Close

نقد و بررسی رستوران های نپال


میانگین رستورانهای این شهر:
 • کافه نان پامپر نیکل
  Noolifar
  نقدها:
  گزارش

  کافه نان پامپر نیکل

  توصیه شده توسط کاربر

  کافه نان پامپر نیکل در محله‌ی تامل کاتماندو قرار داره. تو قسمت ورودی کافه، نون‌ها و شیرینی‌های تازه توی قفسه‌های چوبی هست و شما می‌تونین خودتون از بینشون انتخاب کنین و تو بشقاب یا پاکت بذارین. نون‌ها خیلی خوشمزه و تازه هستن. بعد از قسمت نون‌ها، فضای داخلی و فضای باز کافه رو می‌بینین. فضای کافه زیباست و بوی خوب نون همه‌جا میاد. منوی رستوران خیلی خوب و کامله. مخصوصا اگه بخواین صبونه یا ساندویچ کوچک داشته باشین. رفتار کارکنان خیلی خوب و محترمانه‌س ولی توی صورت‌حساب ما اشتباهی صورت گرفته بود و چند مورد رو اضافی نوشته بودن. پس حتما صورت‌حسابتون رو چک کنین. دستشویی کافه نه آب و نه دستمال کاغذی داشت.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • آشپزخانه هیمالیان
  Noolifar
  نقدها:
  گزارش

  آشپزخانه هیمالیان

  توصیه شده توسط کاربر

  این کافه توی خیابون لیک‌ساید شهر پوخارا قرار داره. کافه توسط یه خانواده کوچیک (زن و شوهر و پسر کوچکشون) اداره میشه. یکی از انتخاب‌های خوب برای کساییه که برای صبونه‌شون ترجیح میدن کرپ داشته باشن. صبونه‌های کافه خیلی کامل و خوشمزه‌س. هم فضای داخلی داره و هم تراس زیبایی با چشم‌انداز دریاچه‌ی فیوا. خانواده‌ای که کافه رو اداره می‌کنن مهربون و خوش‌اخلاق هستن‌. امکان استفاده از اینترنت رایگان رو دارین. سیب‌زمینی پخته شده و سبزیجات کافه خیلی خوشمزه‌س. یادتون باشه که اگه برای صبونه‌تون قهوه یا چای سفارش دادین حتما بهشون بگین که همراه صبونه می‌خواین داشته باشین یا قبلش! در غیر این صورت ۲۰دقیقه قبل از غذا براتون آورده میشه!

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه جویسی
  Noolifar
  نقدها:
  گزارش

  Juicery Cafe

  توصیه شده توسط کاربر

  این کافه کنار دریاچه فیوا در شهر پخارا قرار گرفته. اگه دنبال غذاهای سالم و گیاهی و در عین حال خوشمزه هستین، این بهترین انتخاب توی این شهره. فضای آروم کافه همراه با چشم‌انداز دریاچه بهترین جا برای ریلکس کردنه. کافه همیشه پر از توریست‌های خارجیه که بیشترشون از کلاس‌های مدیتیشن و یوگا و ورزش که توی سالن کوچیکی توی کافه برگزار میشه شرکت می‌کنن و همونجا از غذاهای سالم کافه استفاده می‌کنن. منوی کافه با رستوران‌ها و کافه‌های دیگه‌ی لیک‌ساید خیلی متفاوته. کیفیت همه‌ غذاها خیلی خوبه. از غذاهای محبوب کافه کاسه‌هاییه که بر پایه اسموتی و میوه و آجیل‌های خام و واقعا خوشمزه‌س. رفتار کارکنان دوستانه‌س. می‌تونین از اینترنت به صورت رایگان استفاده کنین.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • تامل موموهات
  Noolifar
  نقدها:
  گزارش

  مومو هات

  توصیه شده توسط کاربر

  این رستوران که توی محله تامل کاتماندو قرار گرفته بهترین رستوران برای امتحان کردن غذای محلی نپال به اسم "مومو" هست. توی این رستوران موموها تنوع زیادی دارن و حتی اگه مومو دوست نداشته باشین غذاهای دیگه‌ای توی منو وجود داره. رستوران فقط فضای داخلی داره. اگه گرسنه بودین یا برای غذا عجله داشتین، حواستون باشه که از زمان سفارش تا آوردن غذا زمان زیادی باید معطل شین. رفتار کارکنان محترمانه و خوبه. حتما مومو شکلاتی که در قسمت دسرهای منو وجود داره رو امتحان کنین که خیلی خوشمزه‌س. قهوه‌ سیاه نپالی کافه هم خوش‌عطر و خوشمزه‌س.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه چتر
  Noolifar
  نقدها:
  گزارش

  کافه آمبرلا

  توصیه شده توسط کاربر

  این کافه که در لیک‌ساید در شهر پخارا قرار داره همیشه پر از توریست‌هاس. یکی از جذابیت‌های کافه اینه که هر شب یکی از هیپی‌ها و توریست‌ها اجرای موسیقی دارن و به همین دلیل شب‌ها معمولا شلوغه. کافه فضای باز همراه با چتری بزرگ داره. محیط کافه زیباست و کارکنان رفتار بسیار دوستانه‌ای دارن. امکان استفاده از اینترنت رایگان رو دارین. روی تخته سیاهی تو ورودی، کلاس‌ها و دورهای یوگا که تو کافه برگزار میشه نوشته شده. منوی کافه خیلی هیجان‌انگیز نیست. یادتون باشه بهتره این کافه انتخاب شبتون باشه و نه روز! چون صبونه‌های کافه و قهوه‌ها خیلی خوشمزه نیستن. توی قسمتی از کافه می‌تونین صنایع دستی نپال رو ببینین و بخرین.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • هات بردز
  Noolifar
  نقدها:
  گزارش

  هات بردز مغازه‌ی نان و شیرینی‌فروشی در محله‌ی تامل کاتماندو هست که در طبقه‌ی بالا فضایی برای نشستن و سفارش قهوه و غذا داره. قهوه‌ی این کافه چندان خوب نبود و کمی سرد شده بود. اکلر و ماکارون که سفارش داده بودیم هم کیفیت خوبی نداشت. ماکارون اصلا و ابدا خوشمزه نبود و به شدت شیرین بود. اکلر بیات شده بود و بافتش نشون می‌داد که خیلی وقته مونده. روی تابلو جلوی در نوشته شده بود که قهوه با تخفیف داده میشه ولی موقع حساب کردن تخفیف رو در نظر نگرفته بودن. رفتار کارکنان خیلی خوب نبود‌. توی کافه می‌تونین از اینترنت رایگان استفاده کنین. داخل شیرینی فروشی که در طبقه همکف وجود داره، می‌تونین خودتون شیرینی‌تون رو داخل بشقاب بذارین ولی قیمت شیرینی و نون‌ها گرون هست.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه گاسیپ
  Noolifar
  نقدها:
  گزارش

  کافه و بار گاسیپ

  توصیه شده توسط کاربر

  این کافه و بار در نزدیکی محله‌ی تامل قرار داره. محیط کافه پر از رنگ و گرافیتی‌های جذابه. توی منو هم غذاهای گیاهی و هم گوشتی وجود داره. توپ‌های پنیری و پاستا‌ها خیلی خوشمزه هستن ولی پیتزا اصلا کیفیت خوبی نداره. رفتار کارکنان دوستانه‌س. از زمان سفارش تا سرو غذا مدت زمان زیادی طول می‌کشه. از اونجایی که کافه بیرون از تامل قرار داره، قیمت‌ها بالا نبودن.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه بلک الویز
  Noolifar
  نقدها:
  گزارش

  کافه و بار بلک اُلیوز

  توصیه شده توسط کاربر

  در این رستوران که در محله تامل کاتماندو قرار گرفته، مرغ کاری تند ولی بسیار خوشمزه می‌تونین سفارش بدین. رستوران بزرگه و فضای داخلی و فضای باز برای نشستن داره. رفتار کارکنانش بسیار خوب و دوستانه‌س. منوی رستوران هم شامل غذاهای با گوشت و مرغ، هم غذاهای گیاهیه.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: