Close
رستوران

شانزه لیزه

Champs-Elysees

2926-eMUfbuQjqSSshf7sssXg.jpeg
2926-nfY0kvskolBpy129WZKi.jpeg
2926-bGXIIbxFtI65HTeWJ46c.jpeg
2926-2N95ztx3OyZUFDUrIJ7f.jpeg
Champs-Elysees (1).JPG
Champs-Elysees (2).JPG
Champs-Elysees (3).JPG
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

شاید معروف ترین خیابان در پاریس، این خیابان گسترده ی درختی است که به رستوران های شیک شهر، مغازه ها و بوتیک ها می رسد.

نوع جاذبه:
 • محله های تاریخی
 • مناظر دیدنی معروف

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند پوریا اقتداری
  نقدها:
  گزارش
  مشهورترین خیابان فرانسه
  توصیه شده توسط کاربر

  خیابانی که شاید کمتر کسی نام آنرا نشنیده باشد. شانزلیزه عروس خیابانهای پاریس و فرانسه. خیابانی که آوازه آن جهانی هست. یک سر این خیابان میدان شارل دوگل و سمت دیگر آن میدان کنکورد قرار دارد. در این خیابان عریض شما برندهای مشهور پوشاک, عطر و ادکلن و لوازم آرایشی, کافه و رستوران و بسیاری از بهترین هارو می بینید. این خیابان شبها از جنب و جوش خاصی برخوردار هست و توصیه میکنم در طول سفر به پاریس بازدید از این خیابان رو در شب از دست ندید. این خیابان از اینجا شکل گرفت که شخصی به نام ژنرال کولبرن که در دربار لوئی چهاردهم مشغول به کار بود، ایده تبدیل این منطقه به خیابانی مشهور و لوکس را داد. به این صورت، خیابان شانزه لیزه مشهور به وجود آمد. این خیابان از ابتدا لوکس و اعیان نشین بود و این روند امرزوه نیز ادامه دار می باشد. برای دسترسی به این خیابان می توانید از خط ۲, ۶, ۱ و A استفاده نمایید و در ایستگاه Charles de Gaulle Etoile که در کنار میدان شارل دوگل و طاق پیروزی واقع شده پیاده شوید و یا از خط ۱,۱۲ و ۸ استفاده کنید و در ایستگاه Concorde نزدیک میدان کنکورد پیاده شوید. این خیابان در زمان سفر ما به کشور فرانسه و بازدید از شهر پاریس در رتبه ۱۷ در بین جاذبه های شهر قرار داشت.

  #گلفام_سفر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند سمیه ترکمان
  نقدها:
  گزارش
  خیابان شان الیزه پاریس
  توصیه شده توسط کاربر

  جاذبه و زیبایی های پاریس تمومی نداره و یکی از اون جاذبه ها پر طرفدار خیابان شان الیزه هست که مرکز مد پاریس هست و دوطرف خیابان پر از درخت;های تنومندی هست و قدیمی هست که زیبایی خاصی به این خیابان داده این خیابان به نوعی مرکز مد پاریس هست و دوطرف خیابان پر هست از بوتیک ها و عطر فروشیهای معروف و همین کلی کافه و رستوران که صندلیهاشون رو به خیابون گذاشتن. یکی از تفریحات پاریس قدم زدن تو این خیابان فوق العاده زیبا و خرید کردن و در نهایت نشستن تو یکی از کافه هست . میدان تریوف درست روبروی این خیابان معروف و دوست داشتنی هست که شما میتونید بعد از اینکه گشت زدنتون تو شان الیزه تموم شد به این میدون بیاید و از این میدون هم دیدن کنید . و تو راستای این خیابون و میدون هم میتونید وقت بذارید وکلی عکس هنری بگیرید.این خیابان به حدی زیبا و جذاب هست که ساعتها تو این خیابان قدم بزنید و بگردید اصلا خسته نمیشین.این خیابان یکی از تفریحگاهای معنی هر توریستی تو سفر به پاریس هست .

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند مریم رجایی
  نقدها:
  گزارش
  شانزه لیزه، رویای مخدوش شده!
  توصیه شده توسط کاربر

  شانزه لیزه خیابان معروف پاریس، که احتمالا هر کسی آرزوی قدم زدن در ان را دارد. این خیابان میدان کنکورد را به طاق پیروزی مرتبط میکند. شانزه لیزه در اخر هفته ها بسته شده و ماشینها اجازه تردد در ان را ندارند. ما در یک یکشنبه پاییزی در شانزه لیزه بودیم اما تمام رویاها و تصورات من با دیدن این خیابان نقش بر اب شد. خیابان سنگفرش تمیزی است که برای پیاده روی مناسب است ابتدای مسیر مجاور خیابان فضای سبز است و سپس اطراف ان با بوتیک ها و مغازه ها احاطه میشود. دفتر ایران ایر نیز در این خیابان قرار دارد. این محل به نظر من واقعا یک خیابان معمولی بود که مشابه ان در خیلی شهرهای دیگر نیز وجود دارد. گرچه با توجه به قدمت این خیابان در زمان افتتاح ان قطعا خیابان منحصربفرد و جذابی بوده است اما امروزه مانند بسیاری دیگر از جاذبه های پاریس رقبای بسیاری دارد و خیلی خاص نمیباشد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Tina Azimi
  نقدها:
  گزارش
  دشت بهشت نه چندان بهشتی
  توصیه شده توسط کاربر

  شانزه لیزه، خیابان دو کیلومتری معروف پاریس در حد فاصل میدان کنکورد و طاق پیروزی قرار گرفته. قدم زدن در آن می تواند از یک ساعت تا چندین ساعت طول بکشد چون دو طرف خیابان پر است از مغازه های متنوع و وسوسه آمیز. با حدود یک ساعت پیاده روی، می توان هم از موزه لوور به اینجا رسید و هم از برج ایفل. شانزه لیزه در نظر ما زیاد جالب و دوست داشتنی نبود. زیادی خاکستری بود. آنقدرها تمیز نبود و بی خانمان و گدا هم کم نداشت.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: