تور وان از تبریز

3.5
از 18 رای
آگهی رهگذران اوج آرام - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور و هتل
تاریخ رفت و برگشت
ایرلاین و آژانس
قیمت و جزيیات
برای این شرایط موردی یافت نشد. می‌توانید با حذف فیلترها به نتایج بیشتری دست پیدا کنید.
مقصد
مبدا
همچنین میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفرساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

بسیاری از مسافران به دنبال تور وان از تبریز هستند. دلیل این تقاضا این است که تبریز جزو نزدیکترین شهرهای ایران به وان است. در این صفحه ضمن دیدن تورهای وان از تبریز با قیمت و جزئیات کامل، نکاتی درباره تور وان از تبریز، که برای بسیاری از افراد سوال است را توضیح داده‌ایم.

همه چیز در مورد تور وان از تبریز

با کلیک روی هر کدام از تورها، می‌توانید جزئیات تورهای وان از تبریز را ببینید. تور وان از تبریز معمولا شامل خدماتی چون بلیط رفت و برگشت، اقامت و بیمه می‌شود. تور وان از تبریز در حال حاضر معمولا به صورت زمینی برگزار می‌شود. علاوه بر اینکه پروازها از فرودگاه وان اندک است، با فاصله کوتاهی که تبریز از وان دارد، مسافران ترجیح می‌دهند زمینی سفر کنند که هزینه کمتری بابت رفت و برگشتشان بپردازند.

فقط ساکنان تبریز، تور زمینی وان از تبریز را نمی‌خرند، بلکه بسیاری از مسافران تور وان ترجیح می‌دهند تورشان را از تبریز تهیه کنند تا سفرشان مقرون به صرفه باشد. از این رو، اگر تور وان از تبریز را تهیه کنید، هر جای ایران که باشید، باید خودتان را به تبریز برسانید و روز شروع تور به مسافران دیگر ملحق شوید.

قیمت تور وان از تبریز

در این صفحه آخرین قیمت تور وان از تبریز را با جزئیات تور و هتل محل اقامت می‌بینید و این صفحه کاملا به‌روز است؛ یعنی تورهایی که نمایش داده می‌شوند، قابل خرید هستند. شاید بدون اغراق بتوان گفت قیمت تور وان از تبریز، ارزانترین تور ترکیه است که می‌توانید پیدا کنید.

یکی از دلایلی که تور وان از تبریز محبوب شده، همین قیمت مناسبی است که دارد. به صورتی که به عنوان یک سفر خارجی، برای بسیاری از ایرانی‌ها امکان‌پذیر است. با انتخاب هتل‌های ارزان و خدمات کمتر تور، حتی می‌توانید قیمت تور وان از تبریز را هم به حداقل برسانید.

بهترین فصل سفر به وان از تبریز

با توجه به اینکه سفرتان از تبریز به وان زمینی است، پیشنهاد می‌کنیم در فصل‌های خوش آب و هوا مثل بهار و تابستان سفر کنید. از پاییز تا اواخر زمستان، هوای این منطقه به شدت سرد می‌شود و مسیر ممکن است همراه بارندگی باشد.

البته اگر قصدتان خرید و استفاده از حراجی‌های وان است، ناچارید برای آب و هوای نامساعد فکر پوشیدن لباس‌های گرم باشید و شب سال نو میلادی و black friday وان را از دست ندهید.

اما اگر بخواهید در ارزانترین زمان به وان سفر کنید، باید اوقات کم‌طرفدار و کم مسافر را پیدا کنید. معمولا در فصل‌های سرد و اوقات غیر حراج، مسافران وان کاهش پیدا می‌کنند و قیمت تور وان هم کمتر می‌شود.

مرزهای عبور تور وان از تبریز زمینی

راه گذر از مرز ایران به ترکیه، مرز بازرگان، رازی و سرو است که معمولا مسافران تور وان از تبریز، از مرز بازرگان عبور می‌کنند و گاهی هم مرز رازی به دلیل نزدیکتر بودنش انتخاب می‌شود.

مسیر تبریز تا وان از مرز رازی چیزی حدود 300 کیلومتر است که حدود 5 ساعت طول می‌کشد. اما اگر از مرز بازرگان بخواهید عبور کنید، حدود 500 کیلومتر مسیر در پیش دارید که نزدیک 8 ساعت طول می‌کشد تا از تبریز به وان برسید.

مزیت سفر با تور وان از تبریز

مهمترین مزیتی که تور وان از تبریز دارد، قیمت ارزان آن است. به دلیل مسافت کم، شما هزینه کمتری هم خواهید پرداخت. نکته دیگر این است که اگر در شهرهای دیگر ایران غیر از تبریز ساکن هستید، می‌توانید با ماشین شخصی، هواپیما یا هر وسیله دیگری که برایتان راحت است، خود را به تبریز برسانید. بسیاری از مسافران که می‌خواهند هزینه‌هایشان کاهش پیدا کند، با ماشین شخصی به تبریز می‌آیند و از آنجا به تور وان از تبریز می‌پیوندند.

مشاوره با متخصصان لست سکند در مورد تور وان

برای انتخاب بهترین راه سفر به وان از تبریز، پیشنهاد می‌کنیم تجربه مسافران قبلی را در سفرنامه‌های وان بخوانید که در جریان سختی‌های مسیر و راهکارهایشان قرار بگیرید. البته هر سوالی هم درباره تور وان داشته باشید، می‌توانید از مشاوران سفر لست سکند به صورت رایگان بپرسید.

تماس با مشاوران سفر لست سکند ۰۲۱۹۱۰۱۸۰۰۰