رستوران

کلیسای ساگرادا فامیلیا

Basilica of the Sagrada Familia

3690-ajPX8b0Jk0Tmcpf6OUqe.jpeg
3690-yZ6zYrf4Tj4crGxwL9sQ.jpeg
3690-7hgSiMuu1YTJonJ3aaFK.jpeg
3690-LOo4GDkbLMSq56PItLOb.jpeg
3690-UvuoYLoT5qZUjxOqRs1J.jpeg
3690-TR7v1ZfbjOOU9aB7lDYo.jpeg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

ساگرادا فامیلیا مشهورترین کلیسای شهر بارسلون است. این بنا لقب مرتفع‌ترین بنای مذهبی دنیا را دارد و از سال 1882 تاکنون در حال ساخت است و هنوز هم کامل نیست. معماری ساگرادا فامیلیا بسیار باشکوه و خارق‌العاده است، به همین خاطر گردشگران زیادی از سراسر دنیا برای بازدید از این کلیسا به بارسلون می‌روند. جالب است بدانید که هیچ عجله‌ای در اتمام پروژه‌ی ساگردا فامیلیا وجود ندارد و مسئولان ساخت و ساز بر این عقیده هستند که خداوند عجله‌ای ندارد و لازم نیست سریع ساخت ساگرادا فامیلیا را به تمام برسد.

نوع جاذبه:
 • کلیسا ها
 • معماری خاص و باشکوه

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • paria kamali
  نقدها:
  گزارش
  کلیسای ساگرادا فامیلیا
  دیدن این جاذبه توسط کاربر پیشنهاد شده است

  کلیسای ساگرا فامیلا sagrada famila
  در ابتدا بگویم برای بازدید از این اثر خارق العاده در ماه های آپریل تا سپتامبر چون تقاضا بالاست به سرعت بلیط ها فروش میرود و ممکن است بدون دیدن این اثر تاریخی مجبور به ترک بارسلونا شوید پس حتما از قبل بلیط اینترنتی در ساعت مشخص مثل ما تهیه کنید تا به راحتی بتوانید بدون صف برای بازدید وارد کلیسا شوید. این کلیسا در واقع مهم ترین جاذبه ی گردشگری بارسلوناست این کلیسا بزرگ‌ترین و معروف ترین اثر گائودی است. او کار بر روی کلیسا را در سال ۱۸۸۴شروع کرد و تا زمان مرگش همچنان مشغول کار روی آن بود . ساخت نمای مصائب مسیح در سال ۱۹۵۲ میلادی تحت نظارت سه تن از هم‌دوره‌ای‌های گائودی شروع شد. نمای تولد مسیح با چهار برج سر به فلک کشیده‌اش زیباترین قست بناست. این کلیسا همچنان در حل ساخت است و احتمالا تا سال 2026 ( همزمان با صدمین سالگرد درگذشت گائودی ) تکمیل می شود . بیشتر سطح کلیسا با مجسمه‌های زیادی که تولد و زندگی مسیح را به تصویر می‌کشند پوشیده شده . کلیسا خیلی زیبا بود و نمی توانستیم از آن دل بکنیم . ساگرادا فمیلیا واقعا" شبیه هیچ کلیسای دیگری نیست . وقتی در این کلیسا قدم میزنید این حس را دارید که در میان یک میان یک کارتون قدم گذاشته اید و انقدر همه چیز فراتر از تصور شماست که این حس به شما دست میدهد که در دنیایی علمی تخلی قرار دارد و باور اینکه این دنیا تبدیل به واقعیت شده و شما در حال قدم زدن درآن هستید شما را شکفت زده خواهد کرد پس به هیچ وجه بازدید از این کلیسای حیرت انگیز را از دست ندهید

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • sepideh ebr
  نقدها:
  گزارش
  ساگرادا فامیلیا
  دیدن این جاذبه توسط کاربر پیشنهاد شده است

  مرتفع ترین کلیسای جهان و همچنین همراه با عجیب ترین معماری!این کلیسا عظمت و شکوهی بسیار دارد.داین کلیسا 18 برج دارد در بخش میانی این سازه، برجی است که وقف حضرت عیسی شده و ۴ برج اطراف آن نشان از ۴ انجیل دارد. برج بالای محراب که با ستاره ای بر سرش مزین شده، نمادی از حضرت مریم مقدس است و ۱۲ برج دیگر، نشان دهنده حواریون و شاهدان عینی آموزه ها و اعمال حضرت مسیح است. هزینه بلیط 17 یورو میباشد میتوانید تیکت ها را انلاین خریداری کنید
  https://sagradafamilia.tictactickets.es/es

  https://sagradafamilia.org/en/home

  Address: Carrer de Mallorca, 401, 08013 Barcelona, Spain

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Hossein
  نقدها:
  گزارش
  بنایی مذهبی با الهام از طبیعت
  دیدن این جاذبه توسط کاربر پیشنهاد شده است

  آخرین کلیسای جامع که بنای آن هنوز به اتمام نرسیده است
  گرچه به بزرگی واتیکان نیشت؛ اما از آن سربه‌فلک‌کشیده‌تر است.
  درها نقوشی از جنگل دارند و ستون‌ها درختان مرتفع را به ذهن می‌آورند. مثل همه آثار معماری گائودی، معماری در صلح با طبیعت است و کلیسا شما را به یاد جنگل و کوه می‌اندازد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Saeed
  نقدها:
  گزارش
  ساگرادا فامیلیای زیبا
  دیدن این جاذبه توسط کاربر پیشنهاد شده است

  یک مکان بسیار زیبا،در بارسلونا که حاذبه توریستی بسیاری دارد،درواقع نماد اصلی شهر بارسلونا میباشد
  یک ساختمان بزرگ و عجیب و غریب که ساختار آن کاملا با شهر بارسلون متفاوت است
  ۱۰۰ سال است که روی آن کار میکنند و هنوز در حال ساخت است
  در طول روز همیشه و همیشه شلوغ میباشد،چه در تعطیلی ها و چه روز های عادی،بنده عید سال ۹۷ از این شهر دیدن کردم
  #تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Tina Azimi
  نقدها:
  گزارش
  کلیسایی منحصر به فرد
  دیدن این جاذبه توسط کاربر پیشنهاد شده است

  کلیسای ساگرادا فامیلیا بدون شک یکی از اصلی ترین جاذبه های گردشگری بارسلوناست . ساخت این کلیسای منحصر به فرد از سال 1882 آغاز شده و سال 2026 به پایان می رسد . طراح آن ، گائودی معمار مشهور کاتالونیاییست که البته عمرش به پایان کار کلیسا کفاف نداد و در سال 1926 در همین کلیسا دفن شد .
  ریزه کاری های به کار رفته در کلیسا به حدی است که توجه کردن به تمام آنها را دشوار می کند . تمام این ریزه کاری ها مرتبط با تولد تا مرگ مسیح و داستان های انجیل است . شاید گرفتن راهنمای صوتی ، به فهمیدن آنها کمک کند . داخل کلیسا بسیار متفاوت و باشکوه است و تمام جزئیات نماهای بیرونی ، جای خودش را به سادگی و سفیدی می دهد . به همراه رنگ هایی که به زیبایی از شیشه های رنگی کلیسا ، پخش می شود .
  بلیط ورودی کلیسا 15 یوروست که بهتر است به صورت اینترنتی خریداری شود تا روز و ساعت بازدید مشخص شود . در غیر این صورت ممکن است به صورت حضوری ، بلیطی برای آن روز پیدا نشود .

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: