Close
رستوران

شانزه لیزه

Champs-Elysees

2926-eMUfbuQjqSSshf7sssXg.jpeg
2926-nfY0kvskolBpy129WZKi.jpeg
2926-pFfaQnHK54IhtZSwV41S.jpeg
2926-d2wzezJDLJiBrOl4lFaX.jpeg
2926-bGXIIbxFtI65HTeWJ46c.jpeg
2926-2N95ztx3OyZUFDUrIJ7f.jpeg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

شاید معروف ترین خیابان در پاریس، این خیابان گسترده ی درختی است که به رستوران های شیک شهر، مغازه ها و بوتیک ها می رسد.

نوع جاذبه:
 • محله های تاریخی برای پیاده روی
 • مناظر دیدنی معروف

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • سمیه ترکمان
  نقدها:
  گزارش
  خیابان شان الیزه پاریس
  توصیه شده توسط کاربر

  جاذبه و زیبایی های پاریس تمومی نداره و یکی از اون جاذبه ها پر طرفدار خیابان شان الیزه هست که مرکز مد پاریس هست و دوطرف خیابان پر از درخت;های تنومندی هست و قدیمی هست که زیبایی خاصی به این خیابان داده این خیابان به نوعی مرکز مد پاریس هست و دوطرف خیابان پر هست از بوتیک ها و عطر فروشیهای معروف و همین کلی کافه و رستوران که صندلیهاشون رو به خیابون گذاشتن. یکی از تفریحات پاریس قدم زدن تو این خیابان فوق العاده زیبا و خرید کردن و در نهایت نشستن تو یکی از کافه هست . میدان تریوف درست روبروی این خیابان معروف و دوست داشتنی هست که شما میتونید بعد از اینکه گشت زدنتون تو شان الیزه تموم شد به این میدون بیاید و از این میدون هم دیدن کنید . و تو راستای این خیابون و میدون هم میتونید وقت بذارید وکلی عکس هنری بگیرید.این خیابان به حدی زیبا و جذاب هست که ساعتها تو این خیابان قدم بزنید و بگردید اصلا خسته نمیشین.این خیابان یکی از تفریحگاهای معنی هر توریستی تو سفر به پاریس هست .

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • مریم رجایی
  نقدها:
  گزارش
  شانزه لیزه، رویای مخدوش شده!
  توصیه شده توسط کاربر

  شانزه لیزه خیابان معروف پاریس، که احتمالا هر کسی آرزوی قدم زدن در ان را دارد. این خیابان میدان کنکورد را به طاق پیروزی مرتبط میکند. شانزه لیزه در اخر هفته ها بسته شده و ماشینها اجازه تردد در ان را ندارند. ما در یک یکشنبه پاییزی در شانزه لیزه بودیم اما تمام رویاها و تصورات من با دیدن این خیابان نقش بر اب شد. خیابان سنگفرش تمیزی است که برای پیاده روی مناسب است ابتدای مسیر مجاور خیابان فضای سبز است و سپس اطراف ان با بوتیک ها و مغازه ها احاطه میشود. دفتر ایران ایر نیز در این خیابان قرار دارد. این محل به نظر من واقعا یک خیابان معمولی بود که مشابه ان در خیلی شهرهای دیگر نیز وجود دارد. گرچه با توجه به قدمت این خیابان در زمان افتتاح ان قطعا خیابان منحصربفرد و جذابی بوده است اما امروزه مانند بسیاری دیگر از جاذبه های پاریس رقبای بسیاری دارد و خیلی خاص نمیباشد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Tina Azimi
  نقدها:
  گزارش
  دشت بهشت نه چندان بهشتی
  توصیه شده توسط کاربر

  شانزه لیزه، خیابان دو کیلومتری معروف پاریس در حد فاصل میدان کنکورد و طاق پیروزی قرار گرفته. قدم زدن در آن می تواند از یک ساعت تا چندین ساعت طول بکشد چون دو طرف خیابان پر است از مغازه های متنوع و وسوسه آمیز. با حدود یک ساعت پیاده روی، می توان هم از موزه لوور به اینجا رسید و هم از برج ایفل. شانزه لیزه در نظر ما زیاد جالب و دوست داشتنی نبود. زیادی خاکستری بود. آنقدرها تمیز نبود و بی خانمان و گدا هم کم نداشت.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: