاپوریست که صبح ساعت ۸ بازدید کردم. هتل به خیابان اصلی و مترو نزدیک بود. اما پنجره اتاق من زیاد نورگیر نبود. مینی بار با هزینه داخل یخچال بود. رستوران کوچکی هم در طبقه همکف داشت. رستوران برای صبحانه ساعت ۷:۳۰ باز می شد. صبحانه ساده داشت و برخورد کارکنان خوب بود.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل تکسیم اسکوئر
  شیرین شیخ
  نقدها:
  گزارش

  تکسیم اسکوئر

  توصیه شده توسط کاربر

  این هتل در میدان تکسیم واقع شده یعنی از نظر لوکیشن فوق العاده است.
  من و همسرم دی ماه 1400 ده روز با توری که از آژانس عالی گشت گرفتیم به استانبول رفتیم اول هتلی بودیم که خیلی اتاق بدی به ما داده بودند بعد از در میان گذاشتن این مورد با آقای مهربان روز پنجم سفر به این هتل اومدیم.
  اتاق ما در طبقه هشتم هتل بود با اینکه درست میدون تقسیم قرار گرفته هتل اما بسیار آروم بود.
  هتل بسیار تمیز بود و اتاق هر روز نظافت میشد و ملحفه ها هر روز تعویض میشدند و شارژ چای و نسکافه انجام میشد.
  صبحانه سلف بود و در طبقه نهم با ویو گلدن هورن سرو میشد.
  پرسنل بسیار مودب بودند و سیف باکس اتاق ما که مشکل داشت برطرف کردند.
  از همه نظر هتل عالی بود و به همه پیشنهاد می‌کنیم و از آقای مهربان هم بابت مسیولیت پذیری و پیگیری تشکر میکنیم.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • دلفین بی ای گرند ریزورت
  ندا ق
  نقدها:
  گزارش

  کریسمس در هتل دلفین بی گرند

  توصیه شده توسط کاربر

  سلام
  من به اتفاق همسر و پسر 2.5 ساله ام برای کریسمس از ده دی به مدت یک هفته در این هتل اقامت داشتیم.مطالب آقای مهدی که در آبان 1400 در این هتل قرار داشتن مفصل بود من یک کاملترش میکنم.
  کارکنان خوش اخلاق و وظیفه شناس
  غذا و آب میوه و... با تنوع بسیار زیاد
  روزهای آفتابی هوا عالی بود و میشد از استخر رو باز با آب گرم استفاده کرد یا کنار ساحل آفتاب گرفت
  روز های ابری یکم هوا سرد میشد اما بازم میشد رفت استخر روباز
  استخر داخلی هتل هم عالی بود
  در کنار هر دو استخر اسنک بار باز بود و میتونستیم از آب میوه در استخر داخلی و از شیرینی و فست فود و... در استخر بیرونی استفاده کنی.
  امکانات اتاق کامل و عالی بود کتری برقی با انواع تی بگ چای و دم نوش ،شکر ،لیوان کاغذی با همزن چوبی که هر روز شارژ میشد
  تلویزیون که با روشن کردنش میتونید خدمات هتل را ببینید و یا از شبکه های مختلفش استفاده کنید
  صندوق امانت داخل اتاق
  یخچال که هر روز با نوشیدنی های مختلف ،چوب شور و ویفر شکلاتی شارژ میشد
  حوله تن پوش + چندین حوله کوچک و بزرگ که هر روز تعویض میشدن. البته در زمان تحویل کارت اتاق ،کارت حوله هم بهمون میدن که زمان استفاده از استخر و حمام ترکی و... داخل هتل میتونیم حوله اضافه باهاش بگیریم.
  سشوار، مسواک یکبارمصرف ،خمیردندان،ژیلت+کرمش،صابون،ژل شستشو،شامپو،نرم کننده،لوسیون بدن،کوش پاکن،پدآرایش پاکن،سوهان ناخن،خوشبو کننده،محلول ضدعفونی کننده ،دستکش،کلاه پلاستیکی،شانه،واکس،لیف،دمپایی وسایل موجود در اتاق بود.
  *حتما با خودتون دمپایی پلاستیکی برای رفتن به استخر و حمام ترکی و... ببرید.
  هتل واحد پزشکی هم داشت که یه ساعت هایی پرستار و یه ساعت هایی دکتر آنجا حضور داشتن و هزینه ویزیت 110 یورو.
  پس حتما با خودتونم داروهای مورد نیاز بلخصوص اگه با بچه میرید(تب بر،سرماخوردگی،ضد تهوع و... )ببرید.
  در این فصل واحد بازی کودکان پارک آبی ،پارک و شهر بازی داخل حیاط هتل ،اتاق بازی کنار رستوران،تعطیل بود
  ولی هر شب داخل طبقه -1 برای بچه ها برنامه ورزش و آواز داشتن که توی آن یک ساعت اسنک بار بچه ها هم فعال بود و پشمک ،پفیلا و نوشیدنی سرو میکرد.
  واحد نگهداری کودک هم ساعتی بود که هزینه بالای داشت و به صرفه نبود (فکر کنم ساعتی 20 یورو)
  به مناسبت کریسمس 31 دسامبر جشن گالا داشتن که از قبل باید رزرو و هزینه اش پرداخت میشد (داخل ایران)چون خیلی زود ظرفیتش پر میشد.
  1 ژانویه هم داخل فضای باز جشن برگذار کردند
  ساعت 20 هم داخل لابی ساکسیفون مینواختن که میتونستی در کنار موسیقی از نوشیدنی های و خوردنی های اسنک بار ها استفاده کنی و با شطرنج و تخته نرد و.. بازی های دیگه موجود در آنجا سرگرم بشید.
  ساعت 21تا 23 هم هر شب داخل سالن اصلی خواننده ها اجرا داشتن که دو شب تغییر کردن
  یک شب هم در محل مینی کلاب برنامه متفاوتی اجرا شد
  در این فصل از ساعت 11 تا صبح برنامه ای موجود نیست فقط میتونی بری رستوران Irish Pub و بخوری
  برنامه های شادی و استخر و سونا و... تعطیل هستند.
  از هتل میتونید کالسکه بچه یا ویلچر به صورت رایگان امانت بگیرید .
  محل قرار گیری هتل عالیه و به چندتا مرکز خرید و خیابان اصلی نزدیکه
  ولیکن این مراکز خرید بسیار بسیار گران و قیمتشان چندبرابر داخل شهر هستش.بستنی فروش معروف هم در همین خیابان قرار داره.
  من چند قلم لوازم ارایشی و بهداشتی از داروخانه های نزدیک هتل گرفتم که بعد داخل شهر آنتالیا دیدم چندین برابر گرانتر خریدم.
  اینترنت داخل هتل عالی بود حتی کنار ساحل هم جواب میداد.
  توی این فصل هوای عالی فقط روزهای ابری و بارونی و شب ها نیاز به پوشیدن لباس گرم دارید.
  ما با بچه کوچیک رفتیم پسرم هم یکمی زیادی شیطونه و 2روز آنجا تب کرد خیلی نتونستیم از همه امکانات هتل استفاده کنیم و در نتیجه خیلی نتونستم اطلاعات جمع کنم براتتون بزارم.ولی میتونید مستقیم از داخل سایت هتل با تمام امکانات و سرویس های هتل آشنا بشید.
  در کل اقامت در این هتل را توصیه میکنم.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل هلیا کیش
  دنیا
  نقدها:
  گزارش

  هتل هلیا

  توصیه شده توسط کاربر

  من به همراه چند نفر از اقوام در دی ماه ۱۴۰۰ به مدت ۴ روز در این هتل اقامت داشتیم. فضای حیاط این هتل واقعا عالیه و روحیه خوبی به آدم میده اما اتاق ها نیاز به بازسازی داره و ملحفه ها بسیار کهنه هست. داخل اتاق ها مورچه زیاد داره. قسمت گردشگری این هتل خانم سلطانی واقعا انسان شریفی بود برخلاف خیلی از جاهای دیگه که قبلا رفته بودم هم قیمتهای اینجا نسبت به سایر جاهای کیش بهتر بود و هم پیشنهاداتی که می دادند. وقتی وارد هتل می شید بهتون میگن یک عکس رایگان دارید اما گول نخورید در واقع میگن حداقل ۴۰ تا عکس باید ازتون بگیریم تو حیاط هتل بعد از بین اونها چندتا انتخاب کنید بعد یکی از اونها رایگان. ما وقتتون تلف نکردیم براش وقتی فهمیدیم. اینم بگم پول الکی ندید رستوران میرمهنا برخلاف تبلیغاتی که براش هست اصلا چیز خاصی نیست. نه فضای قشنگی داره نه غذاش خاصه. فقط قیمتش بالاست. حداقل انتظار داشتم ماهی با اونی ک خودمون یا رستوران شهر خودمون هست فرق کنه اما اصلا اینطور نیست.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل جومبالی پلازا
  مهری جانی پور
  نقدها:
  گزارش

  سلام به همگی این هتل خیلییی کوچیکه حدودا ۷طبقه که هر طبقه ۵تا اتاق فسقلی داره اگه بخوام از مزیتاش بگم فقط میتونم به تمیزی هتل اشاره کنم و خوش برخوردی رزروشنها از معایب و واقعیتها بخوام بگم میشه موارد زیر
  موقعیت مکانی هتل اصلا جالب نیس حدود ۳۰دقیقه با تکسیم و پاساژ جواهر پیاده راهه که وقتی از هتل میاین بیرون باید یه سربالایی تندیو پیاده برین که به نظرم واسه همه جالب نیست و خیلی انرژی بر هست،هتل دقیقا وسط مغازه های تعمیرگاه های ماشین قرار داره که یه جورایی حس خوبی در رفت و آمد منتقل نمیکنه متاسفانه ویو پنجره های هتل هم جالب نیس یا تعمیرگاه میبینین یا ساختمونای کثیف و پر از زباله
  از منو صبحانه بخوام بگم ما کل ۶روزی که اونجا بودیم همش یه مدل بود بدون کوچکترین تغییری
  که اصلا جالب نبود نهایتا ۱۰تا آیتم تکراری هرروز تکرار میشد که به نظرم میتونست خیلی بهتر باشه .هتل ناهار و شام آشپزخونه فعالی نداره ولی یه شماره پایینش هست که میتونین سفارش بدین
  که من عکس غذاشو گذاشتم که واقعا بدد بود فقط قیافه داشت . کنار درب ورودی هتل یه صندلی ماساژ گذاشتن که شما میتونستین با پرداخت ۳لیر ۳دقیقه ماساژ بگیرین که واقعا بعد از کلی پیاده روی کارسازه .در کل اگه بخوام سخت نگیرم نسبت به قیمت راضی بودم ولی اگه بخوام بیشتر هزینه کنم این هتل و اصلا انتخاب نمیکنم

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل ویستریا
  sepideh ebr
  نقدها:
  گزارش

  هتل 5 ستاره ويسترياWisteria

  توصیه شده توسط کاربر

  هتل ويستريا در شمال تهران قرار گرفته و دسترسي خوبي به كاخ سعدآباد -پالاديوم-با فردوس و موزه زمان -موزه دكترحسابي... دارد.هتل نوساز تميز و بسيار شيك مي باشد.برخورد پرسنل حرفه اي و محترمانه بود.همگي بسيار خوشرو و مهمان نواز بودند.فضاي لابي بسيار معطر و خيلي تميز و شيك هست.اتاق هاي هتل همگي مجهز به امكانات مدرن هستند.هتل بيست طبقه دارد كه ما در طبقه هشتم اقامت داشتيم و در اين مدت مشكلي بابت سروصدا و ..وجود نداشت.سرعت اينترنت بالا و نامحدود بود .رستوران هتل در طبقات زيرزمين قرار داشت .كيفيت و تنوع صبحانه عالي و غذاي شام رستوران هم از كيفيت بسيار بالايي برخوردار بود.اندازه اتاق ها مناسب بوده سرويس بهداشتي بسيار تميز و وسايل مصرفي موردنياز شامپو -مسواك و كلاه حمام و گوش پاك كن و ... به مقدار لازم قرار داده شده بود.از اقامت در اين هتل بسيار راضي بوديم و انشاالله براي سفرهاي آينده همين هتل را مجدد انتخاب مي كنيم.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل صدف کیش
  Saeedafrooz
  نقدها:
  گزارش

  در دی ماه 1400 فرصتی شد تا چهار شب در سوییت دوخوابه لوکس هتل صدف اقامت داشته باشیم.
  نکته بارز این هتل از نظر من آرامش و سکوت اون هست. ما در طبقه همکف ساکن بودیم و باتوجه به اینکه هتل محوطه یا حیات بزرگی نداشت به راحتی در کمتر از یک دقیقه میتونستیم از هتل خارج بشیم یا وارد اتاق مون بشیم. سوییت دوخوابه لوکس بسیار مرتب و تمیز و همچنین جادار بود. فشار آب حمام و همچنین گرمای آن بسیار عالی بود. اقلام بهداشتی در صورت درخواست شارژ میشد. قیمت خوراکی های داخل مینی بار منصفانه بود. (تقریبا با بیرون یکی بود). برخورد پرسنل خوب و حرفه ای بود. لوکیشن هتل نه عالی بود و نه بد. جنب رستوران کوه نور و در فاصله پنج دقیقه ای تا اسکله تفریحی (با ماشین). ضمنا در طبقه ما ویوی خاصی هم دیده نمیشد که طبیعیه. نکته دیگه اینکه پنجره های اتاق چندان تمیز نبود. آسانسور هتل در هنگام صبحونه جوابگوی مهمان ها نبود و ما ترجیح میدادیم از پله ها استفاده کنیم.
  اما نکته تاریک هتل قطعا صبحونه اون بود. اگر از مختصر بودن موارد صبحونه هم بشه گذشت از بد طعمی چایی به هیچ وجه نمیشه گذشت. من آدم چایی خوری هستم و در ضمن سختگیر هم نیستم. اما انصافا چایی این هتل خیلی بد بود واکثر مواقع جوشیده بود.
  در کل با توجه به هزینه معقولی که برای این هتل پرداخت کردیم از اقامتم در هتل صدف راضی ام.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل مای سوئیت
  امیر
  نقدها:
  گزارش

  بعد از اینکه نتونستم به دلیل سلوغی هتل هالدی رو توسط خانم طاهری رزرو کنم به پیشنهاد یکی از آژانس ها هتل مای سوئیت رو انتخاب کرده و دوم‌ دی ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۲ به اتفاق همسر و فرزندم به این هتل رسیدیم که خیلی سریع پذیرش شدیم و اتاق در اختیار ما قرار گرفت.لابی و راهروها و رستوران خیلی سرد بود و اتاق ها هم بدتر از آن.پیش خدمت بد اخلاق هتل که تمام امور تحویل و رستوران و...به عهده اون هست اومد اتاق رو تحویل داد و پکیج اتاق رو روشن کرد و درب باکس اون رو بست.یک روز طول کشید تا اتاق گرم بشه و بدتر از اون اینکه پکیج در اتاق قرار داره و صدای اون شب شما رو اذیت می کنه ضمن اینکه نمی تونید اون رو کم و زیاد کنید.در خصوص نظافت تا اعلام نکنی انجام نمیشه و حمام اون شامپو و صابون و مسواک و خمیر دندان نداره و دو ظرف جا مایعی داره که هم برای ظرف شامپو و دستشویی از یک مایع فومی شارژ میشه.صبحانه بسیار معمولی که اینقدر باید بگی تا چیزهایی که مثل تخم مرغ و سیب زمینی و کالباس شارژ بشه.یعنی هر کی صبح زودتر بره می تونه صبحونه نصفه و نیمه گیرش بیاد.از شیر و آب میوه های مرسوم هتل های دیگه هم که خبری نیست.توی هتل هیچکس نمی تونه فارسی صحبت کنه و مسیر هتل تا چهارراه جمهوریت یک کیلومتر هست.فیلمی هم که در گوگل و آپارت هست با واقعیت خیلی فاصله داره.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل گلدن ایج
  امین حیدرپور
  نقدها:
  گزارش

  من امروز یازدهم دی اه 1400 از این هتل میام. چهار شب اینجا اقامت داشتم. اگر دنبال یک جای خواب نسبتا معقول در نزدیکی میدان تقسیم می گردید اینجا جای خوبیه. فقط دو دقیقه تا میدان تقسیم فاصله دارید. به غیر از این پوئن هیچ چیز مثبتی نمیتونید از این هتل انتظار داشته باشید.
  فاجعه نیست ولی خب تقریبا تو هیچ مورد از اصول هتل داری نمره مثبت نمی گیره. اگر صبح بعد از صبحانه از هتل میزنید بیرون و شب برای خواب بر می گردید میشه تحمل کرد ولی اگر بخواهید به جزئیات توجه کنید اذیت میشید

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل هما 2 مشهد
  Monsieur Shin
  نقدها:
  گزارش

  هتل هما ۲

  توصیه شده توسط کاربر

  خب دیگه یه هتل بازسازی شده هست ، امکانات هتل ولی در حد خوب اما وقتی داخل هتل میشید و اتاقا رو میبینید قشنگ معلومه این وسایل حمام و سرویس بهداشتی مال ۱۵-۲۰ سال پیش هست. لاندری هتل بسیار عالی بود و قیمت مناسبی هم داشت و سرعت العمل عالی هم داشتن . سرویس صبحانه هتل متنوع ، املت بار هم داشتن که خوب بود فضای بیرون برای نشستن هم بود ولی تو این فصل یکم سرد بود. در کل اگر بخوام مجددا به مشهد سفر کنم انتخاب میکنم این هتل چون در موقعیت آرام و خوبی قرار داشت

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل نیپون استانبول
  گزارش

  با احترام به نظر دوستان بنده این متن رو تو اتاق هتل مینویسم بر خلاف نظر دوستان دیگه این هتل خیلی سطح پایین و در حد هتلهای دو ستاره ایران هم نیست. بنده به خاطر کارم زیاد سفر میکنم. تهویه اتاق بسیار بد اصلا اتاق گرم نمیشه الان دی ماه هستش و هوای استانبول سرده چند بار اعتراض کردم ولی اهمیت نمیدن
  . صبحانه بسیار بد و بدون تنوع. این هتل رو به هموطنای عزیز اصلا توصیه نمیکنم مخصوصا با خانواده. موقع ورود به هتل 1 ساعت معطل شدیم تا اتاق رو تحویل بدن تا ساعت سه ونیم طول کشید تو این مدت تقاضای چای کردیم وقتی میخواستیم بریم اتاق پول چای رو با ما حساب کردن. در کل اصلا هتل خوبی نیست.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل لیلیوم کیش
  U_9233973
  نقدها:
  گزارش

  هتل لیلیوم کیش

  توصیه شده توسط کاربر

  من برای انتخاب هتل نظرات افرادی که نظر ثبت میکنند رو خوندم و این هتل رو انتخاب کردم و از انتخابم خیلی زیاد راضیم...یه هتل نو و تمیز و زیبا که انتظار منو از یه هتل 4 ستاره واقعا برآورده کرد..لابی شیک موسیقی پیانو زنده در لابی در بعضی تایمهای روز خصوصا لحظه تحویل ورودی های جدید به هتل، اتاق و سرویس بهداشتی و وسایل کاملا تمیز، نظافت اتاق در صورت تمایل هرروز، پرسنل مودب، صبحانه خوری بزرگ با تنوع خوب که روزانه تغییری در مدلهای غذا داره، دلباز و راحت، دسترسی به پاساژها پیاده، کافی شاپ خوب و مناسب، دستگاه سرمایش و گرمایش به روز و عالی، اینترنت پرسرعت رایگان در همه جای هتل قابل دسترسی، تنها ایرادی که به ذهنم میاد نازک بودن دیوارهاست که اگه اتاق کناریتون بچه داشته باشه ممکنه اذیت بشید ولی یکم شانسی هست...همسایه ما زیاد پرسروصدا نبود...اما از خیابون اصلا صدا نمیاد چون پنجره دو جداره هست و خیابون خیلی پررفت و آمدی هم نیست....در کل من کاملا از انتخابم راضی هستم

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل سیتی سنتر تکسیم
  رضا رضایی
  نقدها:
  گزارش

  ما دی ماه 1400 در این هتل اقامت داشتیم. متاسفانه فریب نظرات اشتباه (که احتمالاً از طرف مسئولان خود هتل ارائه شده اند!!) را خورده و این هتل را انتخاب کردیم. اتاق های هتل حتی از مسافرخانه هم کوچکتر هستند، به نحوی که به جز تخت خواب، نهایتاً یک چمدان در اتاق جا می شود. خدمات هتل بسیار ضعیف بود. صبحانه تکراری و سرد بود، مسواک، خمیردندان و دمپایی در سرویس بهداشتی وجود نداشت و مسئولان هتل هم با بهانه ی "توی استانبول سیستم این طوره" درخواست های مهمانان را تهیه نمی کردند. حتی در اتاق دو تخته فقط یک حوله وجود داشت! پنجره ها فقط شبیه دوجداره بود و باد سرد از درز ها وارد میشد، البته به لطف سایز مینیاتوری اتاق ها، اتاق سریعاً گرم می شد. به هیچ وجه گول 4 ستاره بودن این هتل را نخورید که در حد ضعیف ترین مسافرخانه های ایران هست. تنها حسن هتل نزدیکی به میدان تکسیم و خیابان استقلال هست که هتل های زیادی این ویژگی را دارند و ویژگی متمایزی نیست. در کل به هیچ وجه پول خودتون رو دور نریزید و با گرفتن این هتل اعصاب خودتون رو خورد نکنید.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل نارنجستان ارس
  گزارش

  هتلی سه ستاره در حد ۴ ستاره

  توصیه شده توسط کاربر

  هتل سه ستاره نارنجستان جلفا در سه کیلومتری جاده جلفا بطرف کلیسای سنت استپانوس و نزدیک مرکز خرید ستارخان واقع شده است. هتل نوساز، خوب، مدرن و بسیار عالی. به نظر من میشه با کمی تغییرات بعنوان هتل ۴ ستاره از آن نام برد. مدیریت خوب، اتاقها تمیز و دارای تمام امکانات یک هتل سه ستاره، دارای پارکینگ در طبقه زیر زمین، قیمت مناسب، موقعیت خوب و صبحانه کامل و قابل قبول از خصوصیات این هتل است. ما یک شب در آخرین روزهای پائیز سال ۱۴۰۰ در این هتل اقامت داشتیم و از اقامتمون کاملا راضی هستیم و اگر باردیگر به جلفا سفر کنیم و قصد اقامت داشته باشیم، قطعا این هتل را انتخاب خواهیم کرد. این هتل دارای سه طبقه است و یک زیر زمین. زیر زمین پارکینگ سرپوشیده است ، طبقه همکف، لابی کوچک و جمع و جور ، رسپشن و یک بوفه . طبقات اول و دوم اتاقها قرار داره و طبقه سوم نمازخانه و آشپزخانه و رست ران هتل که دارای تراس بزرگی هم است. البته اتاقهای روبه رودخانه ارس هم دارای تراس سراسری و بزرگی است.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل تبریز نخجوان
  گزارش

  هتلی ۵ ستاره در مرکز شهر

  توصیه شده توسط کاربر

  هتل تبریز نخجوان قدمتی چند ده ساله دارد اما در سال ۲۰۰۸ بازسازی شده و در مرکز شهر نخجوان در جنب خیابان حیدر علی اف و در میدان دده قورقود واقع شده است. این هتل ۱۳ طبقه دارد که طبقه منفی یک استخر و سونا و سالن ورزشی است . در قسمت ورودی اسپا موزه ای از اشیائ قدیمی دارد. طبقه اول ، لابی، طبقه دوم کافه و سالن عروسی و پذیرائی است. از طبقات سوم تا دوازدهم در هر طبقه حدود ده اتاق یک، دو و سه تخته دارد.مجموع اتاقها حدود ۸۷ اتاق است. طبقه آخر (سیزدهم)با نمای زیبائی از شهر، سالن غذاخوری است که صبحانه، ناهار و شام در اینجا سرو می شود. پرسنل هتل بسیار باادب، مهربان و خونگرم هستند. اتاقها شامل همه اقلام موجود در هتلهای ۵ ستاره بود. دارای چای ساز و انواع چائی کیسه ای، آب معدنی ، قهوه و... بود.در سرویسهای بهداشتی، ریش تراش با خمیر ریش و مسواک با خمیر دندان هم موجود بود. سشوار هم وجود داشت. ما به محض ورود به اتاق چون بالش و لحاف کم بود، از رسپشن درخواست کردیم که بعد از چند دقیقه آوردند. چون سفر ما در اول دی ماه ۱۴۰۰ بود ،دمای اتاق گرم بود مخصوصا در شب خیلی گرم میشد و امکان کم و زیاد کردن دما دست خودمان نبود اما خوشبختانه پنجره اتاق قابل باز شدن بود و ما کمی پنجره را باز می گذاشتیم تا دمای اتاق دلخواه ما باشد. اتاق ما در طبقه ششم و شماره دو بود(اتاق ۶۰۲).صبحانه هتل خوب و در حد قابل قبول بود اما زیاد متنوع نبود.نان تنها یک مدل بود و غذاهای گرم شامل نیمرو و یک نوع دسر گرم میشد . چون هتل رو ما بصورت آل رزرو کرده بودیم شامل ناهار و شام هم میشد. کیفیت ناهار هم قابل قبول بود اما به نظر میرسید غذاهای شام همان ناهار بود با کمی تغییرات در مواد غذائی آن. هتل دارای استخر، سونا و سالن ورزشی هم بود. محل هتل بسیار عالی بود ودرست در مرکز شهر و نزدیک به تمام جاذبه های شهر که مزیت بزرگی برای هتل است. کلا ما از اقامت در این هتل راضی بودیم.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • اقامتگاه بوم گردی اق سید ذبیح الله
  رامین عبدی
  نقدها:
  گزارش

  اقامتگاه آق سید ذبیح الله ازمیغان

  توصیه شده توسط کاربر

  این اقامتگاه یک خانه سنتی بازسازی شده در روستای ازمیغان از توابع شهر طبس است. اقامتگاه آق سید ذبیح الله دارای ۳ اتاق برای مسافران می باشد که دو اتاق در طبقه همکف و در دور حیاط کوچک آن است و یک اتاق هم در طبقه بالاست که تراس بزرگی در مقابل آن است و منظره بسیار زیبایی از روستا زیر پایتان است. پله های طبقه بالا کمی غیر استاندارد و مرتفع است. آشپزخانه در دور حیاط و دارای وسایل آشپزی، یخچال و سینک ظرفشویی است اما انتظار لوازم نو و شیکی را نداشته باشید. دستشویی در مقابل درب ورودی و تمیز و مرتب است و آب گرم نیز دارد اما متاسفانه حمام در داخل اقامتگاه نیست و در بیرون اقامتگاه و در فاصله حدودا ده متری ساخته شده است، البته بزرگ و تمیز بود ولی ما از استفاده اش منصرف شدیم. در اتاق بالا که ما در آن اقامت داشتیم رختخواب به تعداد کافی و تمیز و مرتب موجود بود، کولر گازی هم داخل اتاق بود ولی تغییر خاصی در دما ایجاد نمی‌کرد. میزبان با فاصله کمی از محل اقامتگاه زندگی می کند و بسیار مودب و مهربان است. بعضی از سایت ها این اقامتگاه را با صبحانه رزرو می‌کنند ولی حتما با میزبان در ارتباط باشید که صبحانه را آماده می کند یا نه، برای ما که آماده نکردند و ما هم چون از قبل خرید صبحانه هم انجام داده بودیم پافشاری نکردیم.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل نوا پلازا کریستال
  مهسا میرزائی
  نقدها:
  گزارش

  هتل متوسطی هست

  توصیه شده توسط کاربر

  تاریخ حضور ما در این هتل 24 آذر تا 30 آذرماه 1400 بود.
  مزایا : تنوع و کیفیت صبحانه خیلی خوب، برخورد کارکنان خوب، لوکیشن بسیار عالی
  معایب: وای فای هتل دائم قطع میشد و از اینترنت سیم کارت استفاده کردیم، بدون درخواست ما وارد اتاق شده بودند و نظافت انجام داده بودند از این جهت از فردای اون روز موقع بیرون رفتن چمدون ها رو قفل می کردیم و از سیفتی باکس استفاده نکردیم. اتاق خیلی کوچیک بود و نور نداشتیم. پنجره اتاق با یک دیوار کامل پوشیده شده بود و جریان هوا وجود نداشت.
  حضور تور لیدر هم حس نمیشد و در ترنسفر به هتل خیلی اذیت شدیم چون میخواستند دو هواپیما رو با هم ترنسفر کنند و قشم ایر تاخیر داشت ما دو ساعت در سرمای اخر شب از ساعت دوازده تا دو نیمه شب یخ زدیم. لیدرهای روز اول ترک بودند و ذره ای به فکر مسافرین ایرانی نبودند. در داخل ماشین از همه هتل ها بودند و یک ساعت دور خودمون چرخیدیم و برای هر هتل یک ربع توقف داشتیم. ساعت سه و نیم اتاق تحویل گرفتیم. عملا یک شب بیخودی از دست دادیم. برنامه ریزی تورلیدر ها افتضاح بود. تاخیر در تست کرونا داشتند. اگر خودمون پیگیر کاری نمیشدیم هیچ مسئولیتی برای کارشون قائل نبودند.
  ساعت پرواز ما از ایران هفت شب بود با یک برنامه ریزی مناسب میتونستیم دوازده در هتل باشیم. روز بعد در مقابل اعتراض ما تور لیدر ایرانی هیچ مسئولیتی بابت بد رفتاری همکارانش قبول نکرد. مدل ترنسفر شبیه گله گوسفندی بود همینقدر بی احترامی کردند.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل: