Close

نقد و بررسی هتل های آسیا


میانگین امتیاز هتلهای این شهر:
 • هتل آهوان
  Ali-MDH
  نقدها:
  گزارش

  هتلی با امکانات خوب

  توصیه شده توسط کاربر

  از تاریخ 20 آبان تا 22 آبان ماه 1400، به همراه همسرم این مجموعه رو برای فرار دو سه روزه از آلودگی تهران انتخاب کردیم. در سایت ها که می گشتم، با چندین نوع مدل اتاق از این مجموعه رو به رو شدم که فرق اون ها را نمی دونستم. لذا به صورت شانسی اتاق های گل نشان این مجموعه را انتخاب کردم. به طور خلاصه، این مجموعه یک سری از اتاق هاشو تحت عنوان گل افشان، ارائه می کنه، که این اتاق ها در یک ساختمان قدیمی تر(ساختمان گل افشان) واقع شده اند که هزینه کمتری هم دارند، یک سری از اتاق هاشو هم تحت عنوان گل نشان( که با نام های مریم، حنی و... در مجموعه نام گذاری کردند) ارائه می کنه، که این اتاق ها نوسازتر بوده و تعداد اتاق های کمتری هم در هر ساختمان هست. یک سری ویلا هم داره که در قسمت شرقی مجموعه قرارداره و برای کسانی هست که تعداد نفرات بیشتری هم دارند.
  در کل، مجموعه کاملی هست، صبحانه هتل در حد یک هتل چهار ستاره متوسط هست. به علت کرونا امکان انتقال صبحانه به داخل اتاق وجود داشت. رستوران و کافی شاپ هتل هم کیفیت و قیمت به نسبت خوبی داره. داخل مجموعه هم امکانات مناسبی برای دوچرخه سواری، پیست موتور چهارچرخ و بیلیارد وجود دارد. سینمای روباز هم داشتند که به علت بارندگی در شب ها، امکان استفاده وجود نداشت.
  در کل نسبت به هتل های موجود در ایران، هتل با امکاناتی محسوب میشه و تمیزی قابل قبولی داره و امکان ایجاد آرامش برای یک مسافرت خوب را داراست.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل وایت مونارچ
  Shahnaz Babayi
  نقدها:
  گزارش

  ما ابان ۱۴۰۰با پیشنهاد ارزین سیرایرانیان که ازش حسابی شاکی هستیم رفتیم،بماندچقدربخاطر پرواز وغیره ادیتمون کردن پول اضافه گرفتن،نیمه شب با هزاربدبختی رسیدیم بمایه اتاق نه متری داغون طبقه اول دادن تا صبح ازصدای اتاقای کناری ودستشویی رفتنشون نخوابیدیم کلا صدای اناقها توهمه،صبحش اعتراض کردم خانوم ایرانی اونجاکارمیکنن بامنت ویواشکی انگارمجانی رفتیم اتاقوتعویض کرد اتاق بزرگ بوداما طبقه سوم تاصبح صدای نایت کلاپ کوچه پشتی نمیزاشت بخوابیم ،هرروزم خانومه پیام میدادبخاطر تعویض اتاق یجورایی بازبون بی زبونی ازما طلب پول میکردکه بنده جوابشودادم بالاخره مارو ول کرد،فقط دسترسیش خوبه به مترو اتوبوس،ورودی هتل زیرزمینه پله برقی داره که اکثرا خاموشه ،لابیش زیرزمینه ،فاقدنور،رستوران زیرزمین،اصلا بنظرمن سه ستاره هم نیست.شب اول تاصبح تواتاق ازسرما میلرزیدیم .هتلش قدیمیه مخصوصا سرویسهاش ،نظافت انجام میشد اما این خانوم ایرانیه تو رزروشن رو حواستون باشه درظاهرمهربون اما وقتی اتاقو تعویض کنه همش گیرمیده که بخاطر تعویض دارم جریمه میشم که ببینه میتونه پول بگیره ازتون .اتاقاش پرصداس از طبقات ،اتاقهای کناری وخیابون صدا میاد خیلی ،مخصوصا طبقات پایینش.بهرحال ما یه خواب راحت تواین هتل نداشتیم ،اتاقای کناری سیگار میکشیدن بوی سیگار کاملا تواتاق مابود،صحبت میکردن صداشون تو اتاق مابود من تابحال چنین هتلی ندیدم توعمرم.ممنون از شما که خوندین

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل لاینف کرنر
  فائزه
  نقدها:
  گزارش

  هتل لایف کرنر هتل کوچیک اما بسیار تمیز به همراه وسیله ها و امکانات تازه با پرسنل خوش برخورده که من از تمیزی این هتل به شدت راضی بودم. لابی هتل به شدت کوچیکه و فقط چند تا مبل داره. هر روز اتاقها تمیز میشد و نسکافه و چای و مواد شوینده توی اتاق گذاشته میشد. ما چون طبقه ی اول بودیم هیچ مشکلی با اینترنت نداشتیم و به خوبی اینترنت آنتن میداد و توی اتاقمون هم ازش استفاده میکردیم. رستوران هتل هم طبقه ی آخر بود که ما فقط وعده ی صبحانه اش رو استفاده کردیم خیلی ساده بود و تنوعی زیاد نداشت. درسته که از لحاظ لوکیشن دسترسی خوبی به مترو و اتوبوس داشت اما واقعا یکی از نکات منفی این هتل موقعیت مکانیش بود که اصلا محیط خوبی نداشت. حتی تور لیدر بارها به خانمها تاکید کرده بود که شبها تنها بیرون نرن. وقتی بعد از تاریکی میرفتی بیرون کاملا حرف لیدر رو متوجه میشدی که چرا نباید تنها بیرون رفت اصلاً محیط خوبی نداشت حتی پلیس سر خیابون دم مسجد وایمیستاد و از همه پاسپورت یا کارت اقامت میخواست. به نظرم این هتل حتی یه خیابون بالاتر هم بود باز بهتر از محیط اینجا بود. سر خیابون هتل داخل کوچه هم فروشگاه میگروس و شوک هستش و اطراف دور میدون پر از رستورانه که پیشنهاد میدم حتما نگاه کنید نوع طبخ غذا رو بعضیهاشون تمیز نبودن.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • اقامتگاه بوم گردی آویشار
  goli mohmdi
  نقدها:
  گزارش

  بوم گردی آویشار

  توصیه شده توسط کاربر

  مابه صورت تیم37نفره اومدیم که صاحب اقامتگاه اقای رجب پور به دروغ گفته بودن برای 40 نفربیشترم جادارن واتاقهامون 12متره که متاسفانه به زوربه 8مترمیرسید هراتاق ظریفت 3نفرداشت که 4نفرجلوی دستشویی اتاقهاجادادن صاحبش ادم فوق العاده خسیسه که برای آبجوشم پول میگرفتن هیچ خدماتی ارایه نمیدادن حتی ازگازم نمیشد استفاده کرد مکانش جای باصفاییس ولی اطاقهاش کوچیک وچوب نازک که صدای اطاق بغلی داخل اطاقه ارامش اصلا نداره پیشنهادبرای اقامت نمیدم

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل تولیپ پرا
  Atrizo a
  نقدها:
  گزارش

  در هتل گربه ها زیاد هستن و مادرم اصلا راحت نبود. ما در زمستون امدیم و ایرکاندیشن کار نمیکرد و هوای اتاق همیشه روی ٣١ درجه سانتیگراد بود و خیلی گرم بود و وقتی به رسپشن گفتم گفتن که باید پول بیشتر بدم تا اتاق رو عوض کنند. ما دفعه بعد به این هتل نمیایم. رسپشن روزی چند بار عوض میشد و هر دفعه که مشکلات رو میگفتم نفر بعدی می‌گفت به من چیزی نگفتن. ۵ روز اونجا بودیم ولی اصلا رسیدگی نکردن. نظافت اتاق خوب بود. کیفیت غذا معمولی بود.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل لادونیا آداکوله
  فائزه
  نقدها:
  گزارش

  هتل لادونیا آداکوله رو در عکسها دیده بودیم و فکر میکردیم هتلی خوب با امکانات زیاد باشه اما چیزی که در واقعیت بود هتلی قدیمی با سه آسانسور قدیمی و کند که برای اون تعداد مسافر خیلی خیلی کمه یکی از دوستانمون وقتی اتاقشون رو تحویل گرفتن توی اتاقشون پر از سوسک بوده که به رسیپشن اطلاع دادن و اتاقشون رو عوض کردن اما همه تا روز آخر نگران بودیم. اینترنت فقط در لابی آنتن میداد و به غیر از اون هیچ جا نمیتونستی از اینترنت استفاده کنی یکی از همسفرامون رو ما همیشه در لابی روی یک کاناپه میدیدیم و به شوخی میگفتیم از امکانات دیگه ی هتل هم استفاده کن. غذاهای ناهار اصلاً قابل خوردن نیست و ما برای ناهار به اسنک بار میرفتیم و همبرگر یا سیب زمینی سرخ کرده میگرفتیم حتی دسرها و سوپ هم خوشمزه نبودن. داخل اتاق مواد شوینده ی یکبار مصرف نیست و شامپو بدن و شامپوی سر هم با توی یه جا مایعی بود. ما شبها سردمون میشد که بهشون گفتیم سیستم گرمایش اتاقها کار نمیکنه گفتن هنوز راه ننداختن برای همین پتوی اضافه بهمون دادن که اصلا تمیز نبود. برخوردشون با ایرانی ها اصلاً خوب نبود و به ایرانی ها لیوان های یکبار مصرف برای صرف آب داده میشد در حالی که به میهمانان دیگر کشورها لیوانهای شیشه ای داده میشد. از ساحل نمیشد استفاده کرد چون سنگی بود و با اینکه میگفتن عمیق نیست ما ترسیدیم به ساحل هم تقریبا سه تا آسانسور عوض میکردی تا برسی یعنی از در اتاق تا ساحل نزدیک به بیست دیقه تو راه بودی. سه استخر و یه سرسره داشت که سرسره از ساعت 2 تا 3 فقط باز بود. همیشه هتل بوی غذا میده و بعضی مواقع قابل تحمل نبود. برنامه های انیمیشنشون هم یک ساعت بود و اصلا سرگرم کننده و خوب نبود. سالن ماساژ و اسپاش اصلاً تمیز نبود که هزینه اش هم 200 لیر بود و با تخفیف به 120 لیر هم رسونده بودیم که دیدیم کثیفه استفاده نکردیم. تنها حسن این هتل ویوی فوق العاده اش بود. مسافتش تا مرکز شهر زیاد بود اما جلوی در نگهبانی وایمیستادید هر چند دیقه دلموشهای مرکز شهر میومد که رنگ قرمز به مرکز شهر میرفت و همون شماره دلموش به رنگ آبی به سمت هتل برمیگشت به مبلغ 5 لیر. در کل اگر بار دیگه به کوش آداسی سفر کنم قطعاً به این هتل نخواهم رفت.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل مونامار بیچ
  فائزه
  نقدها:
  گزارش

  واقعیتی رویایی

  توصیه شده توسط کاربر

  هتل Munamar Beach Residence برای من یادآور یک هتل نقلی اما رویاییه. ما در تاریخ 30 مهر تا 2 آبان توی این هتل به مدت 2 شب و سه روز اقامت داشتیم که برام خاطره انگیز و فوق العاده بود. این فصل اکثر هتل های مارماریس تعطیل شده بودن و این هتل هم به خاطر ما باز بود و بعد از ما بسته میشد و خلوتی هتل باعث راحتی بیشتر ما بود. هتل 4 ستاره ی آل مونامار بیچ توی ساحل ایچملر واقع شده و کمی نسبت به مرکز شهر دورتر بود که با یه دلموش که از سر خیابون هتل رد میشد به راحتی در عرض 20 دیقه به مرکز شهر میرسیدیم. هزینه ی دلموش هم هر نفر 5 لیر بود. وعده های صبحانه ی متوسط و قابل قبولی داشت اما غذاهایی که توی وعده های ناهار و شام بود به ذائقه ی ما نمیخورد البته بعضی غذاهاشون بد نبود و میشد خورد اما من اکثرا سالاد و سیب زمینی سرخ کرده و دسر میخوردم به دلیل کرونا غذا رو خود پرسنل برامون میکشیدن و ما فقط از دور انتخاب میکردیم. هتلی بسیار تمیز با اتاق هایی که ویوی رو به دریا داشتن و یه استخر کوچیک که به دلیل داشتن ساحل اختصاصی دیگه از استخرش استفاده نکردیم. کارمندای هتل فوق العاده مهربون و صمیمی بودن و چون هتل خلوت بود دیگه باهامون دوست شده بودن. اتاق های هتل سیف باکس و مواد شوینده ی یکبار مصرف داشت و هر روز به طور مرتب تمیز میشد. همسر من چون کمی توی غذا سختگیره از روز دوم از مک دونالد نزدیک هتل و یه دونر فروشی ساندویچ میخرید که خیلی خوشمزه بودن.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل هرازدان
  فائزه
  نقدها:
  گزارش

  هتل هرازدان ایروان

  توصیه شده توسط کاربر

  ما وقتی میخواستیم تورمون رو بگیریم آژانس اصرار داشت هتل آنی سنترال رو بگیریم اما من قبلش عکسهای هتل رو توی سایتها دیده بودم و فقط هتل هرازدان رو میخواستم که با رفتن به این هتل دیدم که در انتخابم اشتباه نکردم. هتل تا مرکز شهر یعنی میدان هراپراگ بیست تا بیست و پنج دیقه پیاده راه بود برای کسایی مثل من که خیابون گردی دوست دارن فک نمیکنم زیاد سخت باشه با تاکسی های اینترنتی هم 600 - 700 درام تا اونجا قیمتش بود و اگر تاکسی رو از سر خیابون میگرفتید 1000 درام میشد. از لحاظ تمیزی باید بگم واقعا تمیز بود اتاق هاش هم نسبت به هتل آنی سنترال بزرگتر بود اتاق های آنی سنترال دلگیر بودن. (چیزی که از هم توری هامون در مورد هتل آنی سنترال شنیدم این بود که برای استفاده از استخرش که روبسته هم بود نفری 3000 درام باید میدادن.) کارکنان هتل بسیار مهربون بودن، همه جوره هم کمک میکردن. صبحانه هاش هم خوب بود و هر روز دو سه تا از غذاهای گرمش عوض میشد. توی اتاق هم سیف باکس وجود داشت و هم وسایل بهداشتی یکبار مصرف. من از این هتل خیلی راضی بودم و توصیه میکنم به کسایی که مرکز شهر بودن براشون مهم نیست از اقامت توی این هتل لذت ببرن. اگر سری به این هتل زدید به آنای مهربون غریق نجات هتل هرازدان هم سلام من رو برسونید.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل ریدل
  HT
  نقدها:
  گزارش

  من برای بار سوم به استانبول میرم و بیشتر دنبال سفری کم خرج هستم و زیاد هتل برام مهم نیست ، این هتل تو اکثر تورها کمترین قیمت رو داره و من انتظار یک مسافرخانه افتضاح رو داشتم که اینطور نبود. البته که اصلا نمیشه هتل های استانبول رو با هتل های کشورهای توریست پذیر دیگه مقایسه کرد و اکثرا ستاره غیرواقعی دارن یا تصاویرشون در سایت‌ها مربوط به سالهای اول تاسیس هست و واقعی نیست.

  نکات مثبت :
  یکی از رسپشن ها ترکی ، فارسی و انگلیسی بلد بود (بد اخلاق هم نبودند)
  صبحونش با توجه به قیمت‌ هتل خوب بود و سلف بود.
  به ما که دو نفر بودیم اتاق 4تخته دادن (فکر کنم شانسی)
  نزدیکی به ایستگاه مترو Halic که روی پل هست
  سوپر مارکت های اطراف اجناسو با قیمت مناسب میدن
  قیمت مناسب هتل

  نکات منفی :
  فاصله از مرکز شهر بصورت پیاده زیاده و از مراکز خرید هم دور است
  آسانسور نداره و راه پله یکم تنگه
  محله اش مناسب خانواده نیست زیاد (ما مشکلی ندیدیم و تا حدود 11 غذاخوری ها باز زودند اما تاریک و یکم جو نامناسب داره)

  سشوار ، tv ، safebox ، کمد و یخچال (ضعیف) داشت.
  هرروز میومدن ملحفه هارو مرتب و سطل دستشویی رو خالی میکردن در صورتی که روزانه لزومی نداشت ( نمیدونم نکته منفی هست یا مثبت)

  در کل اگه میخواین صبح بزنین بیرون و شب یا غروب بیاین کاملا خوبه و نگران نباشید.
  اما اگه میخواین نصف روز تو هتل رلکس کنید ، دنبال گزینه دیگه ای باشید.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل تحت پالاس
  حامدصالحی
  نقدها:
  گزارش

  خاطرات اقامت در هتل تحت پالاس وان

  توصیه شده توسط کاربر

  این هتل که توسط یکی از دوستان به بنده پیشنهاد شد در مرکز خیابان جمهوریت و نزدیک تمام مراکز مهم خرید و رستوران ها واقع شده است.
  قیمت مناسب،رعایت کامل پروتکل های بهداشتی،میز صبحانه متنوع ،پرسنل مودب ،اینترنت با سرعت مناسب و دسترسی عالی به مراکز تجاری از مهمترین ویژگی های مثبت این هتل هست.
  و یکی از نکات منفی مسلط نبودن پرسنل به زبان فارسی و انگلیسی هست.و نکته منفی دیگر نبودن آب میوه در یخچال هتل بود.
  اما در مجموع از هتل راضی بودم و برای سفر بعدی ام به شهر وان ،مجددا در این هتل اقامت خواهم کرد.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل نیپون استانبول
  دنیا
  نقدها:
  گزارش

  هتلی خوب در نزدیکی تکسیم

  توصیه شده توسط کاربر

  دوستان من و همسرم در آبان ۱۴۰۰ به مدت ۵ شب در هتل نیپون اقامت داشتیم. چون خیلی از نظرات دوستان استفاده کردم تصمیم گرفتم من هم بنویسم تا بقیه استفاده کنند. هتل نیپون واقعا هتل خیلی خوبی هست نسبت به هتل های دیگه که خیلی از دوستان و همسفران ما اونجا اقامت داشتند. انتظار یک هتل ۴ ستاره واقعی نداشته باشید اما واقعا صبحونه و تنوع عالیه، برخورد پرسنل فوق العاده و دسترسی و آرامش منطقه هم عالی؛هر روز اتاق تمیز و شارژ میشه با چای و نسکافه و آب و شامپو و لوسیون رایگان. فقط با خودتون دمپایی ببرید چون دمپایی اونجا ازین روفرشی هاست خیس بشه براتون دردسره. دوستاتی که با خانواده میرن اینو درنظر داشته باشید هتلهایی که کنار کافه ها هستن واقعا اصلا مناسب خانواده نیستند ما چندین مورد دیدیم هتلشون کنارش کافه بود و چون افرادی که اونجا هستند حال و روز درستی ندارند برای خانواده ها مشکل پیش اومده بود و از صدای آهنگ تا ساعت ۲ و ۳ نیمه شب خواب نداشتن پس اینو حتما درنظر بگیرید. در مورد غذاهای استانبول هم خواهشا گول سایتهارو نخوردید که غذاهای به یادماندنی استانبول ما هرچی بود امتحان کردیم اصلا ازین خبرا نبود. اسکندر کباب خواهشا نخورید فقط پول می ریزید بیرون. انگار ی چیزی مثل پوست گاو برداشتن گذاشتن روی نون لواش خیس شده که بهش حجم داده فکر میکنی قطر کبابه اما دل غافل که کلا نون لواش. غذای دیگه مهلجون برداشتن ی نون آوردن روش آب خورشت ریختن و چند تیکه سبزی و فلفل دلمه شد غذا. مک دونالد هم که خیلی خیلی کوچیک و با مزه معمولی. کافه دوما نرید شیرینی و دسرهای پایین ترین نقطه شهرتون از اینا خوشمزه تره. فقط باقلوا رو تو دوما امتحان کنید خیلی خوشمزه ست گول ظاهر عکس غذاها و دسرها رو در استانبول نخورید. توی تورهای اونجا بهتون تور آنادولو گفتند حواستون باشه میگن پرلوکیشن ترین تور اما فقط از کنار لوکیشن ها رد می شید میگن اون که رد شدیم این بود فقط پل بغاز خوب بود تو این تور. برای تبدیل ارز حتما چند جا قیمت بگیرید خیلی قیمتهاشون متفاوته. اینم بگم در مورد غذاها بدونید که اونا به کباب تابه ای ما میگن کوفته فقط فرقش اینه اونا خیلی با قطر زیاد درست میکنند این غذاشون باز از بقیه بهتر بود. ما روز آخر فهمیدیم داخل استقلال رستوران شاندیز و ریحون غذای ایرانی داشتند که دیکه دیر شده بود و حسابی هم معده مون داغون شد هم پولمون به غذاهای مسخره اونا دادیم. اکثر غذاها رو تست کردیم خواهشا شما پولتون هدر ندید. دوستان استانبول کارت هم حتما بخرید برای مسیرها واقعا باصرفه ست. در مورد خرید هم روز سه شنبه پاساژ اوت لت الیویوم حراج داره چیزهای خوبی میتونید بخرید. برای لوازم آرایشی و بهداشتی هم فروشگاه واتسون از همه قیمتهاش مناسب تره و تنوع جنسش هم خوبه. من سعی کردم هرچیزی برای خودم پیش اومد و مهم بود براتون بنویسم امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار بگیره.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • کریستال واترورد ریزورت اند اسپا
  ELI
  نقدها:
  گزارش

  هتل کریستال واتر وزد

  توصیه شده توسط کاربر

  تاریخ سفر 1400/07/17
  با سلام و احترا م. منم خواستم به نوبه خود تجربه سفر به این هتل را با شما به اشتراک بزارم.خب ما با پرواز اسپارتا رفتیم 11 پرواز بود تقریبا ساعت 2 بامداد رسیدیم تا مسافرین جمع بشن ساعت 3 به سمت هتل راه افتادیم که دقیقا با نیم ساعت استپ میان راهی ساعت 6 صبح رسیدیم هتل.
  خب هتل بسیار بزرگ و شیک می باشد. ساعت 9 به ما دستبند دادن که میتونستیم از تمام خدمات هتل استفاده کنیم. چمدونهارو در لابی نگه داشتن. ما صبحونه خوردیم و بعد هم به پارک آبی رفتیم. صبحانه با تنوع بسیار بالا و خوش طعم سرو میشد که بسیار لذیذ بود.اما بابت وعده های ناهار و شام بگم خدمتتون که خیلی با مزاج ما ایرانیها جور در نمیاد.نهایتا بین این همه غذا و تنوع دو سه مدل غذا باب میلتون میتونید پیدا کنید.اما از نظر دسر و میوه بسیار عالی بود. در طی روز انواع آب میوه ها کباب ترکی اسنک سیب زمینی سرخ شده بستنی و ... ارائه میشد قابل ذکر که باقلواهای بسیار خوشمزه ایی داره. 9 تا 10 شب گروه انیمیشن بود که واقعا زیبا بود. موسیقی همه روس و انگلیسی بود. و اصلا برای ایرانیها بابت پخش آهنگ ارزشی قاِل نبودند. .پارک آبی و استخر خیلی تمیز و خوبی داشت.اگه اهل تفریحات آبی هستید این هتل بسیار مناسب هست .ساحل اختصاصی و خیلی هم مرتب بود مسیر تا ساحل هم قشنگ و لذت بخشه.ما کلا 3-4 ساعت بیرون هتل بودیم و کلا از هتل و تفریحاتش استفاده کردیم.اتاقها همه نور گیر و بالکن داره.تست کرونا 250 لیره که همون روز اول ازتون دریافت میشه. اما اگه آشنا پیدا کنید تستش نفری 150 لیره.و بگم که آنتالیا شهر خرید نیست به نظرم وقتتون برای خرید هدر ندید. ما روز آخر ساعت 1 چک اوت شدیم از طرف خود لیدر ما رو برای خرید به آنتالیا بردن که من پیشنهاد میکنم اگه رفتید آنتالیا به پاساژ مارک آف انتالیا برید . و درآخر هم بگم هوا فوق العاده خوب و گرم بود در واقع عالی بود. به سایت های آب و هوایی خیلی اعتماد نکنید ما قبل از حرکت تمام سایت ها 3-4 روز از سفر بارندگی با طوفان زده بودند. که هیچ خبری حتی از هوای ابری نبود.به نظرم مهر بهترین زمان برای سفر به آنتالیا هست.به ما که خیلی خوش گذشت.امیدوارم که مطالب مفید واقع بشه و به شما هم کلی خوش بگذره.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • پاین بی هالیدی ریزورت
  فرزانه خلج
  نقدها:
  گزارش

  هتلی قدیمی با طبیعتی زیبا

  توصیه شده توسط کاربر

  من به همراه پسرم و دوستانمون به مدت سه شب آبان ماه در این هتل اقامت داشتیم.
  هتل دارای مساحت بزرگی هست و در فاصله حدود ده کیلومتری خود شهر کوشی اداسی و چند صد متری پارک آبی کوشی اداسی هست.
  به راحتی میشه از درب هتل با دلمون شماره یک که هر ده دقیقه از هشت صبح تا یازده شب رد میشه به شهر تردد کرد و حدود ده دقیقه ای به مقصد رسید پس از این لحاظ مشکلی نداره و دور نیست.
  بزرگی مساحت و چشم انداز زیبای هتل که از نقاط مختلف اون قابل مشاهده هست از نکات مثبت این هتل هست.ما سه روز پر از آرامش و به دور از شلوغی شهر رو در این هتل تجربه کردیم که البته سفر در آبان ماه و خلوتی هتل هم بی تاثیر در این موضوع نبود که من خودم به شخصه دوست داشتم و ای ممکن هست دیگران حوصله ازشون سر بره به خصوص اینکه برنامه شبانه هتل هم تعطیل شده بود.
  کارکنان هتل بسیار خوب بودن ما ساعت پنج صبح به هتل رسیدیم با اینکه تحویل اتاق ها دو بعد از ظهر هست بلافاصله پذیرش رو انجام دادن و دستبندهارو به دستمون زدن تا بتونیم از امکانات هتل استفاده کنیم اما تحویل اتاق رو گفتن که ساعت هشت رزروشن اصلی انجام می‌دهد.
  بعد از یه گشت کوچیک در هتل و خوردن قهوه وقتی همه برای سرو صبحانه رفته بودن ما از خلوتی استفاده کردیم و از رزوشن اصلی که تازه رسیده بود کلید اتاق هامون رو تحویل گرفتیم و به اتاق هامون رفتیم.
  اتاق ها تمیز و با چیدمان خوبی بود که ما رو راضی کرد یه تخت دبل با دو تاصندلی و یه میز عسلی ،تلویزیون،وان،سشوار و یه تراس بزرگ با دو تا صندلی و میز ملزومات اتاق رو تشکیل میداد اما اتاق رو به باغ بود که خودمون استاندارد انتخاب کرده بودیم ولی در هتل خواستیم تغییر بدیم که به دلیل مواجهه با آخر هفته ترکیه و شلوغی هتل تمام اتاق های رو به دریای هتل رزرو بود. ساختمان اصلی هتل که شامل لابی و رستوران‌ها و استخر داخلی هتل میشد از ساختمان اتاق ها جدا بود که یه نکته مثبت بود که باعث می‌شد شلوغی هتل آرامش فضای اتاق هارو به هم نزنه.
  یه اسنک بار هم در تراس طبقه اول بود که از ساعت دو تا چهار غذاهای فست فودی سرو می‌کرد.
  رستوران اصلی هم در طبقه اول بود که چهار وعده غذا ارایه میداد.
  چندین نوع غذا و سالاد و پیش غذا و دسر و میوه در هر وعده سرو می‌شد که در اکثر وعده ها تکراری بود فقط یک شب چند غذا و دسر جدید داده شد.
  یک رستوران هم داشت که با رزو قبلی غذای ایتالیایی ،ترکی و دریایی سرو می‌کرد که ما رزرو نکردیم متاسفانه .
  کنار رستوران عصرها بستنی و انواع شیرینی با چای و قهوه داده میشد.
  استخر داخل لابی کاملا خلوت بود،استخر داخل حیات ظهر ها کمی شلوغ تر بود
  ساحل بسیار زیبا و تمیز و آرام هتل رو به شخصه به استخرها ترجیح میدادم
  اکثر مهمانهای هتل خارجی بودن یعنی غیر ایرانی
  یک پارک ابی زیبا هم داخل محوطه هتل بود که متاسفانه تعطیل بود.
  هتل لوکسی نبود اگر اهل هتل های لوکس هستید اما هتل تمیز و زیبایی بود که موقعیت و طبیعت زیبای اون رو من در هتل های دیگه کوشی اداسی ندیدم.
  یه سری اقامتگاه های ویلایی مجزا هم داشت که ما ندیدیم.
  کلا به نسبت قیمت به نظرم خیلی خوب بود و من به شخصه از اقامت در این هتل لذت بردم به خصوص ساحل بسیار زیبا و شنی هتل که امکان شنا رو در آب زلال و رویایی دریای اژه فراهم می‌کرد. منظره و چشم انداز دریا و طبیعت اطراف هم کم نظیر بود.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • بوتیک هتل پهلوان رزاز
  Hamed.rb
  نقدها:
  گزارش

  اقامتگاه پهلوان رزاز

  توصیه شده توسط کاربر

  این اقامتگاه در نزدیکی مولوی تهران هست و محیط آرام و دوست‌داشتنی داره اتاق ها به بهترین شکل بازسازی شده و بسیار تمیز هست حدود ۱۰ اتاق با طراحی های مختلف در ۲ طبقه داره .
  اینجا با رزرو یک اتاق برای هر شب صبحانه رایگان دارید و چای و نسکافه بصورت نامحدود و رایگان برای شما فراهم هست.
  نکته جالب اینه که قوانینی شبیه هاستل داره یعنی باید هرچیزی میخوری ظرفش هم خودت بشوری و اگر بخوای خودشون براتون انجام بدن شامل هزینه میشه .
  تمامی وسایل مورد نیاز برای آشپزی وجود داره و یه یخچال بزرگ جدا از یخچال کوچک درون اتاق در آشپزخانه موجود هست .
  برای گرفتن غذا اگر خودتون نخواهید بپزید ۲ منو فست فود و ایرانی هست که میتونید سفارش بدید که از بیرون براتون بیارن قیمت های منو کم نیست ولی باتوجه به کیفیتی که ما فکر نمیکردیم ارزشمند هست.
  برای صبحانه ورود برای عموم آزاد هست ولی بعد از ساعت ۱۰ دیگه این فضا تنها برای افراد دارای اتاق میشه .
  از نکات مثبت میشه به موارد زیر اشاره کرد:
  رفتار مودبانه
  تمیزی اتاق ها
  جو آرام و دوست‌داشتنی
  زیبایی در طراحی و معماری
  داشتن پارکینگ اختصاصی البته با فاصله ۲۰۰ متری
  درصورتیکه از نوشیدنی های داخل یخچال اتاق یا خود اقامتگاه استفاده کنید با قیمت درج شده روی آن برای شما محاسبه خواهد شد
  از نکات منفی :
  نبود کافی شاپ یا رستوران در خود اقامتگاه بطوری که برای چای و نسکافه خودتان یا باید کیکی چیزی بیارید یا از سوپرمارکت نزدیک اقامتگاه خرید کنید که بسیار کوچک و از نظر تنوع حداقل هست.
  درصورتیکه ماشین دارید به دلیل باریکی خیابان
  جلو اقامتگاه تخلیه وسایل کمی سخت است البته اگر وسیله زیاد دارید.
  برای تایم صبحانه به بعد تنها پخش موسیقی غز بلندگو در آنجا وجود دارد و سرگرمی دیگری وجود ندارد تنها میتوانید از آرامش آنجا استفاده کنید.
  قیمت حدودی این اقامتگاه ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان باتوجه به نوع اتاق برای هر شب بود.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل لارا فامیلی کلاب
  Farnaz Mim
  نقدها:
  گزارش

  سفر هفته اخر تابستان۱۴۰۰

  توصیه شده توسط کاربر

  هتل انتخابی ما در تاریخ مورد نظر پر بود و به پیشنهاد آزانس این هتل انتخاب کردیم
  سفر ما ۶ شب و ۷ روز بود
  اتاق تمیز بود و ویو و بالکن خوبی داشت { اما ما به غیر از خواب داخل اتاق نبودیم }
  تنوع صبحانه عالی بود برای ناهار و شام سلیقه ما غذاهای گوشتی و مرغ اونا نبود اما بازم تنوع انقد زیاد بود که کامل سیر می شدیم چند وعده رو هتل رامادا ریزوت رفتیم برای تنوع
  یک شبم رستوران ایتالیایی رو رزرو کردیم { یک دفعه ایگان }
  استخر خوبی داشت
  تو مدتی که ما اونجا بودیم فقط یه مورد گروه ایرانی دیدیم که روز اخرشون بود و ارامش هتل بهم ریخته بودن { که خدارو شکر رفتن }وگرنه بیشتر مسافرا روس بودن
  از کافه ساحلم حتما استفاده کنید ما عصرا برای بیلیارد و والیبال ساحلی میرفتیم شبم برای برنامه که روزای اول گروهشون خوب بود بود اما از شبای بعدش علنا برنامه خاصی نداشتن و از خود مسافرا رو سن استفاده میکردن که به نظر من تنها نقطه ضعف هتل بود
  من قبل رفتن یکم بابت منطقه لارا نگران بودم چون هتل انتخابی ما کمر بود اما به محض رسیدن خیالم راحت شد از باقلواهای هتلم حتما بخورید که خیلی خوشمزه بودن

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • دلفین بی ای گرند ریزورت
  مهدی
  نقدها:
  گزارش

  سلام
  من به اتفاق همسرم و خواهر و همسرشون چهارنفری در ابان 400 به مدت شش شب در این هتل اقامت داشتیم که در چند سطر برا دوستان توضیح میدم و اینم بگم این چهارمین بار هست که ما برای تعطیلات به انتالیا میریم.
  ابتدا پروازهای مختلفی بوود که ما به خاطر قیمت پایین و ورود به فرودگاه انتالیا پگاسوس رو انتخاب کردیم که از فرودگاه امام با یک ساعت تاخیر در ساعت 6 صبح حرکت کرد که بعد از نزدیک 2.5 ساعت در ادنا توقف 45 دقیقه ای مجددحدود یک ساعت بعد به فرودگاه انتالیا رسیدیم .پرواز نسبتا خوبی بوود البته نسبت به قیمت .پذیرایی اصلا نداشت .یک اب 2 یورو بخاطر همین برا خودتون حتما خوراکی ببرین بالا. خود هواپیما بوینگ ام دی بوود که با سان اکسپرس فرقی نداره و تنها فرقش پذیرایی و البته قیمت2 م پایین ترشه.
  فرودگاه نسبتا خوبی هست که تمام اجناس داخل فری شاپ غیر از چند قلم گرونتر از توی شهر هست خصوصا لوازم ارایش و عطر و ادکلن.
  جلوی درب لیدر تور منتظرمون بوود که با یک ون مارو به سمت هتل دلفین بیگرند برد .حدود ساعت 12 ما داخل هتل بودیم که مدارکمون رو دادیم برای چک این که با برخورد بسیار خوب پذیرش انجام شد و دستبند های هتل رو بهمون دادن و راهنمایی کردن که تا ساعت 2 که اتاق حاضر میشه از امکانات هتل استفاده کنیم.
  من قبلا هتل کروانسرای لارا-گرانادا لاکچری بلک-پالما پاشا ریزورت بودم که میتونم بگم این هتل واقعا عظمت و بزرگیش از اونا بیشتر بوود .
  پس از پذیرش یه چرخی توی محوطه زدیم که چندین استخر بزرگ داشت خصوصا که یک استخر تقریبا اب گرم روباز تو این فصل سال بوود . یه استخر بزرگ سروپوشیده اب گرم هم در طبقه پایین هتل که واقعا همشون خیلی تمیز بودن ویه پارک ابی بزرگ با چندین سرسره بزرگ و هیجانی که واقعا لذت بخش بوود و رودخانه بزرگ و طولانیش و همچنین یه پارک ابی نسبتا بزرگتری نسبت به هتل های قبل بوود و یه پارک ابی خاص اطفال که واقعا عالی بوود تنها میتونم بگم که سرسره های ابی هتل گرانادا لاکچری به خاطر اینکه شما تابالا 113 پله(البته پله های خیلی نرم که مسن ها هم میومدن بالا) رو نمیخواد بری و اسانسور گذاشتن بهتر بوود وگرنه این هیجانش واقعا بیشتر بوود.
  محوطه بسیارزیبا پر از درخت و فضای سبز بسیار عالی و یک ساحل شنی و اسکله زیبا
  که در کنار ساحل چیزی که خیلی زیاد بود تخت و صندلی که به هیچ عنوان کنار ساحل و استخرها کمبودی از این نظر نبود.
  این هتل چندین رستوران و اسنک بار داره که رستوران اصلی بسیار بزرگ از ساعت 7-10 صبحانه.1-2.5 نهار و 6تا 9 شام داره و برای شام دیرقتش کافیه زنگ بزنین براتون بدون هیچ هزینه اضافی انواع ساندویچ و آب میوه میارن درب اتاقتون.
  از تنوع غذایی بگم که تقریبا اکثر غذاهای بین المللی رو با کیفیت نسبتا خوب داشت و ذایقه ما ایرانی هایم توش بوود مثلا تو این شش شب سه شب گوشت گوسفند رو پخته بوودن که واقع لذیذ بوود و کباب های کوبیده و جوجه های اتیشیش که با ذغال پخته میشد هم عالی بوود البته انواع پخت ماهی-مرغ-استیک-همبرگر- و غذاهای زیاد دیگه هم بوود که تمام ذایقه هارو پوشش میداد .
  دسر های خیلی زیادی داشت که به جرات میشه گفت فقط 20 نوع باقلوا با کیفیت عالی و شاید نزدیک 30-40 نوع کیک و دسرهای دیگه
  انواع نون ها و خوراک های ترکی و سالادهای مختلف و میوه های فصل وآب میوه های مختلف با غذا سرو میشد
  صبحانه و نهار وشام به همین روش بوود فقط به خاطر کرونا تمام سرویس دهی و غذاها رو خودشون هر چقد میخواستین با برخورد عالی میدادن.
  میرسم سر اسنک بارها که همشون باز بودن و خدمات میدادن یه اسنک بار از ساعت 10-6 عصر اسنک با ژامبون و این چیزا میداد یکی دیگه کباب ترکی یا همون دونر کباب یکی دیگه میوه برش کرده یه کافه بستنی بوود که بستنی و اب میوه طبیعی از ساعت 11-3 میداد یه رستوران دیگه از ساعت 11-3 تومحوطه غذاهای باربیکیو و پاستا و سالادهای مختلف و باقلوا میداد یه رستورانم داشت که ایرانی ها خیلی طرفدارش بودن که ساعت 3-5 فقط کباب لقمه و جوجه کباب با نون لواش میداد که واقعا عالی بوود حیف که برنج ایرانی نداشتن و گرنه روزای اخر که دلت غذای ایرانی میخواد یه پرس میزدی که کباب داغ و چرب و نون لواش عالی بوود .
  تمام پذیرایی ها توسط خودشون انجام میشد کافی بوود فقط بنشینی سریع میومدن و واست انجام میدادن حتی تو دورترین نقاط هتل که یک سری اسکیت سوار میومدن و برات میاوردن در اخر این رو بگم که هرجا بوودی فقط کافی بوود اراده کنی خوراکی مهیا بوود.
  یه شکلات بار هم داشت که داخل سالن اصلی از ساعت 3-6 سرو داشت که عالی بوود.
  میتونم بگم که تو هتلهایی که رفتم تا الان این تو خوراکی اول بود بعدش گرانادالاکچری بلک
  از نظر محوطه و اسنک بار این هتل
  استخرو سونا و حمام ترکی تقریبا با گرانادا برابرن البته گرانادا حمام ترکی و سونا بهتری داره الباقی پایین ترن اون دوتا هتل دیگه
  پارک ابی دلفین هیجانش بیشتره اما گرانادا رفتن بالا با اسانسور بهتری داره اما دلفین پارک ابی بچه ها بهتره
  اتاق نسبتا بزرگی البته رو به شهر و تمیز و مرتبی داره که هر روز مینی بار رو رایگان پر میکنن و اتاق رو تمیز میکنن یه نکته هم اینه که روز اول یه انعام بزارین رو تخت برا خانه دار تا روز اخر اتاق رو هر روز تزیین میکنن براتون .
  موسیقی هر شب از ساعت 8-12 شب بوود که به خاطر کرونا تو فضای باز انجام میشد
  ورزش های ابی و گروه سرگرم کننده هم از ساعت 11-3 تقریبا برنامه داشتن که مختصر بوود
  برای خرید هم بازارهای نزدیک واقع قیمتاشون چند برابر بوود که اگه تا سر خیابون برین یه سری دستگاه هست مثل عابر بانک که کارت اتوبوس براتون صادر میکنه که بعدش باید حس کدتون رو باهاش سینک کنین که بتونین استفاده کنین هر نفر یک دونه اگرم حوصله نداشتین برین هایپر مارکت ها یا چند تا دکه هست که همشو انجام میدن 25 لیر که میشه رفت و برگشت تو شهر خواستینم میتونین دایمش رو بگیرن و با همون دستگاهایی که گفتم شارژش کنین خیلی راحت فقط بگم فقط تنها بازاری که ارزش داره بذین دپو مال(اتلت مال)
  هست که همه چیز رو داره و کامل هست و به هیچ عنوان تور خرید رو نرین چون هم وقتتون گرفته میشه و همم 15 دلار باید نفری بدین و هول هول سه تا بازار رو برین
  و تو این یک مورد به هیچ عنوان به حرف لیدر نکنین که تو وقت و پولتون ضرر میکنین.
  الباقی تورها هم به همین شکل بمونین تو هتل و لذت ببرین پارک ابی لند اف لجند هم همینه یکم بزرگتر
  فقط اگه بتونین از سر خیابون یه رودخانه خروشانش رو با قیمت کمتر بخرین یکم بهتر از الباقی تورهاشه و هرکارکردین فقط روز اول تصمیم نگیرین برین فرداش تحقیق کنین بعد تور بخرین جو زده نشین همون بدو ورود خخخخخ
  تست کرونا تو برگشت رو هر قیمت دلشون بخواد میگیرن اما قیمت مناسبش 180 لیره که میان جلو هتل میگیرن و فقط تو دهان وابتدای بینی که جوابشم 2 ساعت بعد میفرستن
  البته قیمنت کمترم هست که نیاز به تحقیق داره و پیدا کردنش که یکم تحقیق داره
  پولاتونم اصلا صرافی و هتل چنج نکنین رفتین خرید ال سی واکی کی با ریت بالا برمیداره
  در نهایت دنبال تکس فری هم نباشین هر دفعه به یه عنوانی تو فرودگاه نمیدن بهتون
  و نکته اخر اگه خواسته باشم جمع بندی کنم ابتدا دلفین بعد گرانادا و اون دوتای دیگه انتخاب بهتری با اون قیمت دارین و این زمان ابان هوا عالی بوود روزها 24-30 درجه و شبها 15-18 درجه
  ببخشید که هر چی به ذهنم رسید رو نوشتم امیدوارم کمکتون کرده باشم .برید و لذت ببرین
  از لست سکند هم خیلی ممنونم که تو تمام سفرهام تونستم سفر با هزینه پایین و بهترین کیفیت رو داشته باشم.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل اسمارت ازمیر
  فرزانه خلج
  نقدها:
  گزارش

  هتلی خوب با دسترسی عالی

  توصیه شده توسط کاربر

  من و همسرم به همراه پسرم در تاریخ ۷ابان ۱۴۰۰به مدت سه شب در این هتل اقامت داشتیم.
  اول در مورد موقعیت هتل اگه بخوام براتون بگم این هتل در منطقه کوناک ازمیر و خیابان فیضی پاشا قرار داره. یک محله با بافت قدیمی ،اما باید اعتراف کنم بهترین لوکیشن ممکن رو برای کسانی که مثل ما ترجیح میدن از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنن داره.مسافت ۵دقیقه ای پیاده روی تا ایستگاه مترو باسمانه و همینطور ایستگاه قطار باسمانه که به دنیزلی ختم میشه و همینطور مسافت یک ربع پیاده تا دو اسکله پاسپورت و کناک باعث شد که ما این هتل رو انتخاب کنیم،در ضمن محله بالسانجاک که یه محله توریستی و تفریحی در ازمیر محسوب میشه در مصافت خیلی نزدیک از این هتل قرار داره که با یه پیاده روی ۲۰دقیقه ای میتونید به اونجا برید،
  در رابطه با خود هتل هم باید گفت که در مقایسه با قیمت بسیار تمیز و قابل قبول هست ،اتاق ها هر صبح بلا فاصله بعد از ترک اتاقمون تمیز و مرتب می‌شد، لابی هم تمیز و شیک بود، رستوران هتل هم مدرن و زیبا بود.
  داخل اتاق ها تخت و وان و سشوار قوی،اینه قدی و یک تلویزیون که داخل اینه بود به همراه یک میز و صندلی تحریر قرار داشت،مینی بار پولی بود و یک صندوق هم در کمد وجود داشت.اندازه اتاق ها هم خوب بود.
  صبحانه قابل قبول بود
  انواع ژانبون،مربا،پنیر،سوسیس،تخم مرغ،بورک،خشکبار،شیر،انواع قهوه و چای و نان سرو می‌شد دستگاه برای داغ کردن نان و درست کردن اسنک وجود داشت،کارکنان خوب و وظیفه شناس بودن
  در مجموع باید بگم که ایراد خاصی ندیدم و همه چیز خوب بود

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل بزرگ پارسیا قم
  مریم
  نقدها:
  گزارش

  هتل پارسیا قم

  توصیه شده توسط کاربر

  هتل پارسیا قم یک هتل 4 ستاره در قم هست که ما قبل از ورود اینترنتی رزرو کردیم.ما ساعت 7شب رسیدیم که بلافاصله اتاق را به ما تحویل دادند. رفتار پرسنل بسیار خوب بود. اتاق بزرگ و تمییز بود. سیفتی باکس و چای ساز و یخچال داشت که البته در یخچال فقط دو تا آب معدنی کوچک بود. به نظرم تقریبا همه امکانات هتل خوب بود و یک مشکل بزرگ داشت و اینکه صدای حرف زدن و تلویزیون اتاق کناری کاملا در اتاق ما شنیده میشد که به نظرم این برای یک هتل مشکل بزرگی هست. البته مشکلات دیگر مثل اینکه اتاق سه تخته بود ولی حوله بزرگ فقط یک عدد بود، خمیر دندان وجود نداشت. صبحانه هتل هم تقریبا خوب بود و تنوع صبحانه هم خوب بود. در کل ما راضی بودیم و فقط اگر مشکل صدای اتاق کناری وجود نداشت.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • بوتیک هتل راوی
  Roya.noori
  نقدها:
  گزارش

  بوتیک هتل راوی

  توصیه شده توسط کاربر

  با من همراه باشید که اینبار برویم به خانه تاریخی با قدمت 230سال که یادگاری ارزشمند از دوران زندیه است..
  در سفر به شیراز بعد از کلی گشت در سایت های مختلف انتخاب نهایی برای اقامت مان بوتیک هتل راوی شد..
  اولین تجربه بوتیک هتل ما با این خانه تاریخی رقم خورد..
  بوتیک هتل راوی با بافتی کاملا سنتی دارای سه ضلع با معماری دوران زندیه، قاجاریه و پهلوی می شود که در سه طبقه ساخته شده و دارای حیاطی بزرگ و دلباز و 6 اتاق است.
  هر یک از اتاق ها در راوی داستانی دارد و اسمی زیبا از زنان موفق هر دوره از تاریخ که انگار اتاق روح دارد.
  اتاق فیروز با سه پنجره تمام قد روبه حیاط..
  اتاق دولتشاه،اتاق ملک شاه،اتاق شهدخت،اتاق سلما،و زیباترین و قدیمی ترین اتاق ،اتاق پری جهان..
  اتاقی که ما برای اقامت انتخاب کردیم اتاق فیروز بود در ضلع پهلوی و رو به حیاط زیبای راوی..
  شاید اوایل فکر میکردیم یک جای شیک برای اقامت است اما داستان راوی با تمام هتل هایی که تجربه کرده بودیم فرق داشت..
  اینجا مسافر نبودی مهمان بودی،خانه پر بود از حس زندگی و اهالی خانه مانند دوستان و اعضای خانواده..
  بوتیک هتلی که با عشق خانواده ای دایر شده..
  اتاق ها شامل حمام و سرویس توالت فرنگی بسیار مرتب با امکانات کامل و سیستم اسپیلت برای خنکی و گرمی اتاق ها..
  اقامت همراه است با سرویس دهی صبحانه که بسیار عالی بود،و طی 5روز اقامت ما هر صبح به علاوه صبحانه مفصل یک روز آش مخصوص شیراز و یک روز حلیم و بقیه روزها املت مخصوص..
  برای بقیه وعده های غذایی میتوانید از قبل هماهنگ کنید که از غذاهای خانگی و محلی برایتان سرو شود..
  ما دو وعده غذا را در راوی سفارش دادیم یکی روز اول دمی گوجه با شامی و سالاد شیرازی و دوغ و وعده روز آخر قورمه سبزی و یک وعده کتلت برای تو راهی برگشتمان به سنندج..
  که کیفیت همه وعده ها خوب بود.
  هزینه وعده های غذایی جدای از اقامت است و فقط اقامت شامل صبحانه بی نظیرشان میشود..
  یکی دیگر از مزیت های راوی راهنمای گردش در شهر است و برای ماشین گرفتن دچار دردسر نمیشوید..
  چون راوی در بافت قدیمی و کوچه پس کوچه های شیراز است شاید ماشین گرفتن سخت باشد اما با وجود این راه حل دیگر نگران این قضیه نباشید.
  ما برای گشت های شهری و تخت جمشید هم با خود پرسنل راوی هماهنگ کردیم و راحت تردد میکردیم.
  یکی دیگر از قشنگی های راوی دورهمی های شبانه با مهمان ها و صاحب راوی و گفتگوی دلنشین در دل شب با موسیقی ملایم در حیاط و پشت بام راوی بود..
  به علاوه اینکه پنج شنبه ها در پشت بام زیبای راوی فیلمی پخش میشود و دورهم مهمان های راوی از دیدن فیلم لذت میبرند.
  خلاصه اینکه در سفرنامه بیشتر از این بوتیک هتل زیبا خواهم گفت.
  به نظرم اگر قصد سفر به شیراز را دارید انتخاب و اولویتتان برای اقامت راوی باشد که با خاطره بسیار خوب سفرتان سپری شود.
  بوتیک هتل راوی در استان فارس، شهر توریستی و گردشگری شیراز، خیابان حضرتی، کوچه بیستم، جنب مجتمع تجاری شهر، فرعی 20/10 واقع شده است. که در شهریور ماه سال 1399 افتتاح شد.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل آترو
  رضا دلبری
  نقدها:
  گزارش

  1- اتاق ها بسیار کوچک است و سرویس بهداشتی هم و حمام فقط از آن کوچکتر است
  2- پرسنل هتل در حد مسافرخانه با آدم رفتار می کنند
  3- بعضی از اتاق ها پنجره رو به دیوار باز می شود
  4- صبحانه بسیار بدی دارد در این حد که نیمرو ندارد
  5- موقعیت هتل در یک سراشیبی تندی قراردارد که برای رسیدن به ایستگاه عثمان بی باید کلی نفس زنان سربالایی بروی
  به هیچ عنوان توصیه نمیشود . در حالی که فقط ایرانی در این هتل است نشان می دهد مسافران تاکنون نظر نداده اند که مسافران بعدی هم به اشتباه می افتند .

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل: