Close
رستوران

فواره دبی

Dubai Fountains

107-gWMuE4kdMJgsxCndfSjC.jpeg
107-LiKxhU6mZFLfKNuMl2sh.jpeg
107-rWrlU8J5CUAO9yeOogdS.jpeg
107-GfyyPms4Tm1pnQheYxUJ.jpeg
107-hMNyFJnIJmzEc7XdPRv7.jpeg
107-MtBexCxAJpPYIZcj5LRe.jpeg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

فواره یا آبنمای دبی یکی از منحصربه‌فردترین جاذبه‌های دیدنی شهر مدرن دبی است. این فواره لقب بزرگترین آبنمای موزیکال دنیا را دارد و علاقه‌مندان می‌توانند به صورت رایگان از آن دیدن کنند. نکته‌ی جالب توجه درباره‌ی این آبنما هماهنگ بودن چگونگی خروج آب از فواره‌ها با موزیک است؛ به این معنا که وقتی موسیقی پخش می‌شود، آب فواره‌ها با ریتم آن شروع به حرکت می‌کنند. فواره‌ی دبی فاصله‌ی کمی از برج خلیفه دارد و اغلب گردشگران در هنگام بازدید از برج خلیفه از تماشای فواره‌ی موزیکال دبی نیز لذت می‌برند.

نوع جاذبه:
 • چشمه ها

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • منصوره اسکندری
  نقدها:
  گزارش
  فواره دبی
  توصیه شده توسط کاربر

  فواره دبی از معدود جاذبه های گردشگری دبی است که در دبی مال و روبروی برج خلیفه قرار دارد. سالها قبل در پارک ملت تهران این برنامه رو دیده بودم و خیلی برام جدید نبود ولی خوب دیدنش توصیه میکنم. این فواره از ساعت ۱۸ الی ۲۳ هر نیم ساعت یکبار به مدت تقریبا ۳ دقیقه با نور و صدا کار میکند. #فواره_دبی

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Tina Azimi
  نقدها:
  گزارش
  دوست داشتنی ترین جای دبی
  توصیه شده توسط کاربر

  فواره دبی، قطعا یکی از جذاب ترین دیدنی های دبی است. محوطه بیرونی دبی مال و دریاچه و رستوران ها، همراه با ویوی جذابی از برج خلیفه و چراغانی هایش، و درنهایت رقص نور و آب فواره ها ترکیبی واقعا دیدنی ساخته. این برنامه هر نیم ساعت از ساعت 18 تا 23 اجرا می شود اما من پیشنهاد می کنم یکی دو ساعتی را در این قسمت بگذرانید و یا در رستوران های رو به روی فواره شام بخورید. حس و حال اینجا انقدر خوب و دوست داشتنیست که اگر یک بار دیگر به دبی بروم فقط برای یک بار دیگر تجربه کردن آن است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • نیلوفر ورزش نژاد
  نقدها:
  گزارش
  نور، صدا، حرکت
  توصیه شده توسط کاربر

  فواره های معروف دبی، درست در کنار دبی مال و برج الخلیفه قرار دارن. فکر می کنم کسی نباشه که به دبی سفر کرده باشه و به دیدن برنامه رقص فواره ها نرفته باشه. ما هم در گشت شهری مون، به همراه تور لیدرمون، بعد از کلی بدو بدو، به دیدن این برنامه رفتیم. تو اون هوای گرم و شرجی، دیدن این برنامه زیبا که همراه با رقص فواره ها، باد خنک به همراه قطره های آب به صورتمون می خورد، خیلی لذت بخش بود. ما برای برنامه ساعت 9 اونجا بودیم و این برنامه با یک آهنگ عربی خیلی زیبا اجرا شد. اینطور که تورلیدر ما می گفت، طراح این حرکات یا به قولی رقص فواره ها، یک خانم اصالتا ایرانی است. این برنامه روز ها از ساعت یک تا یک و نیم بعد از ظهر و عصر تا شب از ساعت 6 بعد از ظهر تا 10 شب، هر نیم ساعت اجرا می شه. حدود 6600 تا لامپ با نورهای مختلف در زیر فواره ها قرار گرفته تا این نمایش زیبا رو به وجود بیارن. دیدن این فواره های زیبا و برنامه نور و صدا رو به شدت توصیه می کنم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • محسن خرمایی
  نقدها:
  گزارش
  رقص زیبای آب و نور
  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از جاذبه های رایگان دبی که ارزش چندین بار دیدن را دارد. از 6 عصر تا 11 شب هر نیم ساعت برنامه اجرا میشه . این مکان خارج از مرکز خرید دوبی مال قرار گرفته و بهترین ویو از روی پل سوق البهار و یا تراس نمایندگی اپل داره. تلفیق آب و نور و زیبایی برج خلیفه این جاذبه رو به دیدن دوباره شما مجاب خواهد کرد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • سیمین ابراهیمی
  نقدها:
  گزارش
  The Dubai Fountain
  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از جاذبه های رایگان دبی که ارزش چند بار دیدن را دارد. از 6 عصر به بعد هر نیم ساعت برنامه اجرا میشه تا ساعت 11 شب. این مکان خارج از مرکز خرید دوبی مال قرار گرفته و بهترین ویو رو پل سوق البهار و یا تراس نمایندگی اپل داره و حتی اگر تمایل داشتید میتونید در یکی از رستوران هایی که دید خوبی دارن میزی رزرو کنید(وافی گورمت، کارلوسیوس ، جوز کافی، مور و ...)

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • مجید میرزادی
  نقدها:
  گزارش
  رقص زیبای فواره های دبی
  توصیه شده توسط کاربر

  برای داشتن بهترین ویو و دید از رقص فواره های دبی ، باید اول به دبی مال بروید و تابلوهای Funtain را دنبال کنید و از نمایندگی محصولات اپل عبور کنید و در تراس آنجا مستقر شوید . به نظرم تراس این فروشگاه بهترین مکان برای تماشای این فواره هاست !
  فواره ها در روز در دو نوبت و در ساعات ۱۳:۰۰ و ۱۳:۳۰ نمایش دارند و شبها از ساعت ۱۸:۰۰ تا ۲۳:۰۰ هر نیم ساعت یک بار ؛ توجه داشته باشید که جمعه ها با نیم ساعت تاخیر ، زمان بندی بالا اجرا می شود . پیشنهاد میکنم هم روز و هم شب را ساعاتی در کنار این فواره ها سپری کنید و از تماشای رقص زیبای آنها لذت ببرید ...
  #جاذبه #جاذبه_شهر #امارات #دبی #فواره #رقص_فواره

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • پوریا اقتداری
  نقدها:
  گزارش

  در بیرون دبی مال یکی از بزرگترین مراکز خرید دنیا، یک آب نما قرار دارد که طراحی شرکت WET Design است و توانایی پرتاب آب به ارتفاع 150 متری را دارد.
  این فواره با داشتن 6600 لامپ در 50 رنگ مختلف مناظری زیبا در محوطه بیرون برج خلیفه ایجاد می‌کند. طراحی و ساخت این آب نمای زیبا برگرفته از آبنمای مشهور شهر لاس وگاس در امریکا هست.
  این آب نما در نزدیکی غروب خورشید کار خودش رو شروع میکنه و هر ۱۵ دقیقه یکبار روشن میشه. در یکی از سفرهای من به دبی و بازدید از این آب نما شاهد پخش آهنگ ویالون بیژن مرتضوی ویولنیست مشهور ایرانی بودم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • علی عباسی
  نقدها:
  گزارش

  کمتر کسی رو میشناسیم که از دبی دیدن کنه و سری به فواره های این شهر که در کنار مجموعه دبی مال و برج خلیفه واقع شده نزنه. شاید یکی از مواردی که همواره باعث مطرح شدن خود دبی مال هست (فارغ از بزرگی و امکانات اون)، همین فواره های این شهر یا رقص آب باشه.
  فواره های دبی در کنار برج خلیفه و در استخر این مجموعه برگزار میشه و میتوانید ویوی مناسبی از برج خلیفه از این مکان داشته باشید. رقص آب این مجموعه با کمک بیش از 6600 چراغ و در بیش از 25 رنگ انجام می پذیره.
  در خرداد ماه امثال در سفری که به دبی داشتیم به تماشای این برنامه نشستیم. خوب واقعیتش به نظرم اونقدر که میتونست جذاب باشه، نبود و خیلی سریعتر از اونچی که فکرش رو میکردیم تموم شد. این برنامه همه روزه از ساعت 6 عصر الی 10 شب در روز های عادی و تا 11 شب در روزهای آخر هفته که شامل پنج شنبه، جمعه و شنبه ها میشه، هر نیم ساعت یکبار برگزار میشه. مجموعه آهنگ های مختلفی اجرا میشه که از هنرمندان مختلفی هستند. از آهنگ Thriller مایکل جکسون گرفته تا آهنگ Skyfall ادل. تنوع آهنگ ها زیاد هست ولی اینکه از شانس شما کدام آهنگ برگزار می شود، باید منتظر ماند و دید. ولی طول برنامه زیاد طولانی نیست و بعضی وقتا به زحمت به 5 دقیقه میرسه. شاید این کوتاهی برنامه کمی آزار دهنده باشه ولی تجربه جدیدی برای همگان خواهد بود.
  در نهایت تماشای رقص آب همیشه طرفداران خاص خودش را دارد و میتونه واقعا جالب و سرگرم کننده باشه. اگر در اون حوالی نزدیکی دبی مال هستید، می توانید برنامه رو ببینید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: