تور آنتالیا مهر ۱۴۰۲

4.8
از 17 رای
آگهی رهگذران اوج آرام - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور و هتل
تاریخ رفت و برگشت
ایرلاین و آژانس
قیمت و جزيیات
برای این شرایط موردی یافت نشد. می‌توانید با حذف فیلترها به نتایج بیشتری دست پیدا کنید.
مقصد
ماه سفر
همچنین میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفرساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

اگر قصد دارید در مهرماه به آنتالیا سفر کنید، این صفحه به تور آنتالیا مهر ۱۴۰۲ اختصاص دارد و همه تورهای مهر را می‌توانید یکجا ببینید. در ادامه هم مواردی که درباره تور آنتالیا در مهر ۱۴۰۲ لازم است بدانید را توضیح داده‌ایم.

قیمت تور آنتالیا مهر ۱۴۰۲

قیمت تور آنتالیا در مهر ۱۴۰۲ به نسبت ماه قبلش کمی ارزان‌تر می‌شود، زیرا آنتالیا یک مقصد تابستانی برای تفریحات آبی است و هر چه هوا سردتر می‌شود، مسافرانش هم کاهش می‌یابد، بنابراین قیمت تور هم رو به کاهش می‌رود.

با توجه به اینکه در این صفحه فقط قیمت تور آنتالیا مهر ۱۴۰۲ هست به راحتی می‌توانید قیمت‌های تورها و هتل های مختلف را با هم مقایسه کنید و بهترین را برای خودتان انتخاب کنید.

اگر هتل خاصی مدنظرتان است، می‌توانید از قسمت فیلترها اسم هتل مدنظرتان را جستجو کنید تا مشخصات و قیمت تور آنتالیا بر اساس آن هتل به شما نشان داده شود.

در حال حاضر، قیمت تور آنتالیا مهر ۱۴۰۲، با ۶ شب اقامت در هتل ۳ ستاره و پرواز ایرانی، از قیمت ۲۲،۳۹۰،۰۰۰ تومان شروع می‌شود.

انواع تور آنتالیا مهر و قیمت آنها

معمولا تورهای آنتالیا مهر یک هفته‌ای است و آنچه باعث تنوع تورها می‌شود، انواع هتل در آنتالیاست. برای اقامت در آنتالیا، گزینه‌های فراوانی هست که با توجه به میزان بودجه و علاقمندی‌هایتان می‌توانید انتخاب کنید.

برای تور آنتالیا مهر ۱۴۰۲ می‌توانید از بین هتل‌های All و Uall هم انتخاب کنید. این هتل‌ها که تعدادشان زیاد هم هست، قیمت بیشتری دارند امّا در واقع خیال شما را از خورد و خوراک راحت می‌کنند. بنابراین انواع تور آنتالیا در مهرماه بر اساس هتل‌ها متنوع می‌شود.

آب و وهوای تور آنتالیا در مهر ۱۴۰۲

اگر گرمای هوا برایتان تحمل‌پذیر نیست، آب و هوای تور آنتالیا مهر خنک‌تر و مطلوب‌تر می‌شود، امّا به دلیل همین خنکی، دیگر انجام تفریحات آبی چندان فراهم نیست، مگر در روزهای گرم مهر.

بنابراین اگر به قصد تفریح آبی می‌خواهید به آنتالیا سفر کنید، بهتر است بدانید که به دلیل سرد شدن هوا، تفریحات آنتالیا به مرور از رونق می‌افتند. اما در عوض هوای دلنشینی برای پیاده‌روی و گشت و گذار در شهر دارد.

مزیت تور آنتالیای مهرماه

همانطور که گفتیم، هوا در مهر خنک‌تر می‌شود بنابراین اگر قصدتان فقط تجربه تفریحات آبی نیست، تور آنتالیا مهر گرمای شرجی و اذیت کننده‌اش را ندارد.

همچنین ویژگی دیگری که تور آنتالیا مهر ۱۴۰۲ دارد این است که مهر امسال با تعطیلات زیادی به استقبالمان می‌آید، پس به راحتی می‌توانید برای تور آنتالیا مهر، یک هفته مرخصی را جور کنید.

مشاوره انتخاب هتل در تور آنتالیا

هتل های آنتالیا بسیار متنوع هستند، به طوریکه انتخاب از بین بهترین هتل های آنتالیا کار واقعا سختی است. اگر هنوز در انتخاب هتل مردد هستید، می‌توانید با تیم مشاوره سفر ما تماس بگیرید تا کارشناسان متخصص ما، به صورت رایگان شما را در انتخاب هتل در آنتالیا راهنمایی کنند.

تماس با تیم مشاوره سفر ۹۱۰۱۸۰۰۰-۰۲۱