رستوران

کلیسای ساگرادا فامیلیا

Basilica of the Sagrada Familia

3690-ajPX8b0Jk0Tmcpf6OUqe.jpeg
3690-yZ6zYrf4Tj4crGxwL9sQ.jpeg
3690-7hgSiMuu1YTJonJ3aaFK.jpeg
3690-LOo4GDkbLMSq56PItLOb.jpeg
3690-UvuoYLoT5qZUjxOqRs1J.jpeg
3690-TR7v1ZfbjOOU9aB7lDYo.jpeg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

ساگرادا فامیلیا مشهورترین کلیسای شهر بارسلون است. این بنا لقب مرتفع‌ترین بنای مذهبی دنیا را دارد و از سال 1882 تاکنون در حال ساخت است و هنوز هم کامل نیست. معماری ساگرادا فامیلیا بسیار باشکوه و خارق‌العاده است، به همین خاطر گردشگران زیادی از سراسر دنیا برای بازدید از این کلیسا به بارسلون می‌روند. جالب است بدانید که هیچ عجله‌ای در اتمام پروژه‌ی ساگردا فامیلیا وجود ندارد و مسئولان ساخت و ساز بر این عقیده هستند که خداوند عجله‌ای ندارد و لازم نیست سریع ساخت ساگرادا فامیلیا را به تمام برسد.

Types:
 • کلیسا ها
 • معماری خاص و باشکوه

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • کاربر لست سکند
  T Azimi
  نقدها:
  گزارش
  کلیسایی منحصر به فرد
  دیدن این جاذبه توسط کاربر پیشنهاد شده است

  کلیسای ساگرادا فامیلیا بدون شک یکی از اصلی ترین جاذبه های گردشگری بارسلوناست . ساخت این کلیسای منحصر به فرد از سال 1882 آغاز شده و سال 2026 به پایان می رسد . طراح آن ، گائودی معمار مشهور کاتالونیاییست که البته عمرش به پایان کار کلیسا کفاف نداد و در سال 1926 در همین کلیسا دفن شد .
  ریزه کاری های به کار رفته در کلیسا به حدی است که توجه کردن به تمام آنها را دشوار می کند . تمام این ریزه کاری ها مرتبط با تولد تا مرگ مسیح و داستان های انجیل است . شاید گرفتن راهنمای صوتی ، به فهمیدن آنها کمک کند . داخل کلیسا بسیار متفاوت و باشکوه است و تمام جزئیات نماهای بیرونی ، جای خودش را به سادگی و سفیدی می دهد . به همراه رنگ هایی که به زیبایی از شیشه های رنگی کلیسا ، پخش می شود .
  بلیط ورودی کلیسا 15 یوروست که بهتر است به صورت اینترنتی خریداری شود تا روز و ساعت بازدید مشخص شود . در غیر این صورت ممکن است به صورت حضوری ، بلیطی برای آن روز پیدا نشود .

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: